Sezon 2020/2021

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2020/2021. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Puchar Polski11006 - 1
Liga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów Krajowych21011 - 2
Liga42025 - 6

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLiga
Maciej Rosołek7 1 (1/1/0) 2 (1/0/1) 4 (1/1/3)
Luquinhas7 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 4 (3/3/1)
Tomas Pekhart7 1 (1/0/0) 2 (2/0/0) 4 (4/2/0)
Bartosz Slisz7 1 (1/1/0) 2 (2/1/0) 4 (4/3/0)
Artur Jędrzejczyk7 1 (1/1/0) 2 (2/2/0) 4 (4/4/0)
Artur Boruc7 1 (1/1/0) 2 (2/2/0) 4 (4/4/0)
Filip Mladenović6 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 3 (2/2/1)
Domagoj Antolić6 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 3 (2/0/1)
Jose Kante6 02 (0/0/2) 4 (3/1/1)
Michał Karbownik6 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 3 (2/1/1)
Walerian Gwilia5 02 (2/1/0) 3 (1/0/2)
Andre Martins5 1 (0/0/1) 1 (0/0/1) 3 (2/0/1)
Bartosz Kapustka5 01 (0/0/1) 4 (3/0/1)
Mateusz Wieteska4 1 (1/1/0) 2 (2/1/0) 1 (0/0/1)
William Remy3 003 (3/3/0)
Paweł Wszołek3 1 (1/1/0) 1 (1/1/0) 1 (0/0/1)
Luis Rocha3 1 (0/0/1) 02 (2/1/0)
Paweł Stolarski3 003 (2/1/1)
Igor Lewczuk2 01 (1/0/0) 1 (1/0/0)
Josip Juranović2 1 (0/0/1) 01 (0/0/1)
Mateusz Hołownia2 1 (0/0/1) 01 (1/0/0)
Rafael Lopes2 002 (0/0/2)
Kacper Kostorz1 1 (0/0/1) 00
000

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLiga
Artur Boruc66090210360
Artur Jędrzejczyk66090210360
Luquinhas59065210315
Bartosz Slisz58890165333
Tomas Pekhart50565129311
Filip Mladenović46770210187
Michał Karbownik45765210182
Domagoj Antolić45565210180
Jose Kante348081267
Maciej Rosołek34690123133
Mateusz Wieteska2729013745
William Remy27000270
Walerian Gwilia2560149107
Bartosz Kapustka255042213
Paweł Wszołek225909045
Paweł Stolarski19700197
Luis Rocha193200173
Andre Martins1692513131
Igor Lewczuk10205745
Mateusz Hołownia7025045
Rafael Lopes530053
Josip Juranović332508
Kacper Kostorz252500
000

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2020/2021 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLiga
Tomas Pekhart4004
Maciej Rosołek3300
Filip Mladenović1100
Paweł Wszołek1100
Bartosz Slisz1001
Jose Kante1010

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLiga
Luquinhas3/001/02/0
Filip Mladenović2/0002/0
Artur Jędrzejczyk2/001/01/0
Bartosz Slisz2/001/01/0
Igor Lewczuk2/102/10
Luis Rocha1/0001/0
Josip Juranović1/0001/0
Tomas Pekhart1/0001/0
1/0001/0
Jose Kante1/001/00
Rafael Lopes1/0001/0

Wszystkie mecze (7)

1.GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1-6 (1-3)[14-08-2020]
2.Legia Warszawa - Linfield FC 1-0 (0-0)[18-08-2020]
3.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[22-08-2020]
4.Legia Warszawa - Omonia Nikozja 0-2 (0-0)[26-08-2020]
5.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1-2 (0-2)[29-08-2020]
6.Wisła Płock - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[11-09-2020]
7.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1-3 (0-2)[19-09-2020]