• 90+12' Żółta kartka dla Peskovicia za przedłużanie gry
  • 90+11' Piszczek szarżował w ataku, ale nic z tego nie wyszło. Sfaulował jeszcze na dodatek jednego z warszawiaków
  • 90+9' Cracovia ukradła teraz trochę czasu na połowie Legii. Krakowianie otrzymali także stały fragment gry
  • 90+2' Legia szturmuje bramkę rywali, jest nieustępliwa, chce odmienić losy tego spotkania
  • 90+1' Trzynaście minut doliczonych...
  • 89' Dimun wchodzi za Wdowiaka
  • 89' Szymański dośrodkował na głowę Jędrzejczyka, ale strzał stopera gospodarzy okazał się niecelny
  • 88' Cracovia głównie się teraz broni, rzadko wychodzi poza własną połowę. Legioniści opierają ataki na Carlitosie i przebojowym Szymańskim. Brakuje jednak szczęścia i precyzji w fazie wykończenia
  • 85' Hlousek do Carlitosa, ten zszedł do środka, ale Peskković po raz kolejny na posterunku
  • 84' Szymański! Pomocnik dopadł do piłki i kąśliwie uderzył z dystansu. Tylko róg, ponieważ Pesković dobrze skutecznie obronił. Legia walczy, ale nie może przebić się przez mur krakowian
  • 83' Martins upadł po kontakcie z rywalem. Sędzia podyktował rzut wolny, ale obyło się bez większych konsekwencji dla gracza Cracovii
  • 82' Carlitos wziął teraz ciężar na siebie, przerzucił piłkę na Medeirosa, musnął ją jeszcze Szymański. Korner nie przyniósł pożądanych rezultatów
  • 80' Końcówka spotkania gwarantuje sporo emocji i zwrotów akcji. Wynik jednak wciąż pozostaje bez zmian
  • 78' Żółta kartka dla Vesovicia
  • 78' Medeiros za Nagya
  • 78' Kuriozalna sytuacja. Sędzia użył VAR-u, Remy wszedł ponownie na boisko. Okazało się, iż arbiter pokazał mu bezpośrednią czerwoną kartkę...
  • 76' Warszawiacy jeszcze mocniej skomplikowali sobie sytuację. Do końca meczu zaledwie kwadrans, a strata do odrobienia wciąż jest taka sama jak po zmianie stron
  • 75' Czerwona kartka dla Remy'ego. Druga żółta kartka za faul na Hernandezie
  • 73' Gra toczy się teraz głównie w środku pola
  • 72' Legioniści zepchnęli gości do defensywy, aczkolwiek ekipa Proberza dobrze znosi trudy meczu i nieźle poczyna sobie na murawie
  • 70' Chwilowa przerwa w grze. Dym z rac unosi się nad stadionem, zaraz arbiter wznowi mecz
  • 67' Kolejne zamieszanie na boisku po faulu legionisty. Sędzia tym razem napomniał Remy'ego
  • 67' Na boisku w miejsce Kulenovicia pojawił się Niezgoda.
  • 66' Sędzia ukarał kilku zawodników żółtymi kartkami - Majecki obejrzał ją za faul, Hlousek i Cabrera za udział w zamieszaniu
  • 66' Hernandez i... słupek! Legia uratowana przed stratą kolejnego gola, rywal nie skompletował hat-tricka.
  • 64' Sporo zamieszania, był VAR, jest karny dla Cracovii...
  • 63' Rzut karny dla Cracovii!
  • 62' Do wejścia na boisko gotowy jest również Jarosław Niezgoda. Legia zagra trójką napastników?
