Bilety i karnety

BILETY I KARNETY DOSTĘPNE NA BILETY.LEGIA.COM

KARNETY I SUBSKRYPCJA

Karnety, oprócz dużej oszczędności i zapewnienia sobie najlepszego miejsca na stadionie, dają wiele innych korzyści, między innymi stałą niską cenę biletu na wszystkie mecze eliminacyjne do europejskich pucharów. Wszystkie korzyści z posiadania karnetów znajdziecie w tabelce poniżej.

Dla wszystkich kibiców, którzy cenią sobie innowacyjność, stałą miesięczną niską cenę oraz elastyczność przy wyborze miejsca na stadionie, proponujemy skorzystanie z Subskrypcji na Legię.

Jako subskrybenci macie możliwość pobrania biletów na 48 godzin przed rozpoczęciem otwartej sprzedaży. Zarówno subskrybenci, jak i posiadacze karnetów mają możliwość zakupu biletów na kolejny mecz dla swoich znajomych w przedsprzedaży.

Podobnie jak to miało miejsce w sezonie 2022/23 sprzedaż biletów na kolejny mecz rozpoczynamy tuż po ostatnim gwizdku sędziego aktualnego spotkania przy Ł3. Tym samym co najmniej 48 godzin przed tą sprzedażą będziemy umożliwiali pobranie biletów dla posiadaczy subskrypcji na Legię.

Wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie:

- kup karnet, aby mieć najniższą cenę biletu w sezonie i najwięcej korzyści, lub

- skorzystaj z nowego produktu i wybierz subskrypcję, aby cieszyć się niską ceną z elastyczną miesięczną płatnością, a także dodatkowymi korzyściami, lub

- wybierz zakup pojedynczego biletu na wybrane mecze.

#ChodźNaLegię!