Kara dla Steevena Langila

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.sport.pl

24-11-2016 / 18:10

(akt. 07-12-2018 / 11:31)

- Każdy ma wybór i każdy kieruje swoim życiem sam. Mnie nie interesuje, czy to była szisza, czy coś innego. Interesuje mnie sam fakt, że drużyna była na wyjeździe, a ktoś inny w tym czasie robił to, co robił. To nie miało prawa się wydarzyć - mówi dla Legia.sport.pl Jacek Magiera, trener Legii Warszawa, komentując występek Steevena Langila. - Oczekuję innej reakcji od zawodnika, który nie gra. Nie wyobrażam sobie, że ktoś - w trakcie naszego powrotu z Dortmundu po przegranym meczu - zachowuje się w ten sposób

Przed czwartkowym treningiem Langil spotkał się z Magierą i dyrektorem sportowym Michałem Żewłakowem. Na piłkarza nałożono karę finansową. - Czy Langil jest skreślony? Nie, dlaczego? Przecież to jest młody chłopak, ma dopiero 28 lat. Każdy popełnia błędy. Nie tacy zawodnicy je popełniali. Ale popełnić błąd, to jest jedno, wyciągnąć wnioski - drugie, a coś z tym zrobić - trzecie. Na dziś Langil jest na etapie wyciągania wniosków. Co będzie dalej? Zobaczymy - odpowiada Magiera dla Legia.sport.pl. O Sytuacji Langila pisaliśmy w tym miejscu.

Komentarze (82)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał broni
 • 0 / 0
Magiera pewne tematy powinien załatwiać w swoim gabinecie, a nie na łamach prasy, naszemu trenerowi przydałoby się trochę pokory i ograniczenia swojej obecności w mediach, bo zaczyna się robić tego niebezpiecznie dużo.

Ma bardzo dożo racji Piro, który niżej pisze o podwójnych standardach. Jak wcześniej zabalował Sagan, Rzeźnik i paru innych to było ok, jak ci sami zakładali się o to kto szybciej sfauluje na treningu Sa to też było ok, jak tych dwóch ww. w wywiadach strzelało z ucha na Sa to też wg. niektórych było ok.
O ekipie burdelowej już nawet nie wspominam.
Dziś natomiast jak Langil zajarał sobie szisze to już jest wielkie halo i najchętniej ludożerka by go ukamienowała, bo wiadomo w tym czasie nie mógł się spotkać ze znajomymi tylko powinien klęczeć na orzechach i się samobiczować.
Co do Langila to nie wiem do końca jaki jest piłkarzem, bo era Hasiego to był totalny zjazd całej drużyny, później już niewiele sobie pograł.
Pułkownik
 • 0 / 0
pograł ze Sportingiem i zawlił frajersko bramkę
Generał dywizji
 • 1 / 0
Brawo Baron 100/100 . Jak niesmialo broniłem Orlando Sa to mało mnie nie ukamieniowali o dyskusji nie było mowy ,dzisiaj gra w odwrotna strone . Ciezko to zrozumiec
Generał broni
 • 1 / 0
Obcy

Nie no zawalił jedna bramkę i już do odstrzału.
A ile bramek zawalił Rzeźniczak? Ile bramek zawalili obrońcy w meczu z Borussią? Realem?
Generał dywizji
 • 0 / 0
Kolego obcy ,tu jest dyskusja o zasadach , Langil to temat uboczny
Generał brygady
 • 1 / 0
Kolego Baron.

Czy to media zamieszczają prywatne zdjęcia Langila, który puszcza "buszka" czy on sam, prywatnie / znajomi?

Zgadza się, że wymienieni przez Ciebie piłkarze, także nie byli lepsi, ba nawet gorsi w takich sprawach.

Nikt mu nie zabrania jarania sziszy, lecz po co z tym obnosić się? Jakoś do dziś nie widziałem zdjęcia czy to Messiego, czy Ronaldo,by wrzucali foty, jak jarają zieleń, chlają % czy puszczają ogniste bąki, chociaż mogliby by, bo już osiągnęli praktycznie wszystko jako piłkarze.

