Zwycięstwo Młodej Legii w małych derbach

Jan Szurek

10.08.2008 14:12

(akt. 20.12.2018 01:58)

Młoda Legia prowadzona po raz pierwszy w oficjalnym spotkaniu przez trenerski duet <b>Piotra Strejlaua</b>, oraz <b>Dariusza Banasika</b> pokonała zespół Polonii w pierwszej kolejce Młodej Ekstraklasy 3:1 (3:1), po bramkach <b>Tomasz Chałasa</b> (14 minucie meczu), <b>Damiana Zaborowskiego</b> (18) i <b>Macieja Tomczyka</b> (42). Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyli jednak gospodarze. W 11 minucie po faulu Zaborowskiego z rzutu karnego bramkę zdobył <b>Michał Ciarkowski</b>.
Młoda Polonia - Młoda Legia 1:3 (1:3) gole: Ciarkowski 11' (k) - Chałas 14', Zaborowski 18', Tomczyk 42' żółta kartka: Damian Zaborowski Młoda Legia: Kostantyn Machnowski - Maciej Tomczyk, Maciej Lewandowski, Maciej Świdzikowski, Damian Zaborowski, Radosław Mikołajczak, Tito (82' Waldemar Woźniak), Damian Zbozień (90' Damian Łanucha), Daniel Jezierski (46' Radosław Muszyński), 14. Arru (46' Maciej Górski), 8.Tomasz Chałas (69' Paweł Kozub) Młoda Polonia: Paweł Nerek - Łukasz Galicki, Bartłomiej Makowski (69' Łukasz Wilczak), Piotr Kulpaka, Łukasz Fridrich, Michał Ciarkowski (90' Bartosz Gołaszewski), Karol Załustowski (46' Grzegorz Wojdyga), Maciej Biernacki (77' Jacek Pawłowski), Radosław Nolka (46' Łukasz Piątek), Amadeusz Kłodawski (46' Kazimierowski Szymon) , Daniel Gołębiewski