Wypożyczeni: Wygrana Dawida Dudy

08.10.2011 20:14

(akt. 12.12.2018 23:53)

<p>Różne wieści napływają z klubów, do których wypożyczeni są legioniści. Damian Zbozień nadal leczy kontuzję, za to Wojciech Lisowski powrócił już do treningów z Piastem. Stery w Elanie Toruń objął Mariusz Bekas, ale Radosław Mikołajczak nadal zachował miejsce w pierwszej jedenastce. Z kolei szkoleniowcowi Legionovii, Krzysztofowi Chrobakowi nagle się odmieniło i zamiast dobrze spisującego się Jakuba Chrostowskiego, wstawił do składu innego golkipera. Na boisku w Legionowie nie pojawili się też Przemysław Wysocki (choroba) i Paweł Broniszewski (nie dotarł na mecz z powodu stłuczki w drodze). Cały mecz zagrał Dawid Dzięgielewski, a w drugiej połowie w Olimpii wszedł Adam Banasiak. Poniżej szczegóły.</p>

Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - "Zboziu" nadal leczy kontuzję. GKS nie rozegrał na razie żadnego sparingu w przerwie na kadrę.

Wojciech Lisowski (GKS Bełchatów) - Wojtek wraca już do treningów z drużyną. Piast przegrał bez pomocy legionisty z Dolcanem Ząbki 1:3.

Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - Banasiak zagrał od 72. minuty, kiedy to zmienił Mateusza Kołodziejskiego. Ekipa z Elbląga zremisowała z Olimpią Grudziądz 0:0.

Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - Stery w Elanie objął nowy szkoleniowiec - Mariusz Bekas. Mimo wszystko nie było efektu "nowej miotły" i zespół z Torunia przegrał z Górnikiem Wałbrzych 0:3. Mikołajczak grał do 73. minuty, a potem zastąpił go Kelechi Iheanacho.

Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - Mimo, że sezon rozpoczął w pierwszym składzie i naprawdę dobrze grał w ostatnich kolejkach to w meczu z KP Piaseczno w bramce stanął Paweł Błesznowski. "Novia" przegrała 1:2. Trzeba tylko liczyć, że Krzysztof Chrobak ponownie postawi na "Małpę", który nie dał podstaw trenerowi, aby sadzać go na ławkę.

Przemysław Wysocki (Legionovia Legionowo) - Nie pojawił się nawet na ławce z powodu choroby. "Novia" przegrała z KP Piaseczno 1:2.

Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - Nie zagrał w przegranym meczu z KP Piaseczno 1:2.

Dawid Duda (Znicz Pruszków) - Znicz wygrał 1:0 z Sokołem Sokółka po golu Grzegorza Wojdygi.

Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - Drużyna Dzięgielewskiego zremisowała w domu ze Startem Otwock 0:0. Dawid miał dobrą okazję, aby zapewnić zwycięstwo MKS-owi. W 58. minucie jego uderzenie trafiło w słupek, a dobitka kolegi była niecelna.