Dawid Goliński Krzysztof Dowhań Arkadiusz Malarz Aleksandar Vuković Maciej Treutz-Kuszyński

Zimowe sparingi: Druga porażka Piasta

Źródło: 90minut.pl

21.01.2024 18:30

(akt. 21.01.2024 19:01)

Piast Gliwice przegrał drugi mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Tym razem z liderem ukraińskiej ekstraklasy, Krywbasem Krzywy Róg (0:2). Obie bramki stracił w pierwszych minutach drugiej połowy.

Piast Gliwice - Krywbas Krzywy Róg 0:2 (0:0)
Jean-Morel Poe 47, Karol Szymański 48 (s)

PIAST: (I połowa) Karol Szymański - Tomasz Mokwa, Ariel Mosór, Jakub Czerwiński, Jakub Holubek - Damian Kądzior, Grzegorz Tomasiewicz, Michał Chrapek, Jorge Felix, Serhij Krykun - Kamil Wilczek.
(II połowa) Karol Szymański - Arkadiusz Pyrka, Miguel Munoz, Tomas Huk, Oskar Leśniak - Tihomir Kostadinov (87 Piotr Liszewski), Tom Hateley, Filip Karbowy (70 Patryk Dziczek), Miłosz Szczepański, Michael Ameyaw - Gabriel Kirejczyk (70 Marcel Bykowski).