3. liga gr. I 2016/2017

Razem Dom Wyjazd
Lp Drużyna Mecze Pkt Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.
Logo Legia.Net
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 34 75 23 6 5 80-33 12 3 2 46-18 11 3 3 34-15
2.
Logo Legia.Net
ŁKS Łódź 34 73 21 10 3 60-18 12 3 2 38-10 9 7 1 22-8
3. Widzew Łódź 34 66 19 9 6 57-34 14 2 1 34-11 5 7 5 23-23
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 62 17 11 6 61-32 10 5 2 33-11 7 6 4 28-21
5. Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 55 15 10 9 59-37 7 6 4 28-17 8 4 5 31-20
6. Sokół Ostróda 34 54 15 9 10 53-39 9 3 5 31-17 6 6 5 22-22
7. Legia II Warszawa 34 53 16 5 13 58-51 8 2 7 30-24 8 3 6 28-27
8. Pelikan Łowicz 34 53 16 5 13 50-39 11 2 4 30-14 5 3 9 20-25
9. Sokół Aleksandrów Łódzki 34 49 13 10 11 46-34 7 7 3 23-14 6 3 8 23-20
10. ŁKS 1926 Łomża 34 46 12 10 12 37-34 6 7 4 20-13 6 3 8 17-21
11. MKS Ełk 34 44 13 5 16 45-51 6 3 8 24-28 7 2 8 21-23
12. Huragan Morag 34 43 12 7 15 43-39 10 3 4 27-11 2 4 11 16-28
13. Ursus Warszawa 34 42 12 6 16 43-44 6 3 8 26-20 6 3 8 17-24
14.
Logo Legia.Net
Jagiellonia II Białystok 34 40 10 10 14 34-50 6 5 6 16-17 4 5 8 18-33
15.
Logo Legia.Net
Concordia Elbląg 34 39 11 9 14 59-57 5 7 5 28-26 6 2 9 31-31
16.
Logo Legia.Net
Huragan Wołomin 34 25 7 4 23 27-84 4 4 9 18-40 3 0 14 9-44
17. Ruch Wysokie Mazowieckie 34 21 4 9 21 26-69 3 2 12 16-31 1 7 9 10-38
18.
Logo Legia.Net
Motor Lubawa 34 5 0 5 29 15-108 0 3 14 10-53 0 2 15 5-55

Kolejka 1

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 06-08-2016 / 12:00
    Legia II Warszawa
    2
    3
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 06-08-2016 / 15:00
    Huragan Wołomin
    0
    3
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 06-08-2016 / 16:00
    Motor Lubawa
    1
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 06-08-2016 / 16:00
    Ursus Warszawa
    1
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 06-08-2016 / 17:00
    Concordia Elbląg
    1
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 07-08-2016 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    2
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 07-08-2016 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 07-08-2016 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    1
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 07-08-2016 / 17:30
    Widzew Łódź
    2
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 2

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 12-08-2016 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    0
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 13-08-2016 / 16:00
    Motor Lubawa
    0
    2
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 13-08-2016 / 17:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    2
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 13-08-2016 / 17:00
    MKS Ełk
    0
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 13-08-2016 / 17:00
    Huragan Morag
    0
    2
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 13-08-2016 / 18:00
    Sokół Ostróda
    0
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 13-08-2016 / 18:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    3
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 14-08-2016 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    2
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 14-08-2016 / 17:00
    ŁKS Łódź
    7
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 3

  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 20-08-2016 / 11:00
    Jagiellonia II Białystok
    0
    0
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 20-08-2016 / 12:00
    Legia II Warszawa
    2
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 20-08-2016 / 15:00
    Huragan Wołomin
    0
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 20-08-2016 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    2
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 20-08-2016 / 16:00
    Ursus Warszawa
    1
    3
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 20-08-2016 / 17:00
    Pelikan Łowicz
    0
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 20-08-2016 / 17:00
    Concordia Elbląg
    5
    1
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 21-08-2016 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 21-08-2016 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    2
    0
    Huragan Morag

