Sezon 2020/2021

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2020/2021. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Puchar Polski430111 - 5
Liga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów Krajowych21011 - 2
Liga29187447 - 24
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA21012 - 3
Superpuchar10100 - 0

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Bartosz Slisz35 4 (3/3/1) 2 (2/1/0) 27 (25/19/2) 2 (2/2/0) 0
Filip Mladenović34 3 (3/2/0) 2 (2/2/0) 27 (26/25/1) 2 (2/2/0) 0
Luquinhas34 4 (2/0/2) 2 (2/2/0) 25 (21/14/4) 2 (1/0/1) 1 (1/1/0)
Artur Jędrzejczyk34 4 (4/3/0) 2 (2/2/0) 26 (26/26/0) 2 (2/2/0) 0
Tomas Pekhart33 3 (1/0/2) 2 (2/0/0) 25 (23/15/2) 2 (2/1/0) 1 (1/0/0)
Josip Juranović31 3 (1/1/2) 025 (24/24/1) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Bartosz Kapustka31 3 (3/3/0) 1 (0/0/1) 24 (21/11/3) 2 (1/0/1) 1 (1/0/0)
Paweł Wszołek30 3 (2/1/1) 1 (1/1/0) 23 (18/11/5) 2 (1/1/1) 1 (1/1/0)
Andre Martins29 3 (2/1/1) 1 (0/0/1) 24 (21/10/3) 01 (1/0/0)
Artur Boruc29 1 (1/1/0) 2 (2/2/0) 24 (24/23/0) 2 (2/2/0) 0
Mateusz Wieteska25 4 (4/4/0) 2 (2/1/0) 17 (16/16/1) 1 (1/1/0) 1 (1/0/0)
Rafael Lopes24 3 (2/1/1) 019 (7/1/12) 1 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Walerian Gwilia23 1 (0/0/1) 2 (2/1/0) 19 (10/2/9) 1 (0/0/1) 0
Michał Karbownik14 2 (2/0/0) 2 (2/2/0) 8 (7/2/1) 2 (1/1/1) 0
Igor Lewczuk13 01 (1/0/0) 10 (10/8/0) 1 (1/1/0) 1 (1/1/0)
Domagoj Antolić13 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 8 (3/1/5) 1 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Joel Valencia12 1 (1/0/0) 08 (4/1/4) 2 (2/1/0) 1 (1/1/0)
Maciej Rosołek11 1 (1/1/0) 2 (1/0/1) 8 (2/1/6) 00
Mateusz Hołownia10 2 (1/1/1) 08 (7/6/1) 00
Cezary Miszta9 3 (3/3/0) 06 (5/5/1) 00
Artem Szabanow8 1 (1/1/0) 07 (6/4/1) 00
Kacper Kostorz8 2 (1/0/1) 06 (0/0/6) 00
Mateusz Cholewiak7 2 (2/0/0) 04 (0/0/4) 01 (0/0/1)
Jose Kante7 02 (0/0/2) 4 (3/1/1) 1 (0/0/1) 0
Ernest Muci6 1 (0/0/1) 05 (1/0/4) 00
Kacper Skibicki6 1 (1/0/0) 05 (1/0/4) 00
Paweł Stolarski6 1 (1/1/0) 04 (2/1/2) 01 (0/0/1)
Luis Rocha5 2 (1/1/1) 02 (2/1/0) 01 (1/0/0)
William Remy3 003 (3/3/0) 00
Szymon Włodarczyk2 002 (1/0/1) 00
Jakub Kisiel2 002 (0/0/2) 00
Jasurbek Yaxshiboyev1 001 (0/0/1) 00
Nazarij Rusyn1 1 (0/0/1) 0000
Inaki Astiz1 00001 (0/0/1)
Radosław Cierzniak1 00001 (1/1/0)

