News: Wypożyczeni: Kontuzja Sanogo

Wypożyczeni: Yaxshiboyev zagrał w Lidze Europy

21.02.2022 15:00

(akt. 21.02.2022 13:21)

W poprzednim tygodniu Jasurbek Yaxshiboyev (Sheriff Tyraspol) zagrał w meczu 1/16 finału Ligi Europy. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Jasurbek Yaxshiboyev (Liga mołdawska, Sheriff Tyraspol, rocznik 1997, prawoskrzydłowy/napastnik) – Sheriff wygrał u siebie 2:0 z SC Braga w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Yaxshiboyev pojawił się w wyjściowym składzie i rywalizował do 89. minuty – wówczas został zmieniony.

Mateusz Kochalski (Ekstraklasa, Radomiak Radom, rocznik 2000, bramkarz) – Radomiak przegrał na wyjeździe 1:3 z Wartą Poznań w 22. kolejce PKO Ekstraklasy. Kochalski oglądał spotkanie z ławki rezerwowych.

Jakub Kisiel (I liga, Stomil Olsztyn, rocznik 2003, środkowy pomocnik) – Olsztynianie przegrali w sparingu 0:3 z Chojniczanką Chojnice. Kisiel rozegrał 20 minut.

Gabriel Kobylak (I liga, Puszcza Niepołomice, rocznik 2002, bramkarz) – Puszcza zwyciężyła 2:0 ŁKS Łagów w meczu towarzyskim. Kobylak wystąpił w drugiej połowie.

Nikodem Niski (II liga, GKS Bełchatów, rocznik 2002, prawy obrońca) – Drugoligowiec przegrał 0:2 z Odrą Opole. Niski grał do 64. minuty, zastąpił go Mateusz Gancarczyk.