Wypożyczeni: Szumski przegrywa z Legią

Emil Kopański

25.03.2014 14:24

(akt. 21.12.2018 15:18)

Kolejny weekend dla wypożyczonych legionistów nie był zbyt łaskawy. Pewnymi punktami swoich zespołów są jedynie Mateusz Długołęcki, Marcel Gąsior i Michał Grudniewski. Przeciwko Legii okazję występu zaliczył Jakub Szumski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym tradycyjnym, cotygodniowym raportem.

Jakub Szumski (Piast Gliwice*) - przeciwko Legii Warszawa (1:2) rozegrał 90 minut. Kilkukrotnie udanie interweniował, zwłaszcza w sytuacji sam na sam z Miroslavem Radoviciem.

Bartosz Żurek (Cracovia) – nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:1)

Aleksander Jagiełło (Lechia Gdańsk) – ponownie znalazł się poza kadrą na spotkanie z Lechem Poznań (1:2).

Patryk Mikita (Widzew Łódź) – pojawił się na boisku w 67. minucie spotkania z Zagłębiem Lubin (0:0), zmieniając Bartłomieja Kasprzaka, jednak niczym się nie wyróżnił. Kolejny bardzo przeciętny występ Mikity.

Łukasz Bogusławski (Widzew Łódź) – nie zagrał w spotkaniu z Zagłębiem.

Mateusz Cichocki (Arka Gdynia) – wszedł na boisko w doliczonym czasie gry meczu z Flotą (1:0), zmieniając Radosława Pruchnika.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – nadal jest pewnym punktem zespołu Roberta Podolińskiego. Rozegrał 90 minut w spotkaniu z GKS Tychy (1:1).

Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) – pojawił się na murawie w 68. minucie spotkania z GKS.

Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) – nie zagrał w meczu z GKS.

Marcel Gąsior (GKS Tychy) – rozegrał poprawne zawody przeciwko Dolcanowi w pełnym wymiarze czasowym.

Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) – nie doszedł jeszcze do zdrowia po zerwaniu więzadła skokowo-strzałkowego. Wigry wygrały 2:1 z Motorem Lublin.

Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) – wiele emocji przyniósł mecz Zagłębia z Gryfem Wejherowo (3:2). Grudniewski rozegrał pełne 90 minut.

Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) – w ostatniej minucie meczu z Gryfem zastąpił Mateusza Września.

Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – nie zagrał w spotkaniu z Gryfem.

Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) – nadal leczy skutki dość poważnej kontuzji. Pogoń po rzucie karnym w doliczonym czasie gry wygrała z Radomiakiem Radom 1:0.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – nie wystąpił w meczu ze Zniczem Pruszków (2:2) z powodu kontuzji.

Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) – pojawił się na boisku w 67. minucie meczu ze Zniczem, zastępując Adama Czerkasa.

Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg) – dopiero w ostatniej minucie spotkania z Olimpią Zambrów (1:0) zmienił Michała Ressela.

Maciej Prusinowski (Olimpia Elbląg) – rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu z Olimpią.

Kordian Latos (Jarota Jarocin) – wszedł na boisko w przerwie meczu z Górnikiem Wałbrzych (0:1), zmieniając Huberta Antkowiaka, ale nie zdołał pomóc swojej drużynie w odniesieniu zwycięstwa.

Artur Dębiec (Lechia Tomaszów Mazowiecki) – Lechia wygrała z Bronią Radom 1:0, ale Dębiec nie wystąpił w tym spotkaniu.

* - Szumski został sprzedany do Piasta, ale Legia nadal ma możliwość odkupienia bramkarza, więc nadal będziemy śledzić jego sytuację w klubie.