Zbozień przegrał szansę na dzień wolny

10.07.2011 15:25

(akt. 14.12.2018 02:34)

<p>Po treningu Maciej Skorża wraz z Damianem Zbozieniem grali w siatkonogę z Jackiem Magierą i Rafałem Janasem. W pierwszym secie ekipa naszego szkoleniowca wygrała dość łatwo. - Trafiłem idealnie z doborem składu, brawo "Ciupaga" - mówił Skorża. W drugim secie wygrali jednak asystenci - górę wzięła ambicja i sportowa złość. Trzeci i decydujący set miał dramatyczny przebieg. Już 10:3 prowadził duet Skorża - Zbozień. Trener był pod wrażeniem gry swojego partnera i zapowiedział, że w przypadku wygranej zawodnik otrzyma dzień wolny. Jednak Magiera z Janasem postawili wszystko na jedną kartkę i po grze na przewagi wygrali seta i cały mecz.</p>