News: Zagłębie bez Banasia w meczu z Legią

Zagłębie bez Banasia w meczu z Legią

Źródło: Gazeta Wrocławska

05.04.2013 08:47

(akt. 09.12.2018 23:30)

Wszystko wskazuje na to, że kapitan Zagłębia Lubin Adam Banaś nie będzie mógł zagrać w sobotnim spotkaniu z Legią w Warszawie. Banaś już w pierwszych minutach przegranego 2:3 spotkania z Ruchem Chorzów poczuł ból w kolanie przy gwałtownej zmianie kierunku biegu. Po ostatnim gwizdku staw napuchł. Badania, których wyniki trafiły wczoraj do klubu, nie dają złudzeń - nadciągnięte więzadła poboczne. To oznacza, że kapitan Miedziowych do stolicy nie pojedzie. Jak długa będzie jego przerwa w treningach - tego jeszcze dokładnie nie wiadomo.

Lepsze wiadomości są, jeśli chodzi o Borisa Godala, chociaż pierwotnie wydawało się, że z jego zdrowiem mogą być większe kłopoty, bo w pojedynku z "niebieskimi" murawę opuścił na noszach na początku drugiej połowy. W jego przypadku chodzi jedynie o stłuczenie boku w okolicach biodra i sztab trenerski ma nadzieję postawić obrońcę na nogi przed jutrzejszą konfrontacją z jedenastką Jana Urbana.