Regulamin Typera Legia.Net

Serdecznie zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Wystarczy założyć konto w serwisie Legia.Net, zalogować się i wytypować wyniki meczów danej kolejki, rundy Pucharu Polski czy europejskich pucharów - czyli wszędzie tam, gdzie udział będzie brała Legia. Każde spotkanie będziecie typować dwukrotnie: wynik końcowy i wynik po I połowie.

Typować mogą wszyscy zalogowani użytkownicy serwisu – nie będzie powiązania z FB jak było w przeszłości. Punkty z Typera będą naliczana do rankingu społeczności. Wszystkie mecze będzie można typować 5 dni przed meczem i kończyć obstawianie tuż przed rozpoczęciem spotkania. Postawionego typu nie można edytować. Każdy ma wgląd w swoje typy oraz klasyfikację generalną typujących. Typer jest dostępny w menu głównym w wersji stacjonarnej, a w wersji mobilnej w panelu użytkownika wysuwanym z prawej strony. Dodatkowo na komputerach w prawej kolumnie widoczny jest moduł wskazujący aktualne wyniki każdego użytkownika oraz przypominający o najbliższych spotkaniach.

Życzymy miłej zabawy.

Zasady punktacji:
3 punkty - za bezbłędnie trafiony wynik.
2 punkty - za poprawne wytypowanie zwycięzcy oraz różnicy bramek.
1 punkt - za poprawne wytypowanie zwycięzcy bądź wskazanie na remis z inną liczbą bramek. 

Przykład
Załóżmy, że w spotkaniu padł wynik 2:1. W takim wypadku:
- osoba typująca wynik 2:1 otrzymuje 3 punkty
- osoba typująca 3:2 otrzymuje 2 punkty
- osoba typująca 2:0 otrzymuje 1 punkt
- osoby wskazujące na wygraną drugiego zespołu, lub wskazujące remis otrzymują 0 punktów.
UWAGA: Jeśli w spotkaniu rozgrywana była dogrywka lub rzuty karne za wynik przyjmuje się stan po dogrywce.
Klasyfikacja
O miejscu w klasyfikacji w pierwszej kolejności decyduje liczba zdobytych punktów. O pozycji w końcowej klasyfikacji w przypadku równej liczby punktów decyduja łączna liczba poprawnie wytypowanych spotkań, a następnie większa liczba oddanych typów. W przypadku dalszej równości o ew. przyznaniu nagrody decydować będzie losowanie.

Wszelkie uwagi i sugestie prosimy zgłaszać na adres [email protected].