News: Plotki transferowe: Legia zainteresowana Sobotą?

Dwie bramki Prejsa w sparingu Dolcanu

Źródło: dolcan-zabki.pl

09.07.2013 20:52

(akt. 21.12.2018 15:12)

Jak już informowaliśmy na zgrupowanie z Dolcanem Ząbki wyjechało trzech młodych piłkarzy Legii - Mateusz Długołęcki, Kamil Mazek i Tomasz Prejs. Cała trójka wystąpiła w dzisiejszym sparingu z Rakowem Częstochowa. Gracze Roberta Podolińskiego wygrali aż 7:2, a dwa gole były dziełem Prejsa, który po przerwie zastąpił Macieja Tataja. Mazek przebywał na murawie przed przerwą, zaś Długołęcki wszedł w 33 minucie i grał do ostatniego gwizdka.

Dolcan - Raków 7:2

Po dwa gole zdobyli Maciej Tataj, Tomasz Prejs oraz Dariusz Zjawiński. Trafienie zanotował także Dawid Ryndak.