News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Yaxshiboyev wrócił do gry

01.11.2021 11:00

(akt. 01.11.2021 01:21)

W poprzednim tygodniu dwa mecze rozegrał Jasurbek Yaxshiboyev (Sheriff Tyraspol), który wrócił do zdrowia po kontuzji. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Jasurbek Yaxshiboyev (Liga mołdawska, Sheriff Tyraspol, prawoskrzydłowy/napastnik, rocznik 1997) – Sheriff rozegrał ostatnio dwa mecze: w środę wygrał 6:0 z CSTC Saksan w Pucharze Mołdawii, a w niedzielę pokonał w lidze 2:0 FC Petrocub Hincesti. Yaxshiboyev wrócił do zdrowia po wyleczeniu kontuzji ścięgna udowego. Uzbek wystąpił w obu wspomnianych spotkaniach: w pierwszym wszedł na boisko w 62. minucie, a w drugim – w 57. minucie.

Maciej Rosołek (I liga, Arka Gdynia, rocznik 2001, napastnik) – Arka ma za sobą dwa mecze: z Lechią Zielona Góra w Pucharze Polski (1:0) i Miedzią Legnica w lidze (0:1). W pierwszym spotkaniu Rosołek grał od 77. minuty, a w drugim – pojawił się w podstawowej jedenastce i rywalizował do 85. minuty.

Mateusz Kochalski (Ekstraklasa, Radomiak Radom, rocznik 2000, bramkarz), Mateusz Grudziński (Ekstraklasa, Radomiak Radom, rocznik 2000, stoper/lewy obrońca) – Radomiak zwyciężył na wyjeździe 2:1 Cracovię. Kochalski oglądał spotkanie z ławki, a Grudzińskiego zabrakło w kadrze. "Grudzień" znalazł się za to w wyjściowym składzie drugiej drużyny (klasa okręgowa), która wygrała w sobotę 4:3 z Młodzikiem Radom.

Gabriel Kobylak (I liga, Puszcza Niepołomice, rocznik 2002, bramkarz) – Puszcza zremisowała u siebie 2:2 z GKS-em Tychy. Kobylak rozegrał cały mecz w bramce klubu z Niepołomic.

Jakub Czajkowski (II liga, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, rocznik 2002, lewy obrońca/pomocnik) – Zespół z Grodziska Mazowieckiego przegrał u siebie 0:3 z Chojniczanką Chojnice. Czajkowski nie znalazł się w kadrze na sobotnie spotkanie.