Adam Dawidziuk

Źródło:

13.08.2005 22:23

(akt. 27.12.2018 23:06)

W dniu dzisiejszym rozgrywki piłkarskie zainaugurowała III liga. Występujące w niej rezerwy warszawskiej Legii rozegrały mecz 1. kolejki w Ząbkach z Dolcanem. Podopieczni Jerzego Kraski i Tomasza Strejlau wygrali to spotkanie 2:1 (0:1).
Pierwsza połowa należała do zdecydowanie lepiej grających gospodarzy. Tylko dzięki naszemu bramkarzowi Legia II nie schodziła do szatni z bagażem 4 bramek. Jan Mucha przy stanie 0:0 obronił rzut karny. Druga połowa to już dużo lepsza gra piłkarzy Legii, czego efektem były dwie bramki strzelone przez Skrzypczaka w 72' oraz Zjawińskiego w 85'. Dolcan Ząbki - Legia II Warszawa 1:2 (1:0). Bramki: 72' Skrzypczak, 85' Zjawiński. Legia II zagrała w następującym składzie: Mucha - Starowicz (46' Bańka), Rafalski, Skrzypczak, Ogórek - Ghanem (65' Kazimierak), Gnoiński (46' Rawa), Janczyk (85' Lewandowski), Lopes Cruz - Zjawiński, Chmiest.