Oceń legionistów za mecz w Lubinie

25-11-2018 / 17:37

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

Mistrzowie Polski w bardzo przeciętnym stylu pokonali 1:0 Zagłębie Lubin w pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej sezonu zasadniczego Ekstraklasy. Bramkę, która dała trzy punkty Legii, w 10. minucie zdobył wracający do składu po kontuzji William Remy. Zapraszamy do oceniania postawy stołecznych zawodników, a także komentowania poszczególnych występów.

Komentarze (6)

1063

#11094
#1094
Mam wrażenie że tym meczem Pinto chciał dać ostatnią szansę dla Philipsa czy Hamalainena. O dziwo obaj zagrali solidnie, ale ciężko po tym meczu wysuwać jakieś daleko idące wnioski. Kolejny raz Kucharczyk gra padakę, podobnie jak Wieteska. Dziś słabo także Szymański i Vesovic. Remy jak dla mnie w tym meczu 9. Gdyby strzelił drugą bramkę, a brakło niewiele - dałbym 10.
Pułkownik
  • 0 / 1
Szymański, Wieteska i Vesovic grali mecze reprezentacyjne, więc widać po nich było zmęczenie. Natomiast resztę docisnął na treningu Sa. Mam nadzieje, że wyjdzie im to na dobre w następnych meczach. :-)
Do Xtro
Co ty wymyślasz?
Myślisz, że Rysiek jest tak głupi i dał im popalić, jak jest końcówka rundy i do rozegrania w ciągu 26 dni było SZEŚĆ spotkań?
Puknij się chłopie w głowę...
1.Remy - 8
2.Radek - 7
....
14.Kuchy - 3
Trudno ocenić grę. Początek słaby, im bliżej końca meczu tym lepiej. Remy bezbłędny w obronie, dodatkowo bramka dająca zwycięstwo. W ogóle nie było widać tej długiej przerwy w grze. Na plus zmiany. Philips, Carlitos i Hama, który w 20 minut zrobił dwa razy więcej, niż Szymański w ponad godzinę. W obronie troche irytował Veso i standardowo w całym meczu Kuchy, ale swoją cegiełek też dołożyli.