Zimowe sparingi: Porażka Stali Mielec, grał Strzałek

Źródło: 90minut.pl

17.01.2024 14:52

(akt. 17.01.2024 15:01)

Wypożyczony z Legii do Stali Mielec pomocnik Igor Strzałek wystąpił w meczu kontrolnym ze Zniczem Pruszków. Jedenasty zespół PKO Ekstraklasy przegrał 0:1.

Oprócz Igora Strzałka (grał całą 2. połowę), w barwach Stali wystąpił Konrad Jałocha, przed kilkoma laty bramkarz Legii (5 spotkań w pierwszej drużynie). Barwy zespołu z Mielca reprezentuje też były gracz rezerw Legii, Michał Trąbka.

Stal Mielec - Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
Wiktor Nowak 85

STAL MIELEC: (I połowa) Konrad Jałocha - Mateusz Matras, Marco Ehmann, Maksymilian Pingot, Krystian Getinger, Alvis Jaunzems, Piotr Wlazło, Matthew Guillaumier, Mateusz Stępień, Ilja Szkurin, Maciej Domański.
(II połowa) Mateusz Dudek - Marco Ehmann, Bert Esselink, Kamil Pajnowski, Rafa Santos, Michał Trąbka, Koki Hinokio, Krzysztof Wołkowicz, Łukasz Gerstenstein, Igor Strzałek, Kai Meriluoto.