Dla mnie Langil niech nawet sobie wciąga kreski. Tylko po co to upubliczniać i się narażać na publiczny lincz?

Mowa jest o tym co teraz. Owszem, ekipa tortowa jak była tak była, tak samo chamskie zakłady o sfaulowanie O. Sa. Lecz to są przykłady z odległej już przeszłości, a rozmawia się o tym, co teraz.

Langil gdyby grał dobrze, strzelał więcej bramek, czy asystował, jakby jego gra była rzeczywiście jakąś do spożytkowania wartością dla reszty zespołu, to ta szisza by mu była darowana.

Wybacz Baronie, lecz nie zgadzam się z umniejszaniem winy, bo piłkarz najpierw ma zapie...alać, grać, walczyć, osiągać coraz lepsze wyniki, a dopiero potem ma sobie balować na tysiące sposobów, a nie zaczyna odwrotnie, tak kariery się nie robi i nie zrobi.

Może i masz rację, że za mało grał ,za czasów Magiery, lecz piłkarz nawet przy "zjeździe w dół" za Hasiego, jeżeli jest dobry, głodny gry to pokazuje to na boisku nawet w takich momentach. Ja tego po nim nie widziałem (jedynie po Pazdanie, Malarzu, Nikolić'iu oraz o zgrozo, że to powiem Kucharczyku), chociaż i oni już pod koniec mieli faktycznie dość. Jedna bramka to trochę za mało.

Co do Magiery pełna zgoda, żeby jednak takie sytuacje wyciszał poza mediami, lecz został wywołany do tablicy i to nieświadomie przez samego Langila.

Pozdrawiam serdecznie.
Generał brygady
 • 1 / 0
Dodam jeszcze, że to się tyczy każdego piłkarza w Legii, nie tylko Langila. Wpierw trzeba coś osiągnąć, by potem móc sobie pozwolić na takie publiczne świętowania.
Pułkownik
 • 0 / 1
kto chce Langila, kto chce Langila oto jest pytanie
~on(L)y
 • 1 / 0
on i Hama raczej moga odejsc...niestety pewnie odejda ale Beres, Pazdan, Prijo i Niko...ot budowa druzyny...moze tu nalezy poszukac przyczyn utraty 8!)bramek w meczu ?...wyobrazcie sobie, ze w tej druzynie byliby jeszcze...Dossa Junior obok Pazdana lub chocby Lewczuk a takze chocby Borysiuk do "czarnej roboty" by sie nie dal objezdzac jak Kopa...przynajmniej by skopal Sahina i innych ;)))
~on(L)y
 • 0 / 0
...zima przychodzi Nagy mogacy grac na skrzydle...czyli Langil ade
~A
 • 0 / 0
No Ljuboja popełnił błąd i musiał odejść hej prezesiku gdzie tu logika i konsekwencja???
~o0o
 • 0 / 1
Langil bawi sie non stop! z 5 na 6 listopada, gdzie 6 listopada mielismy mecz z Cracovia balowal na maxa w NALATO na ul rozbrat, akurat tez tam bylem, latał z mloda doopą, blondyna (nie żoną) tanczyli pili palili do 3 rano byli na bank, bo o trzeciej ja klubu wychodzilem to on jeszcze balowal. On Sobie jaja robi!!!
Pisałem o tym na FB od Legia.com wiadomosc.
Generał brygady
 • 0 / 0
Widzisz chłopie, po co było jarać, teraz za głowę jedynie się łapiesz...
~Bitka
 • 2 / 0
Chyba i tak wole go od kucharczyka...
~Maksi - wiadomo
 • 2 / 0
Ten filmik jest calkiem pozytywny a tu afera...
~lubiepiwo
 • 3 / 0
A jaka kare otrzymala ekipa tortowa oraz burdelowa?
~Olo
 • 1 / 0
Oj tam Oj tam. Facet rzyma pozytywną atmosfere. Lepsze to niż walenię twarza w tort.
krontsk
2016-11-07 11:49
Dobrze, że nareszcie po meczu nie trzeba ścierać spermy z ryja, tylko się cieszyć :)

Nie wiem czy co Ty masz z tymi cumshootami...
Co do kary, uważam, że jest sprawiedliwa. Jm zareagował w najlepszy możliwy sposób- nie skreślił Langila ale zwrócił uwagę i powiedział czego oczekuje. Teraz wszystko w "rękach" piłkarza.

