3. liga, grupa I 2022/2023

RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Świt Nowy Dwór Mazowiecki393008-22005-01003-2
2.Legionovia Legionowo362018-50011-22007-3
3.Broń Radom362016-42004-10012-3
4.Mławianka Mława362017-61014-51003-1
5.Pelikan Łowicz362015-40010-22005-2
6.Legia II Warszawa351205-30203-31002-0
7.Pogoń Grodzisk Mazowiecki351205-31003-10202-2
8.Unia Skierniewice351202-10000-01202-1
9.Pilica Białobrzegi341116-60112-41004-2
10.Błonianka Błonie341113-31001-00112-3
11.Ursus Warszawa341115-71105-40010-3
12.Olimpia Zambrów341112-50110-41002-1
13.Jagiellonia II Białystok331027-70012-41015-3
14.ŁKS II Łódź331023-30011-21012-1
15.Warta Sieradz331026-71015-40011-3
16.Lechia Tomaszów Mazowiecki310123-70011-30112-4
17.Concordia Elbląg310122-60122-60000-0
18.Sokół Ostróda300036-100012-30024-7

Kolejka 1

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 106-08-2022 / 12:00
    Legia II Warszawa
    1
    1
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    • Igor Korczakowski 59'
    • Jean Franco Sarmiento 83'
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 106-08-2022 / 15:00
    Mławianka Mława
    0
    2
    Pelikan Łowicz
      • Szymon Sołtysiński 5'
      • Maciej Komorowski (s.) 69'
    • 3. liga, grupa I - Kolejka 106-08-2022 / 17:00
      Pilica Białobrzegi
      1
      3
      Legionovia Legionowo
      • Oskar Wojtysiak 84'
      • Bartosz Rymek 15'
      • Szymon Wiejak 19'
      • Piotr Sonnenberg 23'
    • 3. liga, grupa I - Kolejka 106-08-2022 / 17:00
      Olimpia Zambrów
      0
      0
      Unia Skierniewice
    • 3. liga, grupa I - Kolejka 106-08-2022 / 17:00
      Warta Sieradz
      3
      1
      Jagiellonia II Białystok
      • Wiktor Płaneta 25'
      • Wiktor Płaneta 68'
      • Jakub Pawłowski 85'
      • Bartosz Bernatowicz 9'
    • 3. liga, grupa I - Kolejka 106-08-2022 / 17:00
      Ursus Warszawa
      2
      2
      Błonianka Błonie
      • Patryk Kamiński 29'
      • Patryk Kamiński 90'
      • Kacper Siudak 31'
      • Kacper Siudak 48'
    • 3. liga, grupa I - Kolejka 106-08-2022 / 17:00
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      2
      0
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • Arkadiusz Ciach 43'
      • Jewhen Radionow 88'
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 106-08-2022 / 17:00
        Concordia Elbląg
        0
        2
        ŁKS II Łódź
          • Maciej Radaszkiewicz 8'
          • Jakub Tosik 34'
        • 3. liga, grupa I - Kolejka 106-08-2022 / 17:00
          Broń Radom
          3
          1
          Sokół Ostróda
          • Michał Kielak 13'
          • Michał Kielak (k.) 65'
          • Sebastian Kobiera 70'
          • Kamil Skok 45'

        Kolejka 2

        • 3. liga, grupa I - Kolejka 212-08-2022 / 17:00
          Sokół Ostróda
          2
          3
          Świt Nowy Dwór Mazowiecki
          • Łukasz Święty 69'
          • Dawid Kasprzyk 90'
          • Łukasz Sosnowski (k.) 9'
          • Kamil Wiśniewski 21'
          • Jan Nawotczyński 36'
        • 3. liga, grupa I - Kolejka 212-08-2022 / 17:00
          Pelikan Łowicz
          0
          2
          Legia II Warszawa
            • Wiktor Kamiński 8'
            • Rafał Maciejewski 14'
          • 3. liga, grupa I - Kolejka 212-08-2022 / 17:00
            Ursus Warszawa
            3
            2
            Broń Radom
            • Oskar Pyrzyna 43'
            • Patryk Kamiński (k.) 66'
            • Paweł Tarnowski 80'
            • Tomasz Bartosiak 69'
            • Michał Kielak (k.) 79'
          • 3. liga, grupa I - Kolejka 213-08-2022 / 15:22
            Pogoń Grodzisk Mazowiecki
            3
            1
            Warta Sieradz
            • Jean Franco Sarmiento 28'
            • Jean Franco Sarmiento 33'
            • Kacper Łoś 48'
            • Wiktor Płaneta 90'
          • 3. liga, grupa I - Kolejka 213-08-2022 / 17:00
            Legionovia Legionowo
            1
            2
            Olimpia Zambrów
            • Bartosz Rymek 90'
            • Marcel Bykowski 34'
            • Kamil Zalewski 79'
          • 3. liga, grupa I - Kolejka 213-08-2022 / 17:00
            Lechia Tomaszów Mazowiecki
            1
            3
            Mławianka Mława
            • Adam Nowak 60'
            • Odilon 38'
            • Odilon 54'
            • Patryk Kostyk 81'
          • 3. liga, grupa I - Kolejka 213-08-2022 / 17:00
            Concordia Elbląg
            0
            0
            Unia Skierniewice
          • 3. liga, grupa I - Kolejka 213-08-2022 / 17:00
            Błonianka Błonie
            1
            0
            ŁKS II Łódź
            • Rafał Włodarczyk 48'
            • 3. liga, grupa I - Kolejka 213-08-2022 / 17:00
              Jagiellonia II Białystok
              2
              4
              Pilica Białobrzegi
              • Maciej Twarowski 61'
              • Andrzej Trubeha (k.) 71'
              • Bartosz Wiktoruk (s.) 13'
              • Aleksander Stawiarz 39'
              • Bartłomiej Żynel (s.) 45'
              • Mateusz Krawczyk 48'

