Sezon 2001/2002

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2001/2002. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga281510350 - 24
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA641118 - 10
Puchar LigiW latach 2006-2009 Puchar Ekstraklasy842212 - 6
Puchar Polski43016 - 5

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2001/2002 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Tomasz Kiełbowicz44 26 (20/18/6) 6 (2/2/4) 8 (7/5/1) 4 (4/4/0)
Aleksandar Vuković39 24 (21/11/3) 5 (5/4/0) 8 (7/3/1) 2 (2/1/0)
Maciej Murawski38 28 (28/22/0) 4 (4/2/0) 3 (3/2/0) 3 (3/2/0)
Adam Majewski37 24 (15/7/9) 3 (1/0/2) 7 (7/6/0) 3 (1/0/2)
Cezary Kucharski36 26 (26/22/0) 5 (5/4/0) 2 (1/1/1) 3 (3/3/0)
Tomasz Sokołowski35 21 (18/13/3) 4 (3/3/1) 6 (5/4/1) 4 (4/2/0)
Siarhiej Amieljanczuk33 22 (21/19/1) 4 (4/3/0) 4 (4/4/0) 3 (3/3/0)
Jacek Magiera32 24 (18/12/6) 3 (3/2/0) 3 (3/3/0) 2 (2/2/0)
Stanko Svitlica30 18 (12/6/6) 2 (1/0/1) 7 (7/5/0) 3 (3/2/0)
Wojciech Szala30 15 (14/14/1) 5 (5/5/0) 7 (6/5/1) 3 (3/3/0)
Wojciech Kowalewski28 16 (16/16/0) 6 (6/6/0) 2 (2/2/0) 4 (4/4/0)
Mariusz Piekarski27 15 (7/1/8) 5 (4/1/1) 3 (2/0/1) 4 (3/1/1)
Moussa Yahaya27 13 (7/2/6) 4 (4/3/0) 7 (5/4/2) 3 (2/1/1)
Bartosz Karwan24 16 (11/9/5) 6 (6/4/0) 02 (2/2/0)
Radosław Wróblewski22 13 (12/4/1) 4 (4/1/0) 4 (4/1/0) 1 (1/0/0)
Tomasz Jarzębowski19 12 (12/9/0) 3 (2/2/1) 1 (1/1/0) 3 (3/3/0)
Marjan Gerasimovski17 7 (7/7/0) 4 (4/4/0) 5 (5/3/0) 1 (1/1/0)
Łukasz Mierzejewski17 6 (1/1/5) 4 (1/1/3) 5 (1/1/4) 2 (0/0/2)
Marek Jóźwiak17 11 (8/7/3) 06 (6/6/0) 0
Sylwester Czereszewski13 11 (6/1/5) 01 (1/1/0) 1 (0/0/1)
Jacek Zieliński13 12 (12/12/0) 001 (0/0/1)
Radostin Stanew13 8 (8/7/0) 05 (5/5/0) 0
Sebastian Nowak10 4 (1/0/3) 06 (4/4/2) 0
Marcin Bojarski9 5 (1/1/4) 2 (1/1/1) 1 (0/0/1) 1 (0/0/1)
Artur Boruc6 5 (4/4/1) 01 (1/1/0) 0
Wojciech Kowalczyk4 3 (1/0/2) 1 (0/0/1) 00
Rafał Siadaczka4 2 (1/1/1) 1 (1/1/0) 1 (1/1/0) 0
Tomasz Mazurkiewicz3 02 (0/0/2) 01 (0/0/1)
Mariusz Zganiacz3 003 (0/0/3) 0
Adam Cieśliński2 002 (0/0/2) 0
Maciej Wojtaś1 1 (0/0/1) 000

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Tomasz Kiełbowicz31531883306604360
Maciej Murawski31332310297259267
Cezary Kucharski30532258405120270
Aleksandar Vuković30081848427600133
Siarhiej Amieljanczuk27881843315360270
Tomasz Sokołowski26811495339474373
Wojciech Szala25381305450513270
Wojciech Kowalewski25201440540180360
Adam Majewski23691480135605149
Jacek Magiera22741623201270180
Stanko Svitlica1967104162618246
Bartosz Karwan176611124740180
Moussa Yahaya1638665343471159
Radosław Wróblewski158493427930665
Tomasz Jarzębowski151595719890270
Marjan Gerasimovski148163036040190
Mariusz Piekarski1420699318152251
Marek Jóźwiak126272205400
Radostin Stanew111266204500
Jacek Zieliński10831080003
Sylwester Czereszewski67053509045
Artur Boruc5084180900
Łukasz Mierzejewski50312516117938
Sebastian Nowak4675004170
Marcin Bojarski398243135119
Rafał Siadaczka31513590900
Wojciech Kowalczyk1621174500
Tomasz Mazurkiewicz320600-28
Adam Cieśliński1600160
Mariusz Zganiacz1400140
Maciej Wojtaś44000