Ale akurat popieram Piro, że nasi piłkarze traktowani są wiecznie jak święte krowy. Na wszystko będzie wytłumaczenie a konsekwencji prawie żadnych. Rzeźniczak z Saganowskim przecież nie tylko nie ponieśli żadnych konsekwencji ale ucierpiał na tym Orlando Sa, który zawsze z klasą się wypowiadał, na boisku dawał z siebie co potrafił a opinię miał głównie z "PR-u szeptanego"...
Ludzie są różni, ekstrawertycy, introwertycy(Vako, Langil), nie wszyscy się szybko asymilują, zwłaszcza obcokrajowcy.
Niektórym trzeba dać czas i być wyrozumiałym. Magiera pokazał klasę i mam nadzieję, ze będzie konsekwentny nie tylko w stosunku do "strianierich".
~S
 • 0 / 0
Po pierwszym meczu myślałem że coś z niego będzie ale się myliłem
~F.J
 • 0 / 0
Niech wyp..., trzeba zasłużyć żeby nosić elke na sercu
Spokojnie popełnił błąd albo się poprawi albo nie. A jak nie to niech wtedy wyp....a.
Młodszy chorąży
 • 0 / 0
Chyba % jesteś, więc żebyś nie pominął co niżej napisano:

~ZS67
2016-11-24 20:25 IP 89.79.1***
Cuma - to ze śląskiego
a laga to również ze sląskiego - chooj
Generał broni
 • 0 / 0
Ja stawiam na poznań szprechen podobny a kompleksy znacznie większe.
~Sobieryba
 • 0 / 0
JM: nie interesuje mnie co robił...ważne że robił to co robił.
Trenerze bełkot i żenada

Nie chcesz go pan w drużynie powiedz to tak jak powinien powiedzieć mężczyzna mężczyźnie.
A standardy prosze zacząć wdrażać od siebie bo jak pan powiedział ze z Borussia jedziemy wyrównać rachunki to ja panu uwierzyłem a pan przywiozł ósemke od rezerw Borussi. Wstyd mi za pana.
Ja myślę że Magiera mimo wszystko jasno powiedział, że daje mu ostatnią szansę na poprawę odkupienie win.
Jeśli ma choć odrobinę oleju w głowie to zrobi wszystko by wrócić do składu. Inaczej zostanie wyp.. y z łatka imprezowicza. Żaden normalny klub go nie zechce.
~321
 • 0 / 1
A mi za Ciebie kibicu...
~19(L)16
 • 0 / 1
Bełkot to masz chyba kolezko zamiast mózgu, skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem
Młodszy chorąży
 • 0 / 6
Nie wyobrażam sobie, że drużyna wyłapuje cumy w Dortmundzie, a ktoś zachowuje się w ten sposób.

To profesjonalny klub, wymaga się od każdego profesjonalnego zachowania i moim zdaniem kara finansowa to adekwatna reakcja.
A ty pyerdolony hooyu, krontsk, jakim cudem sie tu pojawiasz ciagle?
Nie wiem jakim cudem cie redakcja nie banuje...
twoje wypowiedzi z watku z Borussia:

=================
krontsk
2016-11-22 21:34 IP 37.47.7***
Trzeba otrzeć twarz ze spermy, opatrzyć pocięte od klęczenia i ciągnięcia dortmundzkiej lagi kolana i zacząć grać!!!

krontsk
2016-11-22 21:55 IP 37.47.7***
Kolejne niemieckie cumy spadają na twarz Legionistów...
"wyłapuje cumy"

Panowie, z jakiej czesci Polski jest to slowo "cumy"? Co to znaczy? z jakiego regionu to jest? Bo to slowo jest mocno REGIONALNE, zwiazne z jakims rejonem Poslki, na pewno nie z mazowieckim. Z jakiego rejonu jest slowo "cumy"?