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Artur Jędrzejczyk304531521023401800
Filip Mladenović296225021023221800
Bartosz Slisz278831516521281800
Josip Juranović25981600216818090
Artur Boruc25959021021151800
Luquinhas258822021019749490
Tomas Pekhart2521119129204816065
Bartosz Kapustka22362704217788957
Mateusz Wieteska209436013714859022
Paweł Wszołek204419490154512590
Andre Martins1873170131614076
Walerian Gwilia112635149914280
Igor Lewczuk10920578559090
Rafael Lopes106418108035525
Michał Karbownik10101102105751150
Cezary Miszta765270049500
Mateusz Hołownia713115059800
Domagoj Antolić693652103236233
Joel Valencia62845034115290
Artem Szabanow62890053800
Maciej Rosołek4659012325200
Jose Kante368081267200
Luis Rocha3661100173083
Paweł Stolarski30890021107
William Remy2700027000
Kacper Skibicki20645016100
Mateusz Cholewiak204119071014
Kacper Kostorz20384011900
Ernest Muci15610014600
Radosław Cierzniak90000090
Inaki Astiz68000068
Szymon Włodarczyk55005500
Nazarij Rusyn31310000
Jakub Kisiel14001400
Jasurbek Yaxshiboyev12001200

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2020/2021 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Tomas Pekhart24102210
Filip Mladenović810700
Paweł Wszołek510310
Rafael Lopes410300
Luquinhas410300
Maciej Rosołek330000
Bartosz Kapustka300300
Bartosz Slisz310200
Kacper Kostorz100100
Josip Juranović100100
Jose Kante101000
Kacper Skibicki100100
Mateusz Cholewiak110000
Mateusz Wieteska100100

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Bartosz Slisz8/02/01/04/01/00
Artur Jędrzejczyk8/001/07/000
Igor Lewczuk7/202/14/11/00
Filip Mladenović6/0006/000
Andre Martins5/0005/000
Luquinhas5/001/04/000
Mateusz Wieteska4/0003/01/00
Rafael Lopes4/01/003/000
Tomas Pekhart3/10/103/000
Mateusz Hołownia3/0003/000
Paweł Wszołek2/0001/01/00
Artem Szabanow2/0002/000
Josip Juranović2/0002/000
Bartosz Kapustka2/0002/000
Jose Kante1/001/0000
Domagoj Antolić1/0001/000
Maciej Rosołek1/0001/000
Artur Boruc1/0001/000
Luis Rocha1/0001/000
Cezary Miszta1/0001/000
Radosław Cierzniak1/0001/000

Wszystkie mecze (38)

1.GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1-6 (1-3)[14-08-2020]
2.Legia Warszawa - Linfield FC 1-0 (0-0)[18-08-2020]
3.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[22-08-2020]
4.Legia Warszawa - Omonia Nikozja 0-2 (0-0)[26-08-2020]
5.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1-2 (0-2)[29-08-2020]
6.Wisła Płock - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[11-09-2020]
7.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1-3 (0-2)[19-09-2020]
8.Legia Warszawa - Drita Gnjilane 2-0 (2-0)[24-09-2020]
9.Legia Warszawa - Karabach Agdam 0-3 (0-0)[01-10-2020]
10.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 0-0 (0-0)[09-10-2020]
11.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-1 (1-1)[18-10-2020]
12.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-1 (0-0)[21-10-2020]
13.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[24-10-2020]
14.Warta Poznań - Legia Warszawa 0-3 (0-3)[02-11-2020]
15.Legia Warszawa - Lech Poznań 2-1 (0-1)[08-11-2020]
16.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[22-11-2020]
17.Widzew Łódź - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[25-11-2020]
18.Legia Warszawa - Piast Gliwice 2-2 (1-1)[29-11-2020]
19.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2-0 (0-0)[05-12-2020]
20.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-2 (1-0)[12-12-2020]
21.Legia Warszawa - Stal Mielec 2-3 (2-2)[18-12-2020]
22.Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[31-01-2021]
23.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 2-0 (1-0)[06-02-2021]
24.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2-3 (1-1)[09-02-2021]
25.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-1 (1-1)[14-02-2021]
26.Legia Warszawa - Wisła Płock 5-2 (3-2)[20-02-2021]
27.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[28-02-2021]
28.Legia Warszawa - Piast Gliwice 1-2 (0-1)[03-03-2021]
29.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[07-03-2021]
30.Legia Warszawa - Warta Poznań 3-2 (2-1)[13-03-2021]
31.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-4 (0-3)[21-03-2021]
32.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 4-2 (4-1)[03-04-2021]
33.Lech Poznań - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[11-04-2021]
34.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 0-0 (0-0)[18-04-2021]
35.Piast Gliwice - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[21-04-2021]
36.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[25-04-2021]
37.Legia Warszawa - Wisła Kraków 0-0 (0-0)[01-05-2021]
38.Stal Mielec - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[09-05-2021]