Sezon 1988/1989

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 1988/1989. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga30149741 - 19
Puchar Polski760116 - 5
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA20024 - 10
Superpuchar11003 - 0

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 1988/1989 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLigaPuchar PolskiLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Krzysztof Iwanicki40 30 (29/23/1) 7 (7/6/0) 2 (2/2/0) 1 (1/0/0)
Zbigniew Kaczmarek39 29 (29/28/0) 7 (7/7/0) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Dariusz Wdowczyk35 26 (26/24/0) 6 (6/6/0) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Zbigniew Robakiewicz33 24 (24/24/0) 7 (7/7/0) 1 (1/1/0) 1 (1/1/0)
Andrzej Łatka32 25 (24/20/1) 4 (3/3/1) 2 (2/2/0) 1 (1/0/0)
Jacek Bąk31 25 (16/15/9) 5 (4/2/1) 01 (1/1/0)
Ryszard Robakiewicz28 22 (21/17/1) 4 (4/4/0) 2 (2/2/0) 0
Stanisław Terlecki27 21 (21/14/0) 4 (3/1/1) 2 (2/2/0) 0
Marek Jóźwiak26 20 (12/11/8) 5 (4/4/1) 01 (1/1/0)
Leszek Pisz26 18 (17/17/1) 5 (5/4/0) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Dariusz Dziekanowski26 18 (18/16/0) 6 (5/5/1) 2 (2/1/0) 0
Tomasz Arceusz23 17 (12/12/5) 5 (5/5/0) 1 (1/0/0) 0
Dariusz Kubicki22 15 (15/15/0) 4 (4/4/0) 2 (2/2/0) 1 (0/0/1)
Jan Karaś17 16 (14/12/2) 1 (1/1/0) 00
Krzysztof Budka15 11 (11/10/0) 3 (3/3/0) 01 (1/1/0)
Arkadiusz Gmur15 11 (11/11/0) 2 (2/2/0) 2 (1/1/1) 0
Juliusz Kruszankin15 11 (10/9/1) 3 (1/1/2) 01 (1/1/0)
Roman Kosecki14 10 (9/7/1) 3 (3/3/0) 01 (1/1/0)
Kazimierz Buda9 5 (3/3/2) 3 (3/1/0) 1 (0/0/1) 0
Maciej Szczęsny7 6 (6/6/0) 01 (1/1/0) 0
Mieczysław Pisz2 2 (1/0/1) 000
Waldemar Sobkowiak1 0001 (0/0/1)
Wojciech Jagoda1 01 (0/0/1) 00
Grzegorz Szeliga1 1 (1/1/0) 000

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLigaPuchar PolskiLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Zbigniew Kaczmarek3529259966018090
Krzysztof Iwanicki3405250165518069
Dariusz Wdowczyk3052221257018090
Zbigniew Robakiewicz300021606609090
Andrzej Łatka2585205528918061
Ryszard Robakiewicz238018103901800
Leszek Pisz2313157546818090
Dariusz Dziekanowski215515354661540
Stanisław Terlecki212416962481800
Jacek Bąk21151661364090
Dariusz Kubicki1941135039018021
Marek Jóźwiak17511289372090
Tomasz Arceusz17311206480450
Krzysztof Budka1341981270090
Arkadiusz Gmur13359902101350
Jan Karaś129212029000
Roman Kosecki1206846270090
Juliusz Kruszankin1134937107090
Kazimierz Buda640338276260
Maciej Szczęsny6305400900
Grzegorz Szeliga9090000
Mieczysław Pisz6464000
Waldemar Sobkowiak2900029
Wojciech Jagoda2502500

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 1988/1989 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLigaPuchar PolskiLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Dariusz Dziekanowski106400
Ryszard Robakiewicz95220
Stanisław Terlecki75200
Krzysztof Iwanicki75110
Andrzej Łatka65100
Roman Kosecki63201
Dariusz Wdowczyk43001
Leszek Pisz42200
Jan Karaś33000
Tomasz Arceusz21100
Dariusz Kubicki20110
Marek Jóźwiak11000
Jacek Bąk11000

