Sezon 2019/2020

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2019/2020. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA83416 - 1
Liga1152413 - 12
Puchar Polski11002 - 0

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2019/2020 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Walerian Gwilia19 8 (8/7/0) 11 (9/7/2) 0
Radosław Majecki19 8 (8/8/0) 11 (11/11/0) 0
Andre Martins19 8 (8/7/0) 10 (9/8/1) 1 (1/0/0)
Artur Jędrzejczyk18 8 (8/8/0) 10 (10/10/0) 0
Luquinhas17 5 (4/3/1) 11 (10/5/1) 1 (0/0/1)
Dominik Nagy17 7 (4/0/3) 9 (4/3/5) 1 (1/1/0)
Domagoj Antolić14 4 (1/1/3) 9 (8/6/1) 1 (1/1/0)
Igor Lewczuk14 5 (4/4/1) 8 (6/6/2) 1 (1/1/0)
Marko Vesović13 8 (8/6/0) 5 (5/4/0) 0
Mateusz Wieteska13 4 (3/3/1) 8 (6/6/2) 1 (1/1/0)
Paweł Stolarski13 4 (3/2/1) 8 (8/7/0) 1 (1/1/0)
Luis Rocha12 6 (6/4/0) 5 (4/2/1) 1 (1/1/0)
Arvydas Novikovas12 5 (5/5/0) 6 (3/1/3) 1 (1/0/0)
Sandro Kulenović11 8 (7/4/1) 3 (2/1/1) 0
Jarosław Niezgoda11 2 (0/0/2) 9 (8/2/1) 0
Jose Kante8 07 (1/0/6) 1 (1/1/0)
Cafu8 3 (3/2/0) 5 (4/1/1) 0
Carlitos8 6 (4/3/2) 2 (0/0/2) 0
Michał Karbownik6 05 (4/3/1) 1 (0/0/1)
Tomasz Jodłowiec6 2 (0/0/2) 4 (3/1/1) 0
William Remy4 3 (3/2/0) 1 (1/1/0) 0
Mateusz Praszelik4 03 (2/0/1) 1 (1/0/0)
Inaki Astiz3 02 (2/2/0) 1 (0/0/1)
Salvador Agra3 2 (0/0/2) 1 (1/0/0) 0
Paweł Wszołek1 01 (0/0/1) 0
Radosław Cierzniak1 001 (1/1/0)
Vamara Sanogo1 1 (1/0/0) 00

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Radosław Majecki17107209900
Artur Jędrzejczyk16207209000
Andre Martins158469979986
Walerian Gwilia15267028240
Luquinhas121337781521
Marko Vesović11246904340
Igor Lewczuk107238559790
Paweł Stolarski104226269090
Mateusz Wieteska98529959690
Domagoj Antolić96615871890
Luis Rocha90650131590
Arvydas Novikovas84645032769
Dominik Nagy82831742190
Sandro Kulenović7795881910
Jarosław Niezgoda638635750
Cafu5292502790
Carlitos419368510
Michał Karbownik357034512
William Remy335245900
Jose Kante306021690
Tomasz Jodłowiec262222400
Mateusz Praszelik225014778
Inaki Astiz18401804
Salvador Agra13360730
Radosław Cierzniak900090
Vamara Sanogo444400
Paweł Wszołek220220

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2019/2020 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Jarosław Niezgoda6060
Mateusz Wieteska3111
Walerian Gwilia3120
Sandro Kulenović2110
Carlitos2200
Marko Vesović1010
Jose Kante1001
Arvydas Novikovas1010
Paweł Stolarski1100
Dominik Nagy1010

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2019/2020 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Artur Jędrzejczyk5/01/04/00
Luis Rocha4/11/03/10
Igor Lewczuk4/01/02/01/0
Luquinhas2/002/00
Dominik Nagy2/01/001/0
Andre Martins2/01/01/00
William Remy2/02/000
Mateusz Wieteska2/02/000
Paweł Stolarski2/02/000
Jose Kante2/002/00
Marko Vesović1/01/000
Cafu1/001/00
Salvador Agra1/001/00
Walerian Gwilia1/001/00
Arvydas Novikovas1/01/000
Michał Karbownik1/001/00
Inaki Astiz1/001/00
Domagoj Antolić1/001/00

Wszystkie mecze (20)

1.Europa FC - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[11-07-2019]
2.Legia Warszawa - Europa FC 3-0 (2-0)[18-07-2019]
3.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1-2 (0-0)[21-07-2019]
4.Legia Warszawa - Kuopion Palloseura 1-0 (1-0)[25-07-2019]
5.Korona Kielce - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[28-07-2019]
6.Kuopion Palloseura - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[01-08-2019]
7.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0-0 (0-0)[04-08-2019]
8.Legia Warszawa - Atromitos Ateny 0-0 (0-0)[08-08-2019]
9.Atromitos Ateny - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[14-08-2019]
10.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1-0 (1-0)[18-08-2019]
11.Legia Warszawa - Rangers FC 0-0 (0-0)[22-08-2019]
12.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2-3 (1-0)[25-08-2019]
13.Rangers FC - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[29-08-2019]
14.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3-1 (2-0)[01-09-2019]
15.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[13-09-2019]
16.Wisła Płock - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[19-09-2019]
17.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[22-09-2019]
18.Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[25-09-2019]
19.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-2 (1-1)[28-09-2019]
20.Piast Gliwice - Legia Warszawa 2-0 (0-0)[06-10-2019]