            Kolejka 3

            • 3. liga, grupa I - Kolejka 317-08-2022 / 00:00
              Pilica Białobrzegi
              1
              1
              Pogoń Grodzisk Mazowiecki
              • Konrad Rudnicki 74'
              • Damian Jaroń 4'
            • 3. liga, grupa I - Kolejka 317-08-2022 / 17:00
              Legia II Warszawa
              2
              2
              Lechia Tomaszów Mazowiecki
              • Karol Noiszewski (k.) 16'
              • Rafał Maciejewski 53'
              • Kordian Górka 27'
              • Kamil Cyran 90'
            • 3. liga, grupa I - Kolejka 317-08-2022 / 17:00
              ŁKS II Łódź
              1
              2
              Unia Skierniewice
              • Maciej Radaszkiewicz 73'
              • Bartłomiej Maćczak 62'
              • Damian Mosiejko (k.) 90'
            • 3. liga, grupa I - Kolejka 317-08-2022 / 17:00
              Concordia Elbląg
              2
              4
              Legionovia Legionowo
              • Łukasz Kopka (k.) 57'
              • Łukasz Kopka 68'
              • Szymon Wiejak 2'
              • Kacper Kaczorowski 37'
              • Dawid Papazjan 39'
              • Bartosz Mroczek 88'
            • 3. liga, grupa I - Kolejka 317-08-2022 / 17:00
              Olimpia Zambrów
              0
              4
              Jagiellonia II Białystok
                • Bartosz Wiktoruk 7'
                • Andrzej Trubeha 33'
                • Maciej Twarowski (k.) 58'
                • Maciej Twarowski 66'
              • 3. liga, grupa I - Kolejka 317-08-2022 / 17:00
                Warta Sieradz
                2
                3
                Pelikan Łowicz
                • Bartłomiej Kręcichwost 75'
                • Eryk Woliński (s.) 84'
                • Szymon Sołtysiński 30'
                • Jakub Tabor 34'
                • Kamil Łojszczyk 71'
              • 3. liga, grupa I - Kolejka 317-08-2022 / 17:00
                Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                3
                0
                Ursus Warszawa
                • Kamil Wiśniewski 40'
                • Arkadiusz Ciach 45'
                • Arkadiusz Ciach 56'
                • 3. liga, grupa I - Kolejka 317-08-2022 / 17:00
                  Mławianka Mława
                  4
                  3
                  Sokół Ostróda
                  • Odilon 58'
                  • Odilon 67'
                  • Odilon 73'
                  • Odilon 83'
                  • Dawid Kasprzyk 13'
                  • Dawid Kasprzyk (k.) 18'
                  • Łukasz Święty 65'
                • 3. liga, grupa I - Kolejka 317-08-2022 / 19:00
                  Broń Radom
                  1
                  0
                  Błonianka Błonie
                  • Michał Kielak 32'

                  Kolejka 4

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 420-08-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 420-08-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 420-08-2022 / 17:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 420-08-2022 / 17:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 421-08-2022 / 12:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 421-08-2022 / 12:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 421-08-2022 / 13:00
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 421-08-2022 / 17:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 421-08-2022 / 17:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź

                  Kolejka 5

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 527-08-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 527-08-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 527-08-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 527-08-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 527-08-2022 / 17:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 527-08-2022 / 17:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 527-08-2022 / 17:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Broń Radom
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 527-08-2022 / 18:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 528-08-2022 / 12:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki

