Sezon 2020/2021

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2020/2021. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Puchar Polski330010 - 3
Liga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów Krajowych21011 - 2
Liga19123433 - 20
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA21012 - 3
Superpuchar10100 - 0

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Luquinhas25 3 (1/0/2) 2 (2/2/0) 17 (15/12/2) 2 (1/0/1) 1 (1/1/0)
Artur Jędrzejczyk25 3 (3/3/0) 2 (2/2/0) 18 (18/18/0) 2 (2/2/0) 0
Tomas Pekhart24 3 (1/-1/2) 2 (2/0/0) 16 (16/10/0) 2 (2/1/0) 1 (1/0/0)
Filip Mladenović24 2 (2/1/0) 2 (2/2/0) 18 (17/17/1) 2 (2/2/0) 0
Bartosz Slisz24 3 (2/2/1) 2 (2/1/0) 17 (15/12/2) 2 (2/2/0) 0
Paweł Wszołek22 2 (1/1/1) 1 (1/1/0) 16 (14/8/2) 2 (1/1/1) 1 (1/1/0)
Artur Boruc21 1 (1/1/0) 2 (2/2/0) 16 (16/15/0) 2 (2/2/0) 0
Josip Juranović20 2 (1/1/1) 015 (14/14/1) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Bartosz Kapustka20 2 (2/2/0) 1 (0/0/1) 14 (12/7/2) 2 (1/0/1) 1 (1/0/0)
Andre Martins19 2 (1/1/1) 1 (0/0/1) 15 (13/5/2) 01 (1/0/0)
Rafael Lopes15 2 (2/1/0) 011 (2/0/9) 1 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Mateusz Wieteska14 3 (3/3/0) 2 (2/1/0) 7 (6/6/1) 1 (1/1/0) 1 (1/0/0)
Michał Karbownik14 2 (2/0/0) 2 (2/2/0) 8 (7/2/1) 2 (1/1/1) 0
Walerian Gwilia14 02 (2/1/0) 11 (7/1/4) 1 (0/0/1) 0
Domagoj Antolić13 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 8 (3/1/5) 1 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Igor Lewczuk13 01 (1/0/0) 10 (10/8/0) 1 (1/1/0) 1 (1/1/0)
Joel Valencia12 1 (1/0/0) 08 (4/1/4) 2 (2/1/0) 1 (1/1/0)
Maciej Rosołek11 1 (1/1/0) 2 (1/0/1) 8 (2/1/6) 00
Jose Kante7 02 (0/0/2) 4 (3/1/1) 1 (0/0/1) 0
Mateusz Cholewiak6 2 (2/0/0) 03 (0/0/3) 01 (0/0/1)
Paweł Stolarski6 1 (1/1/0) 04 (2/1/2) 01 (0/0/1)
Cezary Miszta6 2 (2/2/0) 04 (3/3/1) 00
Luis Rocha5 2 (1/1/1) 02 (2/1/0) 01 (1/0/0)
Mateusz Hołownia5 2 (1/1/1) 03 (3/2/0) 00
Kacper Skibicki5 1 (1/0/0) 04 (1/0/3) 00
Kacper Kostorz3 1 (0/0/1) 02 (0/0/2) 00
William Remy3 003 (3/3/0) 00
Artem Szabanow2 002 (1/1/1) 00
Ernest Muci1 001 (0/0/1) 00
Szymon Włodarczyk1 001 (0/0/1) 00
Jakub Kisiel1 001 (0/0/1) 00
Inaki Astiz1 00001 (0/0/1)
Radosław Cierzniak1 00001 (1/1/0)

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Artur Jędrzejczyk228027021016201800
Filip Mladenović208716021015371800
Luquinhas194414021014109490
Bartosz Slisz187622516513061800
Artur Boruc18759021013951800
Tomas Pekhart1829119129135616065
Josip Juranović16531150126818090
Paweł Wszołek159513590115512590
Bartosz Kapustka14151804210478957
Andre Martins117711513973076
Mateusz Wieteska11042701375859022
Igor Lewczuk10920578559090
Michał Karbownik10101102105751150
Walerian Gwilia7460149569280
Domagoj Antolić693652103236233
Joel Valencia62845034115290
Rafael Lopes57715003475525
Cezary Miszta495180031500
Maciej Rosołek4659012325200
Jose Kante368081267200
Luis Rocha3661100173083
Mateusz Hołownia340115022500
Paweł Stolarski30890021107
William Remy2700027000
Mateusz Cholewiak200119067014
Kacper Skibicki17645013100
Artem Szabanow1350013500
Radosław Cierzniak90000090
Kacper Kostorz752505000
Inaki Astiz68000068
Ernest Muci45004500
Szymon Włodarczyk600600
Jakub Kisiel100100

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2020/2021 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Tomas Pekhart17101510
Filip Mladenović510400
Luquinhas410300
Paweł Wszołek310110
Bartosz Kapustka300300
Bartosz Slisz310200
Maciej Rosołek330000
Rafael Lopes200200
Kacper Skibicki100100
Mateusz Cholewiak110000
Kacper Kostorz100100
Jose Kante101000
Josip Juranović100100

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Artur Jędrzejczyk8/001/07/000
Igor Lewczuk7/202/14/11/00
Bartosz Slisz5/01/01/02/01/00
Luquinhas5/001/04/000
Andre Martins4/0004/000
Rafael Lopes3/01/002/000
Filip Mladenović3/0003/000
Bartosz Kapustka2/0002/000
Josip Juranović2/0002/000
Mateusz Wieteska2/0001/01/00
Paweł Wszołek2/0001/01/00
Tomas Pekhart2/10/102/000
Cezary Miszta1/0001/000
Luis Rocha1/0001/000
Domagoj Antolić1/0001/000
Maciej Rosołek1/0001/000
Jose Kante1/001/0000
Radosław Cierzniak1/0001/000

Wszystkie mecze (27)

1.GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1-6 (1-3)[14-08-2020]
2.Legia Warszawa - Linfield FC 1-0 (0-0)[18-08-2020]
3.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[22-08-2020]
4.Legia Warszawa - Omonia Nikozja 0-2 (0-0)[26-08-2020]
5.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1-2 (0-2)[29-08-2020]
6.Wisła Płock - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[11-09-2020]
7.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1-3 (0-2)[19-09-2020]
8.Legia Warszawa - Drita Gnjilane 2-0 (2-0)[24-09-2020]
9.Legia Warszawa - Karabach Agdam 0-3 (0-0)[01-10-2020]
10.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 0-0 (0-0)[09-10-2020]
11.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-1 (1-1)[18-10-2020]
12.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-1 (0-0)[21-10-2020]
13.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[24-10-2020]
14.Warta Poznań - Legia Warszawa 0-3 (0-3)[02-11-2020]
15.Legia Warszawa - Lech Poznań 2-1 (0-1)[08-11-2020]
16.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[22-11-2020]
17.Widzew Łódź - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[25-11-2020]
18.Legia Warszawa - Piast Gliwice 2-2 (1-1)[29-11-2020]
19.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2-0 (0-0)[05-12-2020]
20.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-2 (1-0)[12-12-2020]
21.Legia Warszawa - Stal Mielec 2-3 (2-2)[18-12-2020]
22.Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[31-01-2021]
23.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 2-0 (1-0)[06-02-2021]
24.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2-3 (1-1)[09-02-2021]
25.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-1 (1-1)[14-02-2021]
26.Legia Warszawa - Wisła Płock 5-2 (3-2)[20-02-2021]
27.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[28-02-2021]