To pozwo;liloby nam ustalic czy to menda z rejonu nr1, czy rejonu nr2
Młodszy chorąży
 • 0 / 3
Stary, wszyscy kochamy Legię, podczas meczu są wielkie emocje, niektóre moje wypowiedzi może miały zbyt duży ładunek emocjonalny.

Ale tylko Legia!
Kapral
 • 0 / 0
@Piro
Cumy to od angielskiego słowa cum - wytrysk spermy:)
"Stary, wszyscy kochamy Legię, podczas meczu są wielkie emocje, niektóre moje wypowiedzi może miały zbyt duży ładunek emocjonalny."

Kuuttasie, nikt nigdy o Legii nie wypowiadal sie tak jak ty. I to nie b yl pierwszy watek, w ktorym obrazasz nasz klub.

Nie wiem, co znaczy slowo ":cumy", ale cumy ci w doope.
Generał
 • 2 / 0
cumy? chodzi ci o cumshoty?
kkurwa ale tam w poznaniu macie słownictwo.
666Flo
2016-11-24 20:29 IP 93.105.***
@Piro
Cumy to od angielskiego słowa cum - wytrysk spermy:)"


666Flo, to musi byc jakies regioanlne, albo wronieckie albo bialostockie.

Bo za moment mi powoecie, ze krontsk to mily kibic Legii od lat i mam go przeprosic za swoje insynuacje, I jeszcze pewnie mam go poclowac w doope, zeby sie nie pobrazal.
Młodszy chorąży
 • 0 / 2
Piro, nikt nie będzie się obrażał - Legia to wielkie emocje, wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę.
Kapitan
 • 0 / 0
No nieźle Piro, zaczynasz jak wiekszość obrażać i na dodatek zawłaszczasz Legię tylko dla Mazowsza.Jutro ktoś zawłaszczy Legie tylko dla Warszawy a pojutrze tylko dla jednej warszawskiej ulicy.Legia jest Piro dla wszystkich ktorzy ja kochają niezaleznie od tego czy są z Mazowsza , Honolulu czy Pernambuco, ze wsi czy z miasta.Teraz mi łyso,bo parę linijek nizej pisalem ze emanujesz kulturą słowa.
Marszałek Polski
 • 4 / 0
Krontsk Ty jakiś fan brania z połykiem. Wszystkie komentarze z twojej strony na ten temat i jeszcze obrażasz Legię jak mało kto
~Z
 • 0 / 0
o matko... jak można nie wiedzieć co to są cumy? Weź panie zajrzyj do słownika
"Piro, nikt nie będzie się obrażał - Legia to wielkie emocje, wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę"

Dziekuje Ci, Moj Najdrozszy Przyajcielu, poczulem z Toba nieslychana wiez, gdy uzywasz slow, ktorych nie znam, typu "cuma", a juz szczegolnie poczu;lem do Ciebie Milosc nieogranieta, gdy napisales o Legii gdy Legia grala z Borussia:

"Trzeba otrzeć twarz ze spermy, opatrzyć pocięte od klęczenia i ciągnięcia dortmundzkiej lagi kolana"

- wtedy mnie wzruszyles i poczulem wtedy jakby Legijna wiez.
Dziekuje Ci, Najdrozszy Przyjacielu.
Josebry:

"No nieźle Piro, zaczynasz jak wiekszość obrażać i na dodatek zawłaszczasz Legię tylko dla Mazowsza."

Drogi Josebry, czytales wypowiedzi naszego "kolegi z Mazowsza" ?

