Zwycięstwo Młodej Legii

Jan Szurek

02.08.2008 19:30

(akt. 20.12.2018 03:03)

Zespół Młodej Legii pokonał 3:1 Mławiankę w dzisiejszym spotkaniu sparingowym rozegranym godzinę po meczu pierwszego zespołu na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. Pierwsza połowa mimo zaciętych ataków legionistów zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gości. W drugiej części gry podopieczni <b>Piotra Strejlaua</b> i <b>Dariusza Banasika</b> zdobyli trzy bramki i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Gole dla Legii zdobyli <b>Sebastian Domoń</b> (w 82 minucie meczu), <b>Tomasz Chałas</b> (86') oraz <b>Maciej Górski</b> (90'). Najlepszym zawodnikiem meczu był jednak <b>Paweł Kozub</b>, który dwukrotnie asystował przy bramkach swoich kolegów.
Jedynego gola dla Mławianki zdobył w piątej minucie spotkania Artur Gawęda. Skład Młodej Legii: Skrzyński (70' Osuch), Wróbel (75' Rawa), Lewandowski (45' Świdzikowski), Zbozień (45' Okpara), Zaborowski, Woźniak (45' Stoch), Muszyński (45' Kozub), Łanucha (45' Banasiak), Jezierski, Górski (45' Domoń, 85' Górski) Cempa (45' Chałas).