Zwycięstwo Legii...

Źródło:

14.02.2000 23:59

(akt. 19.12.2018 18:27)

Legia rozgromiła reprezentację Tunezji do lat 23, strzelając aż cztery bramki, a tracą jedną. Mięciel najpierw wykorzystał akcję sam na sam z bramkarzem, a potem strzelił gola głową po znakomitym podaniu Jacka Zielińskiego. Trzecia bramkę strzelił Sylwester Czereszewski celnie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Sergiuszu Wiechowskim. Po przerwie swoją pierwszą bramkę dla Legii zdobył Rafał Siadaczka...
Tunezja U-23 - Legia Warszawa 1:4 (0:3) (Bramki dla Legii: Mięciel 2, Czereszewski, Siadaczka)
Legia (I połowa): Robakiewicz - Wiechowski, Mosór, Zieliński, Siadaczka - Karwan, Majewski, Mięciel, Wróblewski - Czereszewski, Citko. Po przerwie zagrali: Sawicki, Więckowski, Wilk, Bednarz, Murawski, Sokołowski.