----------
krontsk
2016-11-22 21:34 IP 37.47.7***
Trzeba otrzeć twarz ze spermy, opatrzyć pocięte od klęczenia i ciągnięcia dortmundzkiej lagi kolana i zacząć grać!!!

krontsk
2016-11-22 21:55 IP 37.47.7***
Kolejne niemieckie cumy spadają na twarz Legionistów...

----------------
Młodszy chorąży
 • 0 / 2
Piro, jarają Cię te teksty? Musisz ciągle przytaczać te wypowiedzi z wczoraj? Sperma to męska rzecz, tak jak i football. Jest mecz, są męskie emocje.
Generał broni
 • 4 / 0
Daj spokój Piro to poznański słowik policzył szybko na kartoflach ile zarobimy na LM i zapostował, wiesz u nich kompleks Warszawy jest jak ukłon u służącej.
krontsk
Piro ma 100% racji. Za takie rzadkie teksty to powinieneś wychwycić na ryj i to bynajmniej nie cum'a na co zapewne liczysz...
Ktoś tu za bardzo ma w pamięci aferę z poznańskimi chórzystami...

Parafrazując "Poranek Kojota"...
"Naczytałeś się jakichś pierdół o Polskich Słowikach z Poznania a teraz jeszcze na siłę próbujesz zainteresować tym innych!"
To do typa, który hejtuje Legię i Legionistów.
~z wawy
 • 0 / 0
28 letni młody chłopak jakiś absurd
Generał dywizji
 • 0 / 0
Mężczyźni później dojrzewają niż kobiety. 28 lat to może być jeszcze nie ogarnięty dzieciak. Proste.
~der
 • 0 / 0
28 stary, hoho, co powie w wieku 48? tylko strzelić sobie, nie?
Pułkownik
 • 0 / 0
hehe... PIRO daj juz spokoj temu saganowi :)
to bylo 100 lat temu z tym tortem :) czemu go tak tyrasz caly czas? :)
Seba, masz racje. Powinienem odpuscic.

ale moje obsesyjne wspominanie Sagana i Janczyka nie bierze sie z kosmosu, tez jestem uzalezniony od substancji, tylko nie takich jak Sagan i Janczyk, ja jestem uzalezniony od kleju, Butaprenu. Jestem sierotą, wychowalem sie na Centralnym i wachalem bez przerwy klej, wiec rozumiem tort Sagana i jazdy Janczyka, tylko ze w innych substancjach sie poruszam.

Ale ja nie jestem profesjonalnym pilkarzem, jak Sagan, tylko pitole na forum, wiec ode mnie sie wymaga mniej niz od Sagana, ja jestem wioskowym glupkiem, a Sagan nie.
(tyram Sagana, bo przez defensywnego napastnika, ktory nie strzelil bramki przez 16 meczow, a nie gral Sa, ktory strzelal co drugi mecz, to niestety MP poszlo sie pyerdolic)

A wystarczylo, Orlando, nie spozniac sie na sniadania u Rzezniczaka.I milibysmy MP wtedy
~ZS67
 • 1 / 0
Cuma - to ze śląskiego
a laga to również ze sląskiego - chooj
"~ZS67

