Maksymilian Stangret

CLJ: Mecz z Wisłą Kraków

05.05.2023 12:00

(akt. 05.05.2023 03:27)

Legia U-19, która w poprzednim tygodniu przerwała serię trzech meczów bez zwycięstwa, zagra w LTC z Wisłą Kraków. Spotkanie 26. kolejki Centralnej Ligi Juniorów już w sobotę, 6 maja (godz. 12:00).

W minioną sobotę, 29 kwietnia, stołeczna drużyna wygrała na wyjeździe 2:0 z liderującym Lechem Poznań, dzięki czemu przerwała serię trzech meczów bez zwycięstwa. Bramki, obie w drugiej połowie, zdobyli Jakub Adkonis i Maksymilian Stangret (RELACJA).

Legia U-19 wciąż jest na 11. pozycji w tabeli, ma na koncie 33 punkty (10 wygranych, 3 remisy, 12 porażek) i tylko 3 "oczka" przewagi nad strefą spadkową. Teraz zagra u siebie z Wisłą Kraków, która zajmuje 5. miejsce (41 punktów; 12 zwycięstw, 5 remisów, 8 porażek) i jest po 2 wygranych. Ostatnio pokonała 4:2 Koronę Kielce.

Jesienią "Wojskowi" przegrali na wyjeździe aż 1:4 z "Białą Gwiazdą", jedynego gola w ich barwach strzelił Stangret. Jak będzie teraz? Przekonamy się niebawem. Mecz już w sobotę, 6 maja (godz. 12:00).

Po zakończeniu gry na Legia.Net pojawi się relacja z występu juniorów starszych. Sztab szkoleniowy "Wojskowych" nie ma do dyspozycji Karola Kosiorka, który podczas jednego ze sparingów zerwał więzadła krzyżowe, pękła mu też łąkotka w kolanie.