                  Kolejka 6

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 603-09-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 603-09-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 603-09-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 603-09-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 603-09-2022 / 15:22
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 603-09-2022 / 16:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 603-09-2022 / 17:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 603-09-2022 / 17:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 604-09-2022 / 12:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg

                  Kolejka 7

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 710-09-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 710-09-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 710-09-2022 / 00:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 710-09-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 710-09-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 710-09-2022 / 16:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 710-09-2022 / 16:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 710-09-2022 / 16:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 710-09-2022 / 17:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Broń Radom

                  Kolejka 8

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 817-09-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 817-09-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 817-09-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 817-09-2022 / 15:22
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 817-09-2022 / 16:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 817-09-2022 / 16:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 817-09-2022 / 16:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 817-09-2022 / 17:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 818-09-2022 / 16:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice

                  Kolejka 9

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 924-09-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 924-09-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 924-09-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 924-09-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 924-09-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 924-09-2022 / 15:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Broń Radom
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 924-09-2022 / 16:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 924-09-2022 / 16:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 924-09-2022 / 17:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Mławianka Mława

                  Kolejka 10

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1001-10-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1001-10-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1001-10-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1001-10-2022 / 00:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1001-10-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1001-10-2022 / 15:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1001-10-2022 / 15:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1001-10-2022 / 16:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1002-10-2022 / 12:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok

                  Kolejka 11

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1108-10-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Broń Radom
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1108-10-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1108-10-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1108-10-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1108-10-2022 / 15:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1108-10-2022 / 15:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1108-10-2022 / 15:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1108-10-2022 / 15:22
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1108-10-2022 / 17:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie

                  Kolejka 12

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1215-10-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1215-10-2022 / 00:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1215-10-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1215-10-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1215-10-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1215-10-2022 / 15:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1215-10-2022 / 15:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1215-10-2022 / 15:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1215-10-2022 / 18:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi

                  Kolejka 13

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1322-10-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1322-10-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1322-10-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1322-10-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1322-10-2022 / 14:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1322-10-2022 / 15:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1322-10-2022 / 15:00
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1322-10-2022 / 15:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Broń Radom
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1323-10-2022 / 12:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki

                  Kolejka 14

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1429-10-2022 / 00:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1429-10-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1429-10-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1429-10-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1429-10-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1429-10-2022 / 13:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1429-10-2022 / 14:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1429-10-2022 / 14:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1429-10-2022 / 18:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg

                  Kolejka 15

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1505-11-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1505-11-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1505-11-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1505-11-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1505-11-2022 / 13:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1505-11-2022 / 13:00
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Broń Radom
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1505-11-2022 / 13:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1505-11-2022 / 14:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1506-11-2022 / 12:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa

                  Kolejka 16

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1612-11-2022 / 00:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1612-11-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1612-11-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1612-11-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1612-11-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1612-11-2022 / 13:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1612-11-2022 / 13:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1612-11-2022 / 13:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1612-11-2022 / 17:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice

                  Kolejka 17

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1719-11-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Broń Radom
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1719-11-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1719-11-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1719-11-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1719-11-2022 / 13:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1719-11-2022 / 13:00
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1719-11-2022 / 13:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1719-11-2022 / 14:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1720-11-2022 / 12:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

                  Kolejka 18

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1819-11-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1819-11-2022 / 00:00
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1819-11-2022 / 00:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1819-11-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1819-11-2022 / 00:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Broń Radom
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1819-11-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1819-11-2022 / 00:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1819-11-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1819-11-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg

                  Kolejka 19

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1919-11-2022 / 00:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1919-11-2022 / 00:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1919-11-2022 / 00:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1919-11-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1919-11-2022 / 00:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1919-11-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1919-11-2022 / 00:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1919-11-2022 / 00:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1919-11-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie

                  Kolejka 20

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2019-11-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2019-11-2022 / 00:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2019-11-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2019-11-2022 / 00:00
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2019-11-2022 / 00:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2019-11-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2019-11-2022 / 00:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2019-11-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2019-11-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Broń Radom

                  Kolejka 21

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2119-11-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2119-11-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2119-11-2022 / 00:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2119-11-2022 / 00:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Broń Radom
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2119-11-2022 / 00:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2119-11-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2119-11-2022 / 00:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2119-11-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2119-11-2022 / 00:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki

                  Kolejka 22

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2227-08-2022 / 17:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2219-11-2022 / 00:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2219-11-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2219-11-2022 / 00:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2219-11-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2219-11-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2219-11-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2219-11-2022 / 00:00
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2219-11-2022 / 00:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów

