Akademia: Legia Cup pod koniec listopada

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

27-10-2018 / 18:47

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

Tegoroczna, czternasta edycja turnieju Legia Cup odbędzie się 24 i 25 listopada na boisku bocznym przy Łazienkowskiej. Zawody w kategorii U-11 rozpoczną się o godzinie 10:00. Legia wystawi dwie drużyny. Poza gospodarzami, na placu gry wystąpią m.in. RSC Anderlecht, Manchester United, Hertha Berlin czy RB Salzburg.

Rozgrywki w ramach Legia Cup odbędą się w systemie ligowym, każdy zagra z każdy. Legia wystawi dwie drużyny - w drugim zespole wystąpią gracze młodsi (z rocznika 2009), a także piłkarze testowani. W głównym turnieju szansę dostanie również ekipa wyłoniona w ramach eliminacji. W tych o miejsce powalczą kluby współpracujące z akademią Legii. 

 

Lista uczestników

 

Legia Warszawa (dwie drużyny), RSC Anderlecht (Belgia), Juventus Turyn (Włochy), Manchester United (Anglia), Hertha Berlin (Niemcy), RB Salzburg (Austria), FC Lugano (Szwajcaria), Team Europa (Czechy/Niemcy), Cadence Chicago (USA), Academy of Perth (Australia), drużyna z eliminacji (Polska). 

 

Terminarz:

 

24.11 (sobota): mecze rozgrywane w godzinach 10:00 - 18:00
25.11 (niedziela): mecze rozgrywane w godzinach 10:00 - 14:00.
Wstęp dla kibiców będzie wolny.

W poprzedniej edycji zawodów najlepszy okazał się RSC Anderlecht. Na podium znalazły się także Juventus Turyn oraz Manchester City. Jedna z drużyn Legii zajęła ósme miejsce, a druga ostatnie, dwunaste.

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~fan Kazimierza D.
  • 0 / 0
Zabawa dla bogatych. Czy nie lepiej wydać pieniądze na infrastrukturę?
Akademia Legii to dzieci różnych agentów piłkarskich i pociechy bogatych, dużo mogących ludzi. Tam nie ma zdolnych chłopców z biednych rodzin, bo z czego opłacili by działalność dziecka w Akademii. Są ci co płacą.
I znów wpier..ol dostaną wystrzyżeni lalusie. Tak dalej akademio.
~25 ta life
  • 0 / 0
Oczywiście mądrzysz się gościu jakbyś nie wiedział że w Akademii składki nie ma.
~Akademiarz
  • 0 / 0
Oczywiście, że są. Składki nie ma jedynie w starszych rocznikach. W młodszych jest, a rodzice musza też płacić za pewne elementy sprzetu.
~Hytr
  • 0 / 0
I znowu ostatnie miejsce...