Sezon 2020/2021

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2020/2021. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Puchar Polski430111 - 5
Liga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów Krajowych21011 - 2
Liga30197448 - 24
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA21012 - 3
Superpuchar10100 - 0

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Artur Jędrzejczyk35 4 (4/3/0) 2 (2/2/0) 27 (27/27/0) 2 (2/2/0) 0
Bartosz Slisz35 4 (3/3/1) 2 (2/1/0) 27 (25/19/2) 2 (2/2/0) 0
Filip Mladenović35 3 (3/2/0) 2 (2/2/0) 28 (27/25/1) 2 (2/2/0) 0
Luquinhas34 4 (2/0/2) 2 (2/2/0) 25 (21/14/4) 2 (1/0/1) 1 (1/1/0)
Tomas Pekhart33 3 (1/0/2) 2 (2/0/0) 25 (23/15/2) 2 (2/1/0) 1 (1/0/0)
Bartosz Kapustka32 3 (3/3/0) 1 (0/0/1) 25 (22/12/3) 2 (1/0/1) 1 (1/0/0)
Josip Juranović32 3 (1/1/2) 026 (25/24/1) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Artur Boruc30 1 (1/1/0) 2 (2/2/0) 25 (25/23/0) 2 (2/2/0) 0
Paweł Wszołek30 3 (2/1/1) 1 (1/1/0) 23 (18/11/5) 2 (1/1/1) 1 (1/1/0)
Andre Martins30 3 (2/1/1) 1 (0/0/1) 25 (22/11/3) 01 (1/0/0)
Mateusz Wieteska26 4 (4/4/0) 2 (2/1/0) 18 (17/17/1) 1 (1/1/0) 1 (1/0/0)
Rafael Lopes25 3 (2/1/1) 020 (8/2/12) 1 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Walerian Gwilia23 1 (0/0/1) 2 (2/1/0) 19 (10/2/9) 1 (0/0/1) 0
Michał Karbownik14 2 (2/0/0) 2 (2/2/0) 8 (7/2/1) 2 (1/1/1) 0
Igor Lewczuk14 01 (1/0/0) 11 (10/8/1) 1 (1/1/0) 1 (1/1/0)
Domagoj Antolić13 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 8 (3/1/5) 1 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Joel Valencia12 1 (1/0/0) 08 (4/1/4) 2 (2/1/0) 1 (1/1/0)
Mateusz Hołownia11 2 (1/1/1) 09 (8/7/1) 00
Maciej Rosołek11 1 (1/1/0) 2 (1/0/1) 8 (2/1/6) 00
Cezary Miszta9 3 (3/3/0) 06 (5/5/1) 00
Artem Szabanow8 1 (1/1/0) 07 (6/4/1) 00
Kacper Kostorz8 2 (1/0/1) 06 (0/0/6) 00
Jose Kante7 02 (0/0/2) 4 (3/1/1) 1 (0/0/1) 0
Ernest Muci7 1 (0/0/1) 06 (2/1/4) 00
Kacper Skibicki7 1 (1/0/0) 06 (2/0/4) 00
Mateusz Cholewiak7 2 (2/0/0) 04 (0/0/4) 01 (0/0/1)
Paweł Stolarski6 1 (1/1/0) 04 (2/1/2) 01 (0/0/1)
Luis Rocha5 2 (1/1/1) 02 (2/1/0) 01 (1/0/0)
Jakub Kisiel3 003 (0/0/3) 00
William Remy3 003 (3/3/0) 00
Szymon Włodarczyk2 002 (1/0/1) 00
Radosław Cierzniak2 001 (0/0/1) 01 (1/1/0)
Marko Vesović1 001 (0/0/1) 00
Jasurbek Yaxshiboyev1 001 (0/0/1) 00
Nazarij Rusyn1 1 (0/0/1) 0000
Inaki Astiz1 00001 (0/0/1)

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Artur Jędrzejczyk313531521024301800
Filip Mladenović302525021023851800
Bartosz Slisz278831516521281800
Josip Juranović26611600223118090
Artur Boruc26409021021601800
Luquinhas258822021019749490
Tomas Pekhart2521119129204816065
Bartosz Kapustka23262704218688957
Mateusz Wieteska218436013715759022
Paweł Wszołek204419490154512590
Andre Martins1963170131704076
Rafael Lopes115418108935525
Walerian Gwilia112635149914280
Igor Lewczuk11190578829090
Michał Karbownik10101102105751150
Mateusz Hołownia803115068800
Cezary Miszta765270049500
Domagoj Antolić693652103236233
Artem Szabanow62890053800
Joel Valencia62845034115290
Maciej Rosołek4659012325200
Jose Kante368081267200
Luis Rocha3661100173083
Paweł Stolarski30890021107
William Remy2700027000
Kacper Skibicki26345021800
Ernest Muci24610023600
Mateusz Cholewiak204119071014
Kacper Kostorz20384011900
Radosław Cierzniak1350045090
Inaki Astiz68000068
Szymon Włodarczyk55005500
Jakub Kisiel47004700
Nazarij Rusyn31310000
Marko Vesović27002700
Jasurbek Yaxshiboyev12001200

