Zapisy na czarter do Grecji na mecz z Atromitosem

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Warszawa

08-08-2019 / 11:55

(akt. 08-08-2019 / 11:55)

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa organizuje przelot czarterem na wyjazdowy mecz rewanżowy III rundy eliminacji Ligi Europy UEFA przeciwko Atromitosowi Ateny. W czwartek przed meczem Legia - Atromitos w godzinach 18 - 20:45 w SportsBarze Ł3 będą prowadzone zapisy.

Koszt wynosi 1300 zł i nie obejmuje ceny biletu. Wylot czarterem planowany jest na godziny poranne w dniu meczu rewanżowego (14 sierpnia), natomiast lądowanie w Warszawie przewidywane jest następnego dnia o godzinie 05:00 rano. Zapraszamy do zapisów.

Komentarze (11)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Porucznik
  • 1 / 1
Czuję, że nasza prawilna husaria sebiksowa zbierze ostry w***ol w Grecji
Podporucznik
  • 2 / 3
Już widzę promocję... półnagich, pozbawionych mózgów karków, spowitych w dymie z rac....
Porucznik
  • 1 / 1
1300 czarterem???
~1500
  • 4 / 2
Jeżeli ktoś się nie czuje kibolem, niech tam nie jedzie, piszę poważnie i proszę o publikację tego komentarza. Jeżeli wyjazd to, lądowanie -stadion- lotnisko to ok. W innym przypadku nie proponuję wycieczek turystycznych małymi grupami. Na Legię zepną się wszystkie ekipy z Aten. Poglądy tamtych są skrajne od naszych. Sprzęt na porządku dziennym + kaski na głowach. Komunikat na banerze jest jasny. Nie jesteś kibolem nie jedź.Nie piszę ze strachu, piszę byście byli świadomi tej wycieczki.
Podpułkownik
  • 3 / 2
mysle ze chodzilo o rym bardziej niż komunikat ale ok - trochę drogo i te opcje wybiorą nieliczni - na wlasna reke byłoby taniej ale jeżeli prawda jest to co piszesz to male grupki po 2-3 samochody tym bardziej będą zagrozone - ale kiedy nas to powstrzymalo?
Podporucznik
  • 1 / 1
Popieram, Januszom nie polecam, chyba, że bez barw.
Drogo nie drogo.. ważne jest promowanie Legii na skale europejską. Drużyna nie porywa i nie promuje polską piłkę nożną za granicą.. wiec cała wiara w kibicach.
Porucznik
  • 5 / 4
"kibice" to niech lepiej Legii na wyjazdach nie promują
Generał broni
  • 6 / 0
Mimo wszystko zaimponowali mnie w Kijowie jak pozdrawiali Banderę i ich spadkobierców .
Marszałek Polski
  • 3 / 1
Fajny baner - graty dla autorów:)
Dlaczego - bo zaskakuje w nim "zwyczajność".
Sierżant
  • 2 / 2
Trochę drogo...