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2001/2002 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Cezary Kucharski2113413
Bartosz Karwan128301
Stanko Svitlica117121
Tomasz Sokołowski72230
Sylwester Czereszewski76001
Radosław Wróblewski41210
Aleksandar Vuković42110
Moussa Yahaya42110
Mariusz Piekarski32010
Łukasz Mierzejewski31200
Jacek Magiera32100
Tomasz Kiełbowicz21100
Tomasz Jarzębowski11000
Marjan Gerasimovski10010
Adam Majewski11000

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2001/2002 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Siarhiej Amieljanczuk10/06/01/01/02/0
Cezary Kucharski9/17/12/000
Maciej Murawski9/06/02/001/0
Jacek Magiera8/15/102/01/0
Aleksandar Vuković6/05/0001/0
Bartosz Karwan5/04/0001/0
Wojciech Szala5/03/01/01/00
Radosław Wróblewski5/03/01/01/00
Tomasz Jarzębowski4/02/01/001/0
Adam Majewski3/03/0000
Mariusz Piekarski3/01/0002/0
Marek Jóźwiak3/01/002/00
Jacek Zieliński2/02/0000
Sebastian Nowak2/01/001/00
Tomasz Kiełbowicz2/02/0000
Tomasz Sokołowski2/01/001/00
Marjan Gerasimovski2/01/0001/0
Radostin Stanew1/0001/00
Marcin Bojarski1/00001/0
Łukasz Mierzejewski1/001/000
Moussa Yahaya1/01/0000

Wszystkie mecze (46)

1.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[21-07-2001]
2.Legia Warszawa - Amica Wronki 1-2 (0-2)[27-07-2001]
3.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0-4 (0-2)[03-08-2001]
4.Etzella Ettelbruck - Legia Warszawa 0-4 (0-3)[09-08-2001]
5.Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 (0-0)[12-08-2001]
6.Legia Warszawa - RKS Radomsko 2-1 (2-1)[18-08-2001]
7.Legia Warszawa - Etzella Ettelbruck 2-1 (1-0)[23-08-2001]
8.Stomil Olsztyn - Legia Warszawa 1-6 (1-2)[26-08-2001]
9.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1-1 (0-0)[29-08-2001]
10.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3-0 (1-0)[07-09-2001]
11.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 3-4 (2-3)[16-09-2001]
12.Legia Warszawa - Elfsborg Boras 4-1 (1-1)[20-09-2001]
13.Amica Wronki - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[23-09-2001]
14.Elfsborg Boras - Legia Warszawa 1-6 (0-1)[27-09-2001]
15.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 1-1 (1-1)[30-09-2001]
16.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-1 (1-1)[03-10-2001]
17.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[09-10-2001]
18.Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Legia Warszawa 2-3 (1-2)[12-10-2001]
19.Legia Warszawa - Valencia CF 1-1 (1-0)[18-10-2001]
20.RKS Radomsko - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[21-10-2001]
21.Legia Warszawa - Stomil Olsztyn 2-0 (1-0)[26-10-2001]
22.Valencia CF - Legia Warszawa 6-1 (4-0)[01-11-2001]
23.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-3 (0-3)[03-11-2001]
24.RKS Radomsko - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[10-11-2001]
25.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2-4 (1-2)[12-11-2001]
26.Legia Warszawa - GKS Katowice 1-0 (1-0)[16-11-2001]
27.Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[25-11-2001]
28.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[29-11-2001]
29.Legia Warszawa - Amica Wronki 3-2 (0-1)[01-03-2002]
30.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2-2 (1-0)[08-03-2002]
31.Legia Warszawa - Wisła Kraków 1-0 (0-0)[15-03-2002]
32.Odra Wodzisław - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[20-03-2002]
33.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2-1 (0-1)[23-03-2002]
34.Odra Wodzisław - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[27-03-2002]
35.GKS Katowice - Legia Warszawa 3-3 (1-2)[30-03-2002]
36.Legia Warszawa - Polonia Warszawa 3-0 (1-0)[05-04-2002]
37.Amica Wronki - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[12-04-2002]
38.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1-0 (1-0)[20-04-2002]
39.Legia Warszawa - Odra Wodzisław 3-1 (1-0)[22-04-2002]
40.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[24-04-2002]
41.Legia Warszawa - Odra Wodzisław 0-0 (0-0)[28-04-2002]
42.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[04-05-2002]
43.RKS Radomsko - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[15-05-2002]
44.Legia Warszawa - RKS Radomsko 2-0 (0-0)[19-05-2002]
45.Legia Warszawa - Wisła Kraków 3-0 (1-0)[22-05-2002]
46.Wisła Kraków - Legia Warszawa 2-1 (1-0)[26-05-2002]