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2020/2021 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Tomas Pekhart24102210
Filip Mladenović810700
Rafael Lopes510400
Paweł Wszołek510310
Luquinhas410300
Maciej Rosołek330000
Bartosz Kapustka300300
Bartosz Slisz310200
Mateusz Wieteska100100
Josip Juranović100100
Kacper Kostorz100100
Jose Kante101000
Mateusz Cholewiak110000
Kacper Skibicki100100

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Bartosz Slisz8/02/01/04/01/00
Artur Jędrzejczyk8/001/07/000
Igor Lewczuk7/202/14/11/00
Filip Mladenović6/0006/000
Andre Martins5/0005/000
Luquinhas5/001/04/000
Mateusz Wieteska4/0003/01/00
Rafael Lopes4/01/003/000
Mateusz Hołownia3/0003/000
Tomas Pekhart3/10/103/000
Paweł Wszołek2/0001/01/00
Artem Szabanow2/0002/000
Josip Juranović2/0002/000
Bartosz Kapustka2/0002/000
Jose Kante1/001/0000
Domagoj Antolić1/0001/000
Maciej Rosołek1/0001/000
Artur Boruc1/0001/000
Luis Rocha1/0001/000
Cezary Miszta1/0001/000
Radosław Cierzniak1/0001/000

Tabela końcowa

Lp.DrużynaMeczePktBilansZ-R-P
1.Legia Warszawa306448-2419-7-4
2.Raków Częstochowa305946-2517-8-5
3.Pogoń Szczecin305236-2315-7-8
4.Śląsk Wrocław304336-3211-10-9
5.Warta Poznań304333-3213-4-13
6.Piast Gliwice304239-3211-9-10
7.Lechia Gdańsk304240-3712-6-12
8.Zagłębie Lubin304138-4011-8-11
9.Jagiellonia Białystok303739-4810-7-13
10.Górnik Zabrze303731-3310-7-13
11.Lech Poznań303739-389-10-11
12.Wisła Płock303337-448-9-13
13.Wisła Kraków303339-428-9-13
14.Cracovia Kraków3032*27-3128-13-9
15.Stal Mielec302931-476-11-13
16.Podbeskidzie Bielsko-Biała302529-606-7-17

Cracovia rozpoczynała sezon z -5 punktami, za przewinienia korupcyjne z przeszłości. Z ligi spada tylko 1 drużyna (Podbeskidzie), gdyż od sezonu 2021/2022 ekstraklasa zostanie powiększona do 18 zespołów. Z racji zdobycia Pucharu Polski przez Raków Częstochowa, w eliminacjach Ligi Konferencji Europy zagra 4. zespół z ekstraklasy - Śląsk Wrocław.

Wszystkie mecze (39)

1.GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1-6 (1-3)[14-08-2020]
2.Legia Warszawa - Linfield FC 1-0 (0-0)[18-08-2020]
3.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[22-08-2020]
4.Legia Warszawa - Omonia Nikozja 0-2 (0-0)[26-08-2020]
5.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1-2 (0-2)[29-08-2020]
6.Wisła Płock - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[11-09-2020]
7.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1-3 (0-2)[19-09-2020]
8.Legia Warszawa - Drita Gnjilane 2-0 (2-0)[24-09-2020]
9.Legia Warszawa - Karabach Agdam 0-3 (0-0)[01-10-2020]
10.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 0-0 (0-0)[09-10-2020]
11.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-1 (1-1)[18-10-2020]
12.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-1 (0-0)[21-10-2020]
13.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[24-10-2020]
14.Warta Poznań - Legia Warszawa 0-3 (0-3)[02-11-2020]
15.Legia Warszawa - Lech Poznań 2-1 (0-1)[08-11-2020]
16.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[22-11-2020]
17.Widzew Łódź - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[25-11-2020]
18.Legia Warszawa - Piast Gliwice 2-2 (1-1)[29-11-2020]
19.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2-0 (0-0)[05-12-2020]
20.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-2 (1-0)[12-12-2020]
21.Legia Warszawa - Stal Mielec 2-3 (2-2)[18-12-2020]
22.Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[31-01-2021]
23.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 2-0 (1-0)[06-02-2021]
24.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2-3 (1-1)[09-02-2021]
25.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-1 (1-1)[14-02-2021]
26.Legia Warszawa - Wisła Płock 5-2 (3-2)[20-02-2021]
27.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[28-02-2021]
28.Legia Warszawa - Piast Gliwice 1-2 (0-1)[03-03-2021]
29.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[07-03-2021]
30.Legia Warszawa - Warta Poznań 3-2 (2-1)[13-03-2021]
31.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-4 (0-3)[21-03-2021]
32.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 4-2 (4-1)[03-04-2021]
33.Lech Poznań - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[11-04-2021]
34.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 0-0 (0-0)[18-04-2021]
35.Piast Gliwice - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[21-04-2021]
36.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[25-04-2021]
37.Legia Warszawa - Wisła Kraków 0-0 (0-0)[01-05-2021]
38.Stal Mielec - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[09-05-2021]
39.Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 (1-0)[16-05-2021]