Wypożyczeni: Zbozień obejrzał żółtą kartkę

08.08.2011 09:52

(akt. 13.12.2018 23:01)

<p>Oprócz Dawida Dudy, wszyscy wypożyczeni legioniści zagrali w swoich klubach. W pierwszym składzie GKS-u Bełchatów, znowu znalazł się Damian Zbozień. "Ciupaga" wystąpił przez 90 minut i został ukarany żółtą kartką. W pełnym wymiarze czasowym zaprezentowali się też Radosław Mikołajczak oraz Wojciech Lisowski. Przez jedną połowę w pojedynku Olimpii Elbląg z Zawiszą Bydgoszcz wystąpił Adam Banasiak. Szczegóły poniżej.</p>

Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - Prawy defensor zagrał przez całe spotkanie w barwach Piasta. Ekipa z Gliwic wygrała z Polonią Bytom 2:0.

Dawid Duda (Znicz Pruszków) - Dawid nie zagrał w przegranym 1:2 meczu z OKS Olszyn.

Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - "Zboziu" wystąpił w całym spotkaniu. Po raz kolejny wyszedł w podstawowym składzie i zaprezentował się solidnie. "Ciupaga" dobrze podawał i starał włączać się do ofensywy. Jako jedyny w swoim zespole został ukarany żółtą kartką.

Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) -"Banan" wszedł na boisku po przerwie w miejsce Mateusza Kołodziejskiego. Przeciwko Zawiszy Bydgoszcz zaprezentował się przeciętnie. Olimpia zremisowała 0:0.

Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - Mikołajczak wystąpił w całym meczu przeciwko Bałtykowi Gdynia. Radek dobrze poczynał sobie na skrzydle. Elana wygrała 3:0 i pewnie lideruje grupie zachodniej II ligi.