Kontakt

Wszystkie sprawy dotyczące funkcjonowania serwisu możesz kierować na główny adres kontaktowy redakcji: [email protected]. Jeśli masz chęć zasilić szeregi naszego zespołu, lub chciałbyś nawiązać współpracę w zakresie marketingu więcej informacji znajdziesz poniżej. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz lub wskazany adres email.

 

Reklama

Internet, obok radia i telewizji, stał się poważnym źródłem informacji dla społeczeństwa. Sprawiło to, że reklama prowadzona w Internecie jest jedną z najskuteczniejszych, a zarazem najtańszych form prezentowania firmy, bądź produktu. Reklamę internetową cechuje duża interaktywność, co pozwala na łatwiejsze przyciągnięcie i zaciekawienie potencjalnych klientów. Każdego dnia strony serwisu Legia.Net czytają tysiące internautów. Obecnie, po osiągnięciu zadowalającego nas poziomu i z chęci dalszego rozwoju, postanowiliśmy udostępnić powierzchnię reklamową dla potencjalnych reklamodawców.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani umieszczeniem swojej reklamy w serwisie Legia.Net prosimy o kontakt droga mailową na adres szabranski[at]legia.net lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

 

Dołącz do nas!

Czy potrafisz dobrze posługiwać się językiem polskim, a może posiadasz także inne umiejętności przydatne w tworzeniu serwisu internetowego?

Jeżeli na powyższe pytanie odpowiedziałeś/odpowiedziałaś twierdząco, jest bardzo prawdopodobne, iż jesteś osobą, z którą chętnie nawiążemy współpracę. Redakcja serwisu Legia.Net jest otwarta na nowe twarze. W trakcie ponad dziesięciu lat działalności w Internecie zawsze dążyliśmy do jak najlepszego przekazu najświeższych informacji o najsławniejszym polskim klubie piłkarskim. Tworząc z nami Legia.Net będziesz miał/miała znakomitą okazję do:

  • doskonalenia i sprawdzenia praktycznej strony swego warsztatu dziennikarskiego lub informatycznego,
  • kontaktów z piłkarzami, działaczami oraz VIP'ami,
  • zaistnienia w sportowym światku dziennikarskim,
  • popularyzacji ukochanego klubu,
  • podróżowania po Polsce i innych krajach za drużyną Legii Warszawa.


Nie zwlekaj! Prześlij nam kilka słów o sobie (imię, wiek, planowana rola w serwisie) wraz ze swoim adresem e-mail. W krótkim terminie postaramy się odpowiedzieć na każde zgłoszenie, przybliżając szczegóły działalności w jednym z najpopularniejszych serwisów klubowych w Polsce!