Blaz Kramer

Rezerwy: Mecz z liderem, zagra Kramer

21.04.2023 13:00

(akt. 20.04.2023 21:19)

Legia II, świeży półfinalista mazowieckiego Pucharu Polski, zmierzy się w LTC z Mławianką Mława (lider). Mecz 25. kolejki III ligi (grupa I) już w sobotę, 22 kwietnia (godz. 12:00).

W ostatnią środę "dwójka" wygrała na wyjeździe 3:2 z IV-ligowym KS-em CK Troszyn po golach Mateusza Możdżenia (rzut karny), Szymona Grączewskiego oraz Oskara Lachowicza i awansowała do półfinału mazowieckiego Pucharu Polski. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka (SZCZEGÓŁY).

Legioniści zajmują 8. miejsce w tabeli III ligi (grupa I), mają na koncie 39 punktów (10 zwycięstw, 9 remisów, 5 porażek) i 7 "oczek" straty do Mławianki Mława (lider), z którą zmierzą się w najbliższej kolejce. To beniaminek rozgrywek, który zdobył 46 punktów (14 wygranych, 4 remisy, 6 porażek), a ostatnio pokonał 4:1 Błoniankę Błonie.

W tym sezonie Legia 2-krotnie rywalizowała z Mławianką. W rundzie jesiennej zremisowała 2:2 w lidze, a niedawno zwyciężyła 3:0 w 1/4 finału wojewódzkiego PP. Jak będzie teraz? Tego dowiemy się wkrótce.

Mecz pomiędzy Legią II a liderem ligi już w sobotę, 22 kwietnia (godz. 12:00). Trener "dwójki", Piotr Jacek, nie skorzysta z Łukasza Turzynieckiego, który zerwał więzadła w kolanie i złamał rękę w nadgarstku. Ma za to zagrać napastnik "jedynki", Blaz Kramer, dla którego będzie to pierwszy występ po przerwie spowodowanej kontuzją przywodziciela.