Bartosz Mikołajczyk

CLJ: Sytuacja w tabeli po 22. kolejce

09.04.2023 10:00

(akt. 09.04.2023 01:14)

W środę, 5 kwietnia, Legia U-19 przegrała w LTC 2:4 z Rakowem Częstochowa w 22. kolejce Centralnej Ligi Juniorów. Do przerwy czerwono-niebiescy prowadzili 3:0, w drugiej połowie "Wojskowi" złapali kontakt po dwóch golach Oskara Lachowicza z rzutów karnych, lecz w końcówce goście zdobyli czwartą bramkę i dowieźli zwycięstwo.

Relacja z meczu z Rakowem dostępna jest TUTAJ.

Legia U-19 zajmuje 10. pozycję w tabeli, ma na koncie 29 punktów (9 wygranych, 2 remisy, 11 porażek) i 6 "oczek" przewagi nad strefą spadkową. W przyszłą niedzielę, 16 kwietnia (godz. 13:00), "Wojskowi" zagrają na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław (13. miejsce; 23 punkty).

22. kolejka CLJ U-19: Legia Warszawa – Raków Częstochowa 2:4 (0:3)
Lachowicz (53. min. – k., 75. min. – k.) – Rogula (15. min. – k.), Głowiński (18. min.), Rozwadowski (45. min.), Siuda (84. min.)

Żółte kartki: Ziółkowski, Bednarz, Bochniak

Legia: Murawski – Krajewski (46' Saganowski), Ziółkowski, Bednarz (46' Okusami), Bochniak (80' Karolak) – Adkonis (57' Mikołajczyk), Knera, Lachowicz – Jędrasik, Stangret (46' Rojkowski), Sobociński (46' Pchełka)

Raków (skład wyjściowy): Muszyński – Siuda, Okulicki, Kabaj, Głowiński, Woźny, Rozwandowski, Rogula, Cierpiał, Wireński, Kucharczyk