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 1988/1989 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLigaPuchar PolskiLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Dariusz Dziekanowski5/13/12/000
Juliusz Kruszankin3/03/0000
Dariusz Kubicki3/02/01/000
Marek Jóźwiak3/03/0000
Jacek Bąk2/01/01/000
Zbigniew Kaczmarek2/01/01/000
Dariusz Wdowczyk2/01/01/000
Andrzej Łatka2/02/0000
Roman Kosecki2/02/0000
Arkadiusz Gmur2/02/0000
Kazimierz Buda2/01/01/000
Krzysztof Budka1/11/1000
Tomasz Arceusz1/001/000
Stanisław Terlecki1/01/0000
Ryszard Robakiewicz1/01/0000
Jan Karaś1/01/0000

Tabela końcowa

Lp.DrużynaMeczePktBilansZ-R-P
1.Ruch Chorzów305248-1819-8-3(6-0)
2.GKS Katowice304750-2417-8-5(6-1)
3.Górnik Zabrze304555-2917-5-8(6-0)
4.Legia Warszawa304341-1914-9-7(6-0)
5.Stal Mielec303335-2713-7-10(1-1)
6.Lech Poznań303339-3211-10-9(3-2)
7.Widzew Łódź302927-279-12-9(0-1)
8.Jagiellonia Białystok302922-279-12-9(0-1)
9.Śląsk Wrocław302834-357-14-9(2-2)
10.Łódzki KS302634-458-11-11(1-2)
11.Olimpia Poznań302533-419-9-12(1-3)
12.Wisła Kraków302335-4810-6-14(3-6)
13.Pogoń Szczecin302034-507-9-14(1-4)
14.GKS Jastrzębie301924-438-8-14(0-5)
15.Górnik Wałbrzych301522-447-5-18(0-4)
16.Szombierki Bytom301333-574-9-17(0-4)

Wszystkie mecze (40)

1.Olimpia Poznań - Legia Warszawa 2-1 (1-0)[30-07-1988]
2.Legia Warszawa - GKS Jastrzębie 1-0 (0-0)[06-08-1988]
3.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0-0 (0-0)[13-08-1988]
4.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[20-08-1988]
5.Legia Warszawa - Górnik Wałbrzych 3-0 (1-0)[27-08-1988]
6.Stal Rzeszów - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[31-08-1988]
7.Stal Mielec - Legia Warszawa 1-2 (1-0)[03-09-1988]
8.Bayern Monachium - Legia Warszawa 3-1 (2-0)[07-09-1988]
9.Legia Warszawa - Szombierki Bytom 1-1 (1-1)[11-09-1988]
10.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 3-0 (1-0)[14-09-1988]
11.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-3 (0-1)[23-09-1988]
12.Legia Warszawa - GKS Katowice 0-2 (0-1)[28-09-1988]
13.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[01-10-1988]
14.Legia Warszawa - Bayern Monachium 3-7 (1-4)[05-10-1988]
15.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 2-0 (2-0)[09-10-1988]
16.Widzew Łódź - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[22-10-1988]
17.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2-0 (1-0)[29-10-1988]
18.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2-1 (0-0)[06-11-1988]
19.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2-3 (1-2)[16-11-1988]
20.Legia Warszawa - Lech Poznań 3-0 (3-0)[20-11-1988]
21.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2-0 (1-0)[27-11-1988]
22.GKS Katowice - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[05-03-1989]
23.Legia Warszawa - Olimpia Poznań 3-0 (2-0)[12-03-1989]
24.Legia Warszawa - GKS Katowice 2-0 (2-0)[15-03-1989]
25.GKS Jastrzębie - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[19-03-1989]
26.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[25-03-1989]
27.Legia Warszawa - Wisła Kraków 4-0 (0-0)[29-03-1989]
28.Górnik Wałbrzych - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[09-04-1989]
29.Legia Warszawa - Stal Mielec 1-0 (0-0)[15-04-1989]
30.Szombierki Bytom - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[22-04-1989]
31.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3-0 (3-0)[10-05-1989]
32.GKS Katowice - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[13-05-1989]
33.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 0-0 (0-0)[20-05-1989]
34.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2-1 (0-1)[24-05-1989]
35.Legia Warszawa - Widzew Łódź 1-1 (0-0)[07-06-1989]
36.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[11-06-1989]
37.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3-2 (1-2)[17-06-1989]
38.Lech Poznań - Legia Warszawa 0-2 (0-0)[21-06-1989]
39.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 5-2 (3-1)[24-06-1989]
40.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 3-0 (2-0)[08-07-1989]