Wysoka wygrana Spartaka w Priemjer-Lidze - VIDEO

14.08.2011 19:12

(akt. 13.12.2018 22:03)

<p>Spartak Moskwa w ostatnim spotkaniu przed pojedynkiem z Legią w Lidze Europy pokonał 3:0 Anży Machaczkała. Pierwszą bramkę dla Czerwono-Białych zdobył Brazylijczyk Ari, który wykorzystał podanie Artjoma Dziuby. Wynik podwyższył  jeszcze w pierwszej połowie Dmitrij Kombarow. 24-letni pomocnik wykończył dośrodkowanie jednego z kolegów. Z kolei po przerwie trzeciego gola dla gospodarzy strzelił Aleksandr Kozłow. W stolicy Rosji przebywają trenerzy Wojskowych - Maciej Skorża, Rafał Janas oraz Jacek Magiera, którzy obserwowali czwartkowego rywala Legii.</p>

Spartak Moskwa - Anży Machaczkała 3:0 (2:0)
35' (1:0) Ari
44' (2:0) Dmitrij Kombarow
73' (3:0) Aleksandr Kozłow

Spartak Moskwa: Dykań - K. Kombarow, Pareja, Rodri, Makiejew - Ari (76' Emenike), Carioca (88' Zotow), de Zeeuw, Dziuba, D. Kombarow (55' Kozłow) - Welliton