Futsal: Ekipa z Chojnic za mocna dla Legii

Redaktor Marcin Szymczyk

08.02.2020 20:24

(akt. 08.02.2020 22:53)

Futsaliści Legii Warszawa w 1/16 finału Pucharu Polski zmierzyli się w zespołem z najwyższej klasy rozgrywkowej - Red Devils Chojnice.

W pierwszej połowie meczu dość wyraźną przewagę uzyskali goście. Legioniści mieli problemy z szybkim rozgrywaniem piłki przez rywala. Dodatkowo nie pomogła kontuzja bramkarza na rozgrzewce. Do przerwy ekipa z Chojnic prowadziła 5:1. W drugiej części gry stroną przeważającą była Legia, ale całość zakończyła się wynikiem 2:7. Oba gole dla naszego zespołu były dziełem Łukasza Krupnika.

Legia Warszawa - Red Devils Chojnice 2:7 (1:5)

Krupnik 10' i 30' - Stefanoni 8', Kolesnik 10' i 16' Mallouk 18' i 30', Medon 20' Storozhuk 31'