Zwycięstwo Legii!

Źródło:

07.02.2001 23:59

(akt. 19.12.2018 02:52)

Przebywający na Cyprze legioniści rozegrali kolejne spotkanie, wygrywając z ZTE Zalaegerszeg 2:1. Bramki strzelili Cezary Kucharski w 40. minucie i Łukasz Mierzejewski w 55. Trener Franciszek Smuda dał pograć wszystkim swoim piłkarzom.
Przed przerwą wystąpili: Robakiewicz - Giuliano, Magiera, Jarzębowski, Karwan, Majewski, Bojarski, Mazurkiewicz, Kiełbowicz, Citko, Kucharski.
W drugiej połowie grali: Robakiewicz - Wojtala, Zieliński, Murawski, Czereszewski, Sokołowski, Rafael, Mięciel, Wróblewski, Mierzejewski, Kowalczyk.
"Jestem zadowolony ze zgrupowania. Oceniam je za lepsze od pobytu w Tunezji. W każdym meczu zmieniam ustawienie zespołu, bo szukam jak najlepszego wariantu. Jeśli w tej chwili miałbym ustalić podstawową jedenastkę, to miałbym kłopot. Niemalże na każdą pozycję jest dwóch kandydatów" - powiedział trener Smuda. Autor: MaK
źródło: Super Express