dzieki, czyli to Slazak (ruch?), a nie wroniecki lub bilaostuocki

Czyli Kurnik Karma Zabrze lub chorzow.
Generał brygady
 • 1 / 0
Langil i Aleksandrov w Legii już nie pograją i w sumie to dobre decyzje bo to przeciętni piłkarze poziomu Korony Kielce czy Górnika Łęczna. W sumie nie ma co trzymać ogórków w kadrze, mamy wystarczająco skrzydłowych w kadrze. To dobra wiadomość dla Vako, on na pewno zostanie do konca sezonu, ale czy dłużej? Jak zacznie grać to będzie drogi, zresztą bez grania Vitesse zechce za niego z 2,3mln euro...
Pułkownik
 • 1 / 0
no to nastepne 5 spotkan bez publicznosci za rasizm ;/ pieknie ;/
~Lex
 • 0 / 0
Nie dał mu Magiera szansy na grę, jeden brak powrotu ze Sportingiem i już po zawodniku, ile skuch zaliczył Kucharz, Jodła o Rzeźniku nie wspomnę.
Nie na to liczyłem Panie Magiera dałeś szansę wszystkim z zaciągu Hasiego a Langilowi nie........
Daj mu zagrać jak Gruzinowi w meczu ligowym od 1 minuty i oceniaj.....sam widziałem Oddiję jak popijał piwko i jarał na stadionie na meczu z Piastem.
~321
 • 0 / 0
Brednie
Pułkownik
 • 1 / 0
Mi się wydaje że to tylko wyłącznie taka PRowa gadka. Po Magierze też widać że jest wściekły, nie dość że zawodnik nie spełnia oczekiwań, to do tego ma to wszystko w przedłużeniu i zależy mu tylko na zabawie za kasę Legii. Nikt otwarcie tego nie powie, ale najpóźniej w zimę Langil poleci z tego klubu. O ile podobno Kazaishvilego jako tako ogarnął, przynajmniej by ten zaczął się starać na treningach, to Langil widocznie jest niereformowalny.
~Cez
 • 0 / 0
Snap Dogg!
Jestem mocno roczarowany, ze w tym watlu nie ;pojawiaja sie owczesni obroncy Sagana (Swirek Wampirek, uaktywnij sie :), gdy Sagan byl taki fajny, gdy po pijaku walil glowa w tort, a teraz zabraklo Was, gdy trzeba bronic Langila?
Kapitan
 • 0 / 0
Dla mnie teraz najwazniejsze to postawa kapitanow Pazdan, Rzeźniczak i calej druzyny, to nie ma swiętych w zespole i teraz jest czas na weryfikacje atmosfery.Czy beda druzyna poza boiskiem i wypracują stanowisko ktore pozniej wyrazą.Bo jesli wszyscy nie akceptuja podejscia Langila do spraw Legii to niech odejdzie jak najszybciej a jak to szisza jest pretekstem to upadek obyczaju.
~yolo
 • 0 / 0
Langil odchodzi, Vranjes odchodzi, Kazaszwili tez odchodzi juz w grudniu. a co z tymi 4 mlodymi szrocikami? matic, suley sulami i kulenovic? kulenovic wiem ze gra w rezerwach a co z tymi trzema?
Matić wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec
Sulejmani do Pogoni Siedlce

Gdybyś był kibicem Legii a nie słowikiem z Posrania to byś to wiedział
"Każdy popełnia błędy. Nie tacy zawodnicy je popełniali. Ale popełnić błąd, to jest jedno, wyciągnąć wnioski - drugie, a coś z tym zrobić - trzecie. Na dziś Langil jest na etapie wyciągania wniosków. Co będzie dalej? Zobaczymy"

Brawo panie Jacku, druga szansa, na przelamanie, Cierzniak i Langil.
Niech pan da im szanse, to bylaby piekna akcja trenera, a nie potepienie.
Kapitan
 • 1 / 0
Wyrok już zapadł i Ty Piro Langila nie obronisz. Doswiadczenie życiowe,mądrość i zacięcie pedagogiczne nie są argumentami gdy wszystko postanowione.Kij się znalazł, kiedyś pojechano z Ljuboja wiec teraz gdy okazja sie nadarzyla to sprawa prosta. Gdyby Vadis w poniedzialek zrobił zdjecie jak wznosi toast siwuchą to to wiekszosc rzeklaby ze niema sprawy bo w niedzielę byl ojcem sukcesu w meczu ze Slaskiem. Jak komisarz Ryba w Kilerze sziszował to sam minister nawoływał ze jest jedyny i ojczyzna go wzywa. No ale Langil , jego to do paki
Kapitan
 • 1 / 0
Magiera jednak ostrym komentarzem ze takie rzeczy nie mialy prawa sie zdarzyc zawalił pedagogicznie.On nie powinien publicznie oceniać. A tak to uklon dla mendy ktora wypatrzyla w internecie i calej reszty ktorza z latwoscia karze.
Plutonowy
 • 0 / 2
Zawodnik, który robi takie rzeczy a potem sam je opublicznia pokazuje że w doopie ma naszą Legię i nie zależy mu na grze dla klubu. Dla takiego idioty nie ma więc miejsca w Legii. Powinien dostać największą możliwą dyscyplinarną karę finansową a w styczniu sprzedać go byle gdzie o ile ktoś się po niego zgłosi.
"Zawodnik, który robi takie rzeczy "

Ale jakie rzeczy robil ten zawodnik? Na filmach lezal na lozku i palil szisze.

