Oficjalny Partner Legii Warszawa

Oceń legionistów za mecz z Jagiellonią

26-10-2018 / 22:43

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

Piłkarze Legii Warszawa praktycznie od początku spotkania przegrywali w Białymstoku. Stanęło na wyniku 1:1, gdyż wyrównującego gola strzelił w końcówce spotkania Sandro Kulenović. Zapraszamy do oceniania postawy mistrzów Polski w konfrontacji z Jagiellonią, a także komentowania postawy poszczególnych zawodników.

• 8 / 0
Chciało by się zawyć: BRAMKARZA. Malarz jak zwykle przyspawany do linii bramkowej a przy wzroście pozostałych - kłopoty.
Najgorsze, że jak i przy straconej bramce tak i jeszcze ze 2 razy te dośrodkowania były na 5 metrze od bramki. Nawet nie ma co pisać - co na miejscu Malarza zrobiłby Cierzniak przy każdym z tych dośrodkowań.
A i przy strzale, który trafił na szczęście w słupek moim zdaniem błąd Malarz - bramkarz powinien być przed bramką, a nie przyspawany do linii.
No i Carlitos - tak patrzę i patrzę na niego i wniosek jest taki, że on nadawałby się jakby wymyślili piłkę nożną jednoosobową - znowu masa strat, przegranych dryblingów. Całkiem inaczej wypadł Kante, który rozkręcał się z minuty na minutę.
Dominik - kolejny dobry występ, ale mając żółtą kartkę nie można w taki sposób próbować wymusić karnego, bo skończyło się to cudem, że złotek tylko go opitolił.
A najlepszy tym razem ten, który zagrał najkrócej, ale za uratowanie punktu dałem mu najwyższą notę. Może warto dać Sandro szansę w 1 składzie...