Kolejka 4

  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 24-08-2016 / 17:00
    Widzew Łódź
    2
    1
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 24-08-2016 / 17:00
    Motor Lubawa
    1
    6
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 24-08-2016 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 24-08-2016 / 17:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    3
    1
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 24-08-2016 / 17:00
    MKS Ełk
    0
    1
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 24-08-2016 / 17:00
    Huragan Morag
    3
    0
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 24-08-2016 / 18:00
    Sokół Ostróda
    0
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 24-08-2016 / 18:00
    Pelikan Łowicz
    0
    1
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 24-08-2016 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    Legia II Warszawa

Kolejka 5

  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 27-08-2016 / 12:00
    Legia II Warszawa
    2
    0
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 27-08-2016 / 15:00
    Huragan Wołomin
    0
    6
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 27-08-2016 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 27-08-2016 / 16:00
    Ursus Warszawa
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 27-08-2016 / 17:00
    Jagiellonia II Białystok
    2
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 28-08-2016 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 28-08-2016 / 12:00
    Concordia Elbląg
    1
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 28-08-2016 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    0
    3
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 28-08-2016 / 17:00
    ŁKS Łódź
    1
    0
    Huragan Morag

Kolejka 6

  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 03-09-2016 / 16:00
    Concordia Elbląg
    0
    3
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 03-09-2016 / 16:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    6
    0
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 03-09-2016 / 17:00
    Motor Lubawa
    1
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 03-09-2016 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 03-09-2016 / 17:00
    MKS Ełk
    1
    2
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 03-09-2016 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    1
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 04-09-2016 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 06-09-2016 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    3
    0
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 26-11-2016 / 12:00
    Legia II Warszawa
    3
    1
    Widzew Łódź

Kolejka 7

  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 10-09-2016 / 15:00
    Huragan Wołomin
    1
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 10-09-2016 / 16:00
    Huragan Morag
    1
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 10-09-2016 / 16:00
    Ursus Warszawa
    6
    0
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 10-09-2016 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    0
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 11-09-2016 / 13:00
    Jagiellonia II Białystok
    1
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 11-09-2016 / 16:00
    Legia II Warszawa
    4
    3
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 11-09-2016 / 16:00
    ŁKS Łódź
    3
    0
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 11-09-2016 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 27-11-2016 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    0
    Pelikan Łowicz

Kolejka 8

  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 14-09-2016 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    4
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 17-09-2016 / 16:00
    Concordia Elbląg
    0
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 17-09-2016 / 16:00
    Motor Lubawa
    0
    2
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 17-09-2016 / 16:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    1
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 17-09-2016 / 16:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 17-09-2016 / 16:00
    Pelikan Łowicz
    1
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 18-09-2016 / 11:00
    Sokół Ostróda
    0
    1
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 18-09-2016 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    4
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 18-09-2016 / 17:00
    Widzew Łódź
    2
    1
    Ursus Warszawa

Kolejka 9

  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 24-09-2016 / 12:00
    Legia II Warszawa
    2
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 24-09-2016 / 13:00
    Jagiellonia II Białystok
    0
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 24-09-2016 / 15:00
    Huragan Wołomin
    0
    4
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 24-09-2016 / 16:00
    Ursus Warszawa
    0
    2
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 24-09-2016 / 16:00
    Huragan Morag
    3
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 24-09-2016 / 16:30
    MKS Ełk
    1
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 25-09-2016 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 25-09-2016 / 16:00
    ŁKS Łódź
    2
    0
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 25-09-2016 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    3
    0
    Motor Lubawa

Kolejka 10

  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 01-10-2016 / 12:00
    Legia II Warszawa
    1
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 01-10-2016 / 13:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 01-10-2016 / 15:00
    Motor Lubawa
    1
    2
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 01-10-2016 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    0
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 01-10-2016 / 16:00
    Concordia Elbląg
    2
    0
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 01-10-2016 / 18:00
    Sokół Ostróda
    3
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 02-10-2016 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    4
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 02-10-2016 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    3
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 02-10-2016 / 15:30
    Widzew Łódź
    4
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 11

  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 08-10-2016 / 11:00
    Huragan Wołomin
    1
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 08-10-2016 / 15:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    4
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 08-10-2016 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 08-10-2016 / 15:00
    Ursus Warszawa
    1
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 08-10-2016 / 15:00
    Huragan Morag
    1
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 08-10-2016 / 15:30
    MKS Ełk
    3
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 09-10-2016 / 15:00
    ŁKS Łódź
    4
    0
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 09-10-2016 / 15:00
    Jagiellonia II Białystok
    1
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 09-10-2016 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    3
    1
    Concordia Elbląg