To jakies sprosne rzeczy? Niezgodne z Biblia?

To Ljubo kirajacy gorzale powienien isc do piekla.
A Langil do czyscca.

Widzialem Malarza jarajacego szluga. Chyba to jasne, ze powinni go zamknac w pierdlu na 24 lata
Plutonowy
 • 0 / 0
Piro idź strzel se w łeb a świat będzie lepszy
Kapitan
 • 2 / 0
Davids nie zapewne nie jesteś specjalistą w psychiatrii wiec nie przesadzaj źe Langil jest idiotą , a co do Piro to kazdy kto czyta forum regularnie docenia jego intelekt i kulturę. Miewa niekiedy kontrowersyjne poglady ale sa wyrazone zawsze w elegancki sposob. Kultury slowa warto sie od Piro uczyć i cieszyc z jego aktywnosci na forum.
~echo
 • 0 / 1
Josebry:
Zgadzam się chłopie z Tobą! Ale w tym wątku to Piro odlatuje albo ktos wbił sie na jego konto...
~tralala
 • 1 / 0
to że prowadzi swój styl życia to oznacza popełnianie błędów? to ja bym pier.... granie w piłke u takiego pana co każdemu narzuca jaki ma mieć styl życia i co mu wolno robić a czego nie
"Dni Steevena Langila w Legii są policzone. Zawodnik, który przegrywa rywalizację nawet o miejsce w kadrze meczowej u Jacka Magiery, zorganizował w domu imprezę. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zaczął publikować zdjęć w mediach społecznościowych. Fotografie skompromitowały zawodowego sportowca."

----


Dni Marka Saganowskiego w Legii są policzone. Zawodnik, ktory u Berga przegrywa rywalizację nawet z Orlando Sa, zorganizował z Kubą Rzeźniczakiem imprezę. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby Kuba nie zaczął publikować zdjęć w mediach społecznościowych. Fotografie skompromitowały zawodowego sportowca, gdy po pijaku walił głową w tort.
Generał broni
 • 1 / 0
Piro 10/10
~Req
 • 3 / 0
No fakt, nie powinien spotykać sie ze znajomymi w momencie gdy drużyna przegrala. Powinien siedzieć i płakać! Słuszna kara! Hamalainen powinien tez dostać karę, bo jak sam wspomniał kiedyś, nie interesuje się piłką, tylko traktuje gre jak zwykły zawód; więc pewnie robi cos innego w wolnym czasie... głaszcze kota albo co gorsza... spotyka sie ze znajomymi.kara i do klubu kokosa. W Anglii takich problemów nie maja, tam co najwyzej zawodnik, który nie załapał sie do kadry w czasie meczu posuwa żonę kolegi z druzyny, wiec forma sportowa rośnie :) A u nas taka patologia. paranoja. Brawo klub, brawo Jacek.hehe
~malin
 • 0 / 1
Dopiero 28 lat,młody,aha.
powtarzam, musi odejść
~roberto34wawa
 • 0 / 1
na co oni liczą gość w każdy weekend baluje po klubach, sam go widziałem 2 razy w "na lato" i ostro balował. z niego nic nie będzie...
Generał brygady
 • 2 / 0
Obawiam się, że z wyciąganiem wniosków będzie cięzko. szybciej wyciągną konsekwencje.
~ehe
 • 0 / 0
Piłkarz w wieku 28 lat powinien wiedzieć jak się zachować. To pokazało całkowity brak szacunku dla drużyny i całego sztabu.