Sezon 2022/2023

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2022/2023. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga18105327 - 21
Puchar Polski32108 - 4

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2022/2023 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLigaPuchar Polski
Paweł Wszołek21 18 (18/9/0) 3 (3/2/0)
Maciej Rosołek21 18 (11/5/7) 3 (2/0/1)
Josue20 17 (17/13/0) 3 (2/2/1)
Ernest Muci20 17 (10/2/7) 3 (3/0/0)
Bartosz Kapustka20 17 (12/1/5) 3 (3/0/0)
Bartosz Slisz20 17 (15/11/2) 3 (3/3/0)
Kacper Tobiasz18 18 (18/18/0) 0
Filip Mladenović16 15 (15/11/0) 1 (1/1/0)
Lindsay Rose16 13 (9/7/4) 3 (2/1/1)
Artur Jędrzejczyk16 14 (14/12/0) 2 (1/1/1)
Rafał Augustyniak15 13 (8/8/5) 2 (2/2/0)
Maik Nawrocki15 12 (11/9/1) 3 (2/2/1)
Makana Baku15 13 (6/0/7) 2 (1/0/1)
Carlitos14 12 (9/1/3) 2 (1/1/1)
Robert Pich13 12 (4/0/8) 1 (0/0/1)
Mattias Johansson12 10 (9/5/1) 2 (2/0/0)
Yuri Ribeiro11 9 (5/5/4) 2 (2/2/0)
Patryk Sokołowski10 8 (2/0/6) 2 (0/0/2)
Blaz Kramer10 8 (0/0/8) 2 (0/0/2)
Ihor Charatin9 9 (3/1/6) 0
Cezary Miszta3 03 (3/3/0)
Mateusz Wieteska2 2 (2/1/0) 0
Igor Strzałek1 1 (0/0/1) 0
Jurgen Celhaka1 01 (0/0/1)
Lirim Kastrati1 1 (0/0/1) 0
Joel Abu Hanna1 1 (1/1/0) 0

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLigaPuchar Polski
Josue17851521264
Bartosz Slisz17121382330
Paweł Wszołek17041466238
Kacper Tobiasz162016200
Filip Mladenović14541334120
Artur Jędrzejczyk13701205165
Maciej Rosołek12241027197
Bartosz Kapustka1199956243
Maik Nawrocki1159919240
Ernest Muci1135869266
Rafał Augustyniak1057817240
Lindsay Rose1017864153
Carlitos955816139
Mattias Johansson879711168
Makana Baku727545182
Yuri Ribeiro693483210
Robert Pich35232230
Cezary Miszta3300330
Ihor Charatin2872870
Patryk Sokołowski25723918
Blaz Kramer20513867
Mateusz Wieteska1511510
Joel Abu Hanna90900
Jurgen Celhaka30030
Lirim Kastrati14140
Igor Strzałek440

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2022/2023 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2022/2023 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLigaPuchar Polski
Artur Jędrzejczyk10/18/12/0
Filip Mladenović8/07/01/0
Josue8/06/02/0
Bartosz Kapustka4/04/00
Maik Nawrocki4/03/01/0
Lindsay Rose4/03/01/0
Bartosz Slisz4/03/01/0
Rafał Augustyniak3/03/00
Mateusz Wieteska3/13/10
Blaz Kramer2/01/01/0
Paweł Wszołek2/02/00
Yuri Ribeiro2/002/0
Makana Baku2/02/00
Maciej Rosołek2/02/00
Ihor Charatin1/01/00
Ernest Muci1/01/00
Kacper Tobiasz1/01/00
Carlitos1/01/00
Mattias Johansson1/01/00
Lirim Kastrati1/01/00

Wszystkie mecze (21)

1.Legia Warszawa - Korona Kielce 3-2 (2-0)[29-01-2022]
2.Korona Kielce - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[16-07-2022]
3.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-0 (1-0)[23-07-2022]
4.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 3-0 (1-0)[29-07-2022]
5.Legia Warszawa - Piast Gliwice 2-0 (0-0)[06-08-2022]
6.Widzew Łódź - Legia Warszawa 1-2 (0-2)[12-08-2022]
7.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2-2 (0-1)[19-08-2022]
8.Stal Mielec - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[26-08-2022]
9.Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa 2-3 (0-1)[30-08-2022]
10.Legia Warszawa - Radomiak Radom 1-0 (0-0)[02-09-2022]
11.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 4-0 (1-0)[11-09-2022]
12.Legia Warszawa - Miedź Legnica 3-2 (2-2)[16-09-2022]
13.Lech Poznań - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[01-10-2022]
14.Legia Warszawa - Warta Poznań 1-0 (1-0)[08-10-2022]
15.Wisła Płock - Legia Warszawa 2-1 (0-0)[14-10-2022]
16.Wisła Płock - Legia Warszawa 0-3 (0-1)[18-10-2022]
17.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1-1 (1-0)[22-10-2022]
18.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2-5 (1-3)[29-10-2022]
19.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2-1 (0-0)[04-11-2022]
20.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2-2 (1-0)[08-11-2022]
21.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[13-11-2022]