Kolejka 12

  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 14-10-2016 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 15-10-2016 / 12:00
    Legia II Warszawa
    5
    0
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 15-10-2016 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 15-10-2016 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    0
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 15-10-2016 / 15:00
    Motor Lubawa
    0
    5
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 15-10-2016 / 15:30
    Concordia Elbląg
    1
    1
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 16-10-2016 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    5
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 16-10-2016 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 16-10-2016 / 15:00
    ŁKS Łódź
    2
    2
    Widzew Łódź

Kolejka 13

  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 22-10-2016 / 15:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 22-10-2016 / 15:00
    Ursus Warszawa
    1
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 22-10-2016 / 15:00
    Huragan Wołomin
    2
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 22-10-2016 / 15:00
    MKS Ełk
    6
    1
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 22-10-2016 / 15:00
    Huragan Morag
    3
    0
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 22-10-2016 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    0
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 23-10-2016 / 12:00
    Jagiellonia II Białystok
    0
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 23-10-2016 / 14:00
    ŁKS Łódź
    2
    1
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 23-10-2016 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    2
    Legia II Warszawa

Kolejka 14

  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 29-10-2016 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    2
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 29-10-2016 / 13:00
    Ursus Warszawa
    4
    0
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 29-10-2016 / 14:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 29-10-2016 / 14:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    1
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 29-10-2016 / 14:00
    Concordia Elbląg
    1
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 29-10-2016 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 30-10-2016 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 30-10-2016 / 14:00
    Widzew Łódź
    2
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 30-10-2016 / 14:00
    Motor Lubawa
    0
    4
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 15

  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 04-11-2016 / 18:00
    Jagiellonia II Białystok
    2
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 05-11-2016 / 13:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 05-11-2016 / 13:30
    Huragan Wołomin
    0
    4
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 05-11-2016 / 14:00
    MKS Ełk
    1
    3
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 05-11-2016 / 14:00
    Huragan Morag
    0
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 05-11-2016 / 18:00
    Sokół Ostróda
    2
    0
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 06-11-2016 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    3
    2
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 06-11-2016 / 13:00
    ŁKS Łódź
    1
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 06-11-2016 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    0
    2
    Ursus Warszawa

Kolejka 16

  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 12-11-2016 / 13:30
    Concordia Elbląg
    2
    5
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 12-11-2016 / 14:00
    Widzew Łódź
    0
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 13-11-2016 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 13-11-2016 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    4
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 13-11-2016 / 13:00
    Motor Lubawa
    0
    6
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 04-03-2017 / 12:00
    Legia II Warszawa
    3
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 11-11-2017 / 13:00
    Huragan Wołomin
    0
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 12-11-2017 / 13:00
    Ursus Warszawa
    2
    2
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 13-11-2017 / 13:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    0
    ŁKS Łódź

Kolejka 18

  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 11-03-2017 / 13:00
    MKS Ełk
    1
    3
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 11-03-2017 / 14:30
    Huragan Morag
    1
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 11-03-2017 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    1
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 11-03-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 12-03-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    2
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 12-03-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    0
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 12-03-2017 / 13:00
    Jagiellonia II Białystok
    0
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 12-03-2017 / 15:00
    ŁKS Łódź
    5
    0
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 12-03-2017 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    2
    Widzew Łódź

Kolejka 19

  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 18-03-2017 / 13:00
    Huragan Wołomin
    2
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 18-03-2017 / 14:00
    Legia II Warszawa
    1
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 18-03-2017 / 15:00
    Ursus Warszawa
    0
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 18-03-2017 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    2
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 18-03-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    2
    0
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 19-03-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    0
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 19-03-2017 / 12:00
    Concordia Elbląg
    1
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 19-03-2017 / 15:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    3
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 19-03-2017 / 15:30
    Jagiellonia II Białystok
    2
    0
    Pelikan Łowicz