  • 62' Sędzia Piotr Lasyk zdecydował się na użycie VAR-u
  • 61' Nad leżącym zawodnikiem Cracovii wywiązała się wielka szamotanina w bramce Majeckiego, w której brali udział prawie wszyscy zawodnicy. Zaczyna się gotować na boisku
  • 61' Wdowiak był sam na sam, mijał Majeckiego, ale padł w polu karnym. Sędzia wskazał na róg dla Cracovii
  • 56' Carlitos pomknął teraz lewą stroną, zrobił sobie miejsce, ale na linii podania stanął jeden z defensorów gości. Moment później strzał z dystansu z lewej nogi oddał Kulenović. Uderzenie Chorwata minęło słupek Peskovicia
  • 54' Cafu do Carlitosa, ale Hiszpan od razu został osaczony przez trzech graczy "Pasów"
  • 53' Widać nerwowość w szeregach Legii. "Wojskowi" chcą poukładać grą, ale na razie lepiej na murawie radzą sobie zawodnicy Michała Probierza
  • 51' Stały fragment dla gospodarzy. Martins podszedł do rzutu wolnego, ale niedokładnie zagrał, przez co krakowianie wyszli z kontrą. Gościom udało się także wywalczyć futbolówkę
  • 48' Na ten moment Kulenović jest ustawiony na pozycji Agry, a więc pełni rolę skrzydłowego. Na razie Cracovia raz przedarła się z piłką, ale jeden z rywali za mocno sobie ją wypuścił
  • 46' Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+18' Zaraz zacznie się druga połowa. Będzie zmiana w Legii. Carlitos wszedł na murawę w miejsce Agry
  • 45+2' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa u siebie 0:2 z Cracovią. Wracamy za kwadrans
  • 45+1' Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry
  • 44' Legia przeważała przed dłuższy czas, miała więcej okazji do strzelenia gola, ale przyjezdni zachowali spokój. Dwie akcje, dwa gole i gospodarze muszą gonić. Nie będzie to przyjemny wyścig
  • 43' Hernadez po raz drugi. Niemalże kopia poprzedniego gola. Centra z lewej strony, uprzedzenie defensorów Legii i pewny uderzenie w kierunku dalszego słupka.
  • 41' Rzut rożny dla mistrzów Polski. Centra Szymańskiego została przedłużona prze Kulenovicia, ale Jędrzejczyk przy próbie oddawania strzału sfaulował przeciwnika
  • 40' Hernadez wykorzystał podanie ze skrzydła, ubiegł obrońców i pokonał Majeckiego
  • 38' Warszawiacy zagrali teraz na małej przestrzeni, zrobił się bilard, ale ostatecznie Cracovia wyszła z opresji
  • 36' Przyjezdni próbowali teraz ataku pozycyjnego, ale nie mieli zbytnio pomysłu na rozegranie akcji. Efekt? Piłka trafiła spokojnie do Majeckiego
  • 34' Korner dla Cracovii. Hernandez dośrodkował na głowę Rapy, ale futbolówka przeleciała ponad poprzeczką
  • 33' Ofiarna walka Nagy'a na lewym skrzydle. Chwilę później legioniści zagrali w trójkącie, ale nie przyniosło to żadnych korzyści
  • 31' Dobry przechwyt Martinsa, defensywny pomocnik zauważył Agrę, który ładnie się podłączył, ale zacentrował tak, iż golkiper "Pasów" złapał futbolówkę bez większych problemów
  • 30' Vesović przełożył sobie piłkę, źle dośrodkował z prawej strony. Reprezentant Czarnogóry poczuł delikatny ból w nodze, jednak może kontynuować grę
  • 28' Wdowiak urwał się Vesoviciovi, aczkolwiek arbiter liniowy dopatrzył się pozycji spalonej skrzydłowego gości.
  • 27' Kulenović w walce o piłkę sfaulował Siplaka. Lewy defensor ucierpiał, ale wstał z boiska o własnych siłach
  • 25' Ależ Cafu zabawił się teraz przy chorągiewce! Pomocnik minął dwóch piłkarzy Cracovii, wypuścił sobie futbolówkę, ale w polu karnym nie mógł znaleźć adresata.
  • 23' Szymański! Co 19-latek zrobił teraz pod bramką rywala! Pomocnik wymanewrował paru zawodników gości i będąc na skraju pola karnego wystawił idealnie piłkę Agrze. Skrzydłowy jednak musiał uznać wyższość Peskovicia. Stołeczny klub rozkręcił się, w "szesnastce" ponownie zrobiło się zamieszanie, ale ostatecznie na tablicy świetlnej wciąż widnieje bezbramkowy remis.