                  Kolejka 23

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2319-11-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2319-11-2022 / 00:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2319-11-2022 / 00:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2319-11-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2319-11-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2319-11-2022 / 00:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2319-11-2022 / 00:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2319-11-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Broń Radom
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2319-11-2022 / 00:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

                  Kolejka 24

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2419-11-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2419-11-2022 / 00:00
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2419-11-2022 / 00:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2419-11-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2419-11-2022 / 00:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2419-11-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2419-11-2022 / 00:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2419-11-2022 / 00:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2419-11-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Mławianka Mława

                  Kolejka 25

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2519-11-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2519-11-2022 / 00:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2519-11-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Broń Radom
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2519-11-2022 / 00:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2519-11-2022 / 00:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2519-11-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2519-11-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2519-11-2022 / 00:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2519-11-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie

                  Kolejka 26

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2619-11-2022 / 00:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2619-11-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2619-11-2022 / 00:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2619-11-2022 / 00:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2619-11-2022 / 00:00
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2619-11-2022 / 00:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2619-11-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2619-11-2022 / 00:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2619-11-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg

                  Kolejka 27

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2719-11-2022 / 00:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2719-11-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2719-11-2022 / 00:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2719-11-2022 / 00:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Broń Radom
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2719-11-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2719-11-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2719-11-2022 / 00:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2719-11-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2719-11-2022 / 00:00
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie

                  Kolejka 28

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2819-11-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2819-11-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2819-11-2022 / 00:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2819-11-2022 / 00:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2819-11-2022 / 00:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2819-11-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2819-11-2022 / 00:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2819-11-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2819-11-2022 / 00:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki

                  Kolejka 29

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2919-11-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2919-11-2022 / 00:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2919-11-2022 / 00:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2919-11-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2919-11-2022 / 00:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2919-11-2022 / 00:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2919-11-2022 / 00:00
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2919-11-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2919-11-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Broń Radom

                  Kolejka 30

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3019-11-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3019-11-2022 / 00:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3019-11-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3019-11-2022 / 00:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3019-11-2022 / 00:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3019-11-2022 / 00:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3019-11-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3019-11-2022 / 00:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3019-11-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz

                  Kolejka 31

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3119-11-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3119-11-2022 / 00:00
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3119-11-2022 / 00:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3119-11-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Broń Radom
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3119-11-2022 / 00:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3119-11-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3119-11-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3119-11-2022 / 00:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3119-11-2022 / 00:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi

                  Kolejka 32

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3219-11-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3219-11-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3219-11-2022 / 00:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3219-11-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3219-11-2022 / 00:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3219-11-2022 / 00:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3219-11-2022 / 00:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3219-11-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3219-11-2022 / 00:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki

                  Kolejka 33

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3319-11-2022 / 00:00
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                    -
                    -
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3319-11-2022 / 00:00
                    Jagiellonia II Białystok
                    -
                    -
                    Mławianka Mława
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3319-11-2022 / 00:00
                    Legionovia Legionowo
                    -
                    -
                    Legia II Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3319-11-2022 / 00:00
                    Unia Skierniewice
                    -
                    -
                    Warta Sieradz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3319-11-2022 / 00:00
                    ŁKS II Łódź
                    -
                    -
                    Pilica Białobrzegi
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3319-11-2022 / 00:00
                    Concordia Elbląg
                    -
                    -
                    Olimpia Zambrów
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3319-11-2022 / 00:00
                    Pelikan Łowicz
                    -
                    -
                    Broń Radom
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3319-11-2022 / 00:00
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                    -
                    -
                    Ursus Warszawa
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3319-11-2022 / 00:00
                    Sokół Ostróda
                    -
                    -
                    Błonianka Błonie

                  Kolejka 34

                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3419-11-2022 / 00:00
                    Błonianka Błonie
                    -
                    -
                    Concordia Elbląg
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3419-11-2022 / 00:00
                    Olimpia Zambrów
                    -
                    -
                    ŁKS II Łódź
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3419-11-2022 / 00:00
                    Pilica Białobrzegi
                    -
                    -
                    Unia Skierniewice
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3419-11-2022 / 00:00
                    Warta Sieradz
                    -
                    -
                    Legionovia Legionowo
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3419-11-2022 / 00:00
                    Legia II Warszawa
                    -
                    -
                    Jagiellonia II Białystok
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3419-11-2022 / 00:00
                    Mławianka Mława
                    -
                    -
                    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3419-11-2022 / 00:00
                    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
                    -
                    -
                    Pelikan Łowicz
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3419-11-2022 / 00:00
                    Broń Radom
                    -
                    -
                    Lechia Tomaszów Mazowiecki
                  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3419-11-2022 / 00:00
                    Ursus Warszawa
                    -
                    -
                    Sokół Ostróda