Kolejka 20

  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 25-03-2017 / 14:00
    Motor Lubawa
    0
    3
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 25-03-2017 / 14:00
    MKS Ełk
    2
    0
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 25-03-2017 / 15:00
    Huragan Morag
    3
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 25-03-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    4
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 25-03-2017 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 25-03-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    2
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 26-03-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    2
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 26-03-2017 / 16:00
    ŁKS Łódź
    0
    1
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 05-04-2017 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    0
    Legia II Warszawa

Kolejka 21

  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 01-04-2017 / 11:00
    Huragan Wołomin
    0
    3
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 01-04-2017 / 12:00
    Legia II Warszawa
    3
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 01-04-2017 / 13:00
    Jagiellonia II Białystok
    2
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 01-04-2017 / 15:00
    Ursus Warszawa
    1
    2
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 01-04-2017 / 16:15
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 02-04-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    1
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 02-04-2017 / 12:00
    Concordia Elbląg
    2
    2
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 02-04-2017 / 16:00
    ŁKS Łódź
    1
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 02-04-2017 / 16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    0
    3
    MKS Ełk

Kolejka 22

  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 07-04-2017 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 07-04-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    2
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 08-04-2017 / 14:00
    MKS Ełk
    1
    0
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 08-04-2017 / 16:00
    Huragan Morag
    1
    1
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 08-04-2017 / 16:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 08-04-2017 / 16:00
    Motor Lubawa
    0
    4
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 08-04-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    3
    0
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 09-04-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    2
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 09-04-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    2
    Concordia Elbląg

Kolejka 23

  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 14-04-2017 / 15:30
    Jagiellonia II Białystok
    0
    3
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 14-04-2017 / 16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    2
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 14-04-2017 / 16:00
    Huragan Morag
    2
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 14-04-2017 / 16:30
    Huragan Wołomin
    0
    4
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 14-04-2017 / 17:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    3
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 14-04-2017 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    2
    0
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 15-04-2017 / 12:00
    Ursus Warszawa
    0
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 15-04-2017 / 16:00
    ŁKS Łódź
    1
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 15-04-2017 / 16:00
    Widzew Łódź
    3
    0
    Legia II Warszawa

Kolejka 24

  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 22-04-2017 / 16:00
    Motor Lubawa
    1
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 22-04-2017 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 22-04-2017 / 17:00
    MKS Ełk
    3
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 22-04-2017 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    3
    1
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 22-04-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    3
    0
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 22-04-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    2
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 23-04-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    0
    2
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 23-04-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 23-04-2017 / 12:00
    Concordia Elbląg
    1
    2
    Legia II Warszawa

Kolejka 25

  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 29-04-2017 / 11:00
    Huragan Wołomin
    1
    1
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 29-04-2017 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    3
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 29-04-2017 / 15:00
    Ursus Warszawa
    1
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 29-04-2017 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    0
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 29-04-2017 / 17:00
    MKS Ełk
    1
    3
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 29-04-2017 / 17:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 30-04-2017 / 13:00
    Jagiellonia II Białystok
    0
    0
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 30-04-2017 / 16:00
    ŁKS Łódź
    1
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 30-04-2017 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    3
    3
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 26

  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 03-05-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    4
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 03-05-2017 / 15:00
    Sokół Ostróda
    0
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 03-05-2017 / 16:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 03-05-2017 / 16:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    3
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 03-05-2017 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    0
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 03-05-2017 / 17:00
    Motor Lubawa
    2
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 03-05-2017 / 17:00
    Concordia Elbląg
    2
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 03-05-2017 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    0
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 03-05-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    2
    1
    Huragan Wołomin

Kolejka 27

  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 06-05-2017 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    2
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 06-05-2017 / 17:00
    Ursus Warszawa
    3
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 06-05-2017 / 17:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 06-05-2017 / 17:00
    MKS Ełk
    0
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 07-05-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    3
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 07-05-2017 / 13:00
    Jagiellonia II Białystok
    3
    1
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 07-05-2017 / 16:00
    Huragan Wołomin
    1
    0
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 07-05-2017 / 17:00
    ŁKS Łódź
    2
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 07-05-2017 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    0
    1
    Widzew Łódź