  • 20' Agra ruszył prawą flanką, ale próba dośrodkowania została zablokowana. Parę chwil później Portugalczyk zdołał wywalczyć jedynie aut
  • 18' Nagy wymienił się podaniem z Nagy'em, jednak został zablokowany przez szczelny blok obronny krakowian. Przyjezdni na razie największe zagrożenie, poza okazją Wdowiaka, tworzą po stałych fragmentach. Po jednym z dośrodkowań, Remy skutecznie wybił futbolówkę na korner. Zrobiło się trochę gorąco, ale warszawiacy wyszli z opresji
  • 17' Nagy faulowany przez Rapę na połowie "Pasów". Węgier chciał szybko wznowić, ale Rumun mu na to nie pozwolił. Legia stara się przeważać, szybko grać piłką i szukać wolnych przestrzeni
  • 15' Tak wyglądała oprawa kibiców Legii
  • 14' Genialne podanie do Wdowiaka, który urwał się Remy'emu, ale nie pokonał Majeckiego, który dobrze zareagował i chwycił futbolówkę
  • 13' Cracovia szukała długiego podania w kierunku Cabrery, ale Jędrzejczyk spokojnie wycofał futbolówkę do Majeckiego będąc pod presją
  • 11' Szymański dośrodkował z rzutu rożnego, piłka trafiła do Salvadora Agry przed pole karne, a ten zdecydował się na wolej. Piłka trafiła jednak na "Żyletę". Grę od bramki wznawia Pesković
  • 11' Na boisku zaczyna dominować dość bezpośredni styl rozgrywania piłki. Gracze Legii przeszli również do wysokiego pressingu i jest efekt. Cafu doskoczył do rywala, piłka trafiła do Szymańskiego, a ten zdecydował się na strzał. Uderzenie zostało zablokowane, ale mistrzowie Polski mają rzut rożny z lewego narożnika
  • 9' Kolejne dośrodkowanie Cracovii z rzutu wolnego z głębi pola i znowu bez efektów. Legioniści ruszyli za to z kontrą. Agra niedokładnie wypuścił Vesovicia i goście wznawiają grę
  • 8' Krótkie zagranie, a po chwili Hernandez dostał kolejną okazję do zagrania. Do wybitej piłki dopadł Siplak, który bez myślenia huknął z dystansu zza pola karnego. Jakość strzału szczególna nie była i grę od bramki wznawia Radosław Majecki, który przed meczem odebrał statuetkę dla najlepszego młodzieżowca Ekstraklasy w grudniu
  • 7' Hernandez pada w środku pola i krakowianie mają kolejny rzut wolny na połowie legionistów. Dąbrowski szykuje się już do dośrodkowania
  • 6' Cracovia starała przedostać się w boczne sektory połowy Legii, lecz skuteczna defensywa postawiła w tym momencie zaporę nie do przejścia i przejęła piłkę. w kolejnej akcji to wciąż goście starają się pokazać inicjatywę
  • 4' Kibice Legii z 'Żylety" pozdrowili Michała Kucharczyka, który znalazł się poza kadrą meczową
  • 3' Futbolówka trafiła w posiadanie legionistów. W środku pola faulowany Cafu, lecz gra zostaje szybko wznowiona przez mistrzów Polski
  • 1' Spotkanie zaczęli legioniści, spróbowali bezpośrednio zagrać piłkę pod bramkę Cracovii, lecz szybko z "piątki" wznawia Michal Pesković
  • 1' Gramy!
  • Mecz rozpocznie się chwilę później. Kibice Legii zaprezentowali oprawę.
  • Piłkarze już na murawie! Zaraz rozpocznie się pierwszy oficjalny mecz o stawkę przy Łazienkowskiej w 2019 roku!
  • Czas na "Sen o Warszawie"!
  • Legia zacznie z Cracovią w takim składzie: Majecki - Vesović, Remy, Jędrzejczyk, Hlousek - Martins, Cafu - Agra, Szymański, Nagy - Kulenović. Rezerwa: Cierzniak, Wieteska, Antolić, Niezgoda, Rocha, Carlitos, Medeiros. Do boju!
  • Witamy! Już o 18 odbędzie się mecz 22. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią a Cracovią!