Kolejka 28

  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 12-05-2017 / 20:00
    Sokół Ostróda
    0
    0
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 13-05-2017 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 13-05-2017 / 17:00
    Motor Lubawa
    0
    3
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 13-05-2017 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 13-05-2017 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 13-05-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    2
    0
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 14-05-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    4
    1
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 14-05-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 14-05-2017 / 12:00
    Concordia Elbląg
    0
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 29

  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 17-05-2017 / 15:00
    Jagiellonia II Białystok
    0
    3
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 17-05-2017 / 16:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    3
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 17-05-2017 / 17:00
    MKS Ełk
    0
    4
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 17-05-2017 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 17-05-2017 / 17:00
    Huragan Morag
    2
    0
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 17-05-2017 / 17:20
    Ursus Warszawa
    1
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 17-05-2017 / 17:30
    Huragan Wołomin
    1
    4
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 17-05-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    4
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 17-05-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    0
    0
    ŁKS Łódź

Kolejka 30

  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 20-05-2017 / 12:00
    Legia II Warszawa
    1
    1
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 20-05-2017 / 17:00
    Motor Lubawa
    1
    3
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 20-05-2017 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    0
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 20-05-2017 / 17:00
    Pelikan Łowicz
    2
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 21-05-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    0
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 21-05-2017 / 12:00
    Concordia Elbląg
    3
    3
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 21-05-2017 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    2
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 21-05-2017 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    3
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 22-05-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    3
    1
    Huragan Morag

Kolejka 31

  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 27-05-2017 / 11:00
    Huragan Wołomin
    4
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 27-05-2017 / 13:00
    Jagiellonia II Białystok
    1
    3
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 27-05-2017 / 17:00
    Huragan Morag
    0
    4
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 27-05-2017 / 17:00
    ŁKS Łódź
    2
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 27-05-2017 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 27-05-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    0
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 28-05-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    5
    0
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 28-05-2017 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    0
    4
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 28-05-2017 / 18:00
    MKS Ełk
    1
    0
    Widzew Łódź

Kolejka 32

  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 02-06-2017 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 03-06-2017 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    1
    ŁKS Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 03-06-2017 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 03-06-2017 / 17:00
    Motor Lubawa
    1
    2
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 03-06-2017 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    2
    2
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 03-06-2017 / 18:00
    Widzew Łódź
    0
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 04-06-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 04-06-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    3
    0
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 04-06-2017 / 12:00
    Concordia Elbląg
    3
    3
    MKS Ełk

Kolejka 33

  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 09-06-2017 / 18:15
    ŁKS Łódź
    1
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 09-06-2017 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    3
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 10-06-2017 / 16:00
    MKS Ełk
    1
    4
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 10-06-2017 / 16:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    4
    1
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 10-06-2017 / 16:00
    Huragan Morag
    5
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 10-06-2017 / 16:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    3
    0
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 10-06-2017 / 16:00
    Jagiellonia II Białystok
    0
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 10-06-2017 / 16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    0
    1
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 11-06-2017 / 20:00
    Sokół Ostróda
    2
    2
    Widzew Łódź

Kolejka 34

  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 14-06-2017 / 17:00
    Pelikan Łowicz
    3
    1
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 14-06-2017 / 17:00
    Huragan Wołomin
    5
    4
    Jagiellonia II Białystok
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 14-06-2017 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 14-06-2017 / 17:00
    Legia II Warszawa
    1
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 14-06-2017 / 17:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 14-06-2017 / 17:00
    Concordia Elbląg
    3
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 14-06-2017 / 17:00
    Motor Lubawa
    1
    5
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 14-06-2017 / 17:00
    Widzew Łódź
    4
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 14-06-2017 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    ŁKS Łódź

Kolejka 17

  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 19-11-2017 / 13:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    3
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 19-11-2017 / 13:00
    Huragan Morag
    2
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 19-11-2017 / 13:00
    MKS Ełk
    2
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 19-11-2017 / 15:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    6
    0
    Motor Lubawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 19-11-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    7
    3
    Concordia Elbląg
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 20-11-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    2
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 20-11-2017 / 13:00
    Jagiellonia II Białystok
    2
    0
    Huragan Wołomin
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 20-11-2017 / 13:00
    ŁKS Łódź
    3
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 20-11-2017 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    0
    2
    Pelikan Łowicz