Sezon 2020/2021

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2020/2021. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Puchar Polski22007 - 1
Liga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów Krajowych21011 - 2
Liga1071215 - 9
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA21012 - 3
Superpuchar10100 - 0

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Artur Jędrzejczyk16 2 (2/2/0) 2 (2/2/0) 10 (10/10/0) 2 (2/2/0) 0
Tomas Pekhart16 2 (1/0/1) 2 (2/0/0) 9 (9/5/0) 2 (2/1/0) 1 (1/0/0)
Luquinhas15 2 (1/0/1) 2 (2/2/0) 8 (6/6/2) 2 (1/0/1) 1 (1/1/0)
Filip Mladenović14 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 9 (8/8/1) 2 (2/2/0) 0
Artur Boruc14 1 (1/1/0) 2 (2/2/0) 9 (9/8/0) 2 (2/2/0) 0
Bartosz Slisz14 2 (1/1/1) 2 (2/1/0) 8 (8/6/0) 2 (2/2/0) 0
Paweł Wszołek13 2 (1/1/1) 1 (1/1/0) 7 (6/5/1) 2 (1/1/1) 1 (1/1/0)
Domagoj Antolić12 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 7 (3/1/4) 1 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Michał Karbownik12 2 (2/0/0) 2 (2/2/0) 6 (5/1/1) 2 (1/1/1) 0
Bartosz Kapustka12 1 (1/1/0) 1 (0/0/1) 7 (5/2/2) 2 (1/0/1) 1 (1/0/0)
Walerian Gwilia12 02 (2/1/0) 9 (7/1/2) 1 (0/0/1) 0
Josip Juranović11 1 (0/0/1) 07 (6/6/1) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Igor Lewczuk10 01 (1/0/0) 7 (7/6/0) 1 (1/1/0) 1 (1/1/0)
Andre Martins10 2 (1/1/1) 1 (0/0/1) 6 (4/2/2) 01 (1/0/0)
Maciej Rosołek10 1 (1/1/0) 2 (1/0/1) 7 (2/1/5) 00
Joel Valencia9 1 (1/0/0) 05 (3/1/2) 2 (2/1/0) 1 (1/1/0)
Rafael Lopes8 1 (1/0/0) 05 (0/0/5) 1 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Jose Kante7 02 (0/0/2) 4 (3/1/1) 1 (0/0/1) 0
Mateusz Wieteska7 2 (2/2/0) 2 (2/1/0) 1 (0/0/1) 1 (1/1/0) 1 (1/0/0)
Paweł Stolarski6 1 (1/1/0) 04 (2/1/2) 01 (0/0/1)
Luis Rocha5 2 (1/1/1) 02 (2/1/0) 01 (1/0/0)
William Remy3 003 (3/3/0) 00
Cezary Miszta3 1 (1/1/0) 02 (1/1/1) 00
Mateusz Hołownia2 1 (0/0/1) 01 (1/0/0) 00
Mateusz Cholewiak2 1 (1/0/0) 0001 (0/0/1)
Kacper Skibicki1 001 (0/0/1) 00
Kacper Kostorz1 1 (0/0/1) 0000
Inaki Astiz1 00001 (0/0/1)
Radosław Cierzniak1 00001 (1/1/0)

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Artur Jędrzejczyk14701802109001800
Artur Boruc1245902107651800
Tomas Pekhart11939512974416065
Filip Mladenović1187702107271800
Bartosz Slisz11571351656771800
Luquinhas1102952106139490
Paweł Wszołek10111359057112590
Michał Karbownik8501102104151150
Josip Juranović84325054818090
Igor Lewczuk8220575859090
Walerian Gwilia7160149539280
Bartosz Kapustka70290424248957
Domagoj Antolić683652103136233
Andre Martins53111513327076
Joel Valencia49245020515290
Mateusz Wieteska474180137459022
Maciej Rosołek4479012323400
Jose Kante368081267200
Luis Rocha3661100173083
Paweł Stolarski30890021107
Rafael Lopes2756001355525
William Remy2700027000
Cezary Miszta22590013500
Radosław Cierzniak90000090
Mateusz Cholewiak746000014
Mateusz Hołownia702504500
Inaki Astiz68000068
Kacper Skibicki32003200
Kacper Kostorz25250000

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2020/2021 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Tomas Pekhart900810
Filip Mladenović310200
Maciej Rosołek330000
Paweł Wszołek310110
Bartosz Slisz100100
Kacper Skibicki100100
Mateusz Cholewiak110000
Jose Kante101000
Josip Juranović100100
Rafael Lopes100100

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Igor Lewczuk5/102/12/01/00
Bartosz Slisz5/01/01/02/01/00
Artur Jędrzejczyk3/001/02/000
Filip Mladenović3/0003/000
Luquinhas3/001/02/000
Josip Juranović1/0001/000
Mateusz Wieteska1/00001/00
Luis Rocha1/0001/000
Paweł Wszołek1/00001/00
Domagoj Antolić1/0001/000
Maciej Rosołek1/0001/000
Tomas Pekhart1/0001/000
Jose Kante1/001/0000
Radosław Cierzniak1/0001/000
Rafael Lopes1/0001/000
Bartosz Kapustka1/0001/000

Wszystkie mecze (17)

1.GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1-6 (1-3)[14-08-2020]
2.Legia Warszawa - Linfield FC 1-0 (0-0)[18-08-2020]
3.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[22-08-2020]
4.Legia Warszawa - Omonia Nikozja 0-2 (0-0)[26-08-2020]
5.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1-2 (0-2)[29-08-2020]
6.Wisła Płock - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[11-09-2020]
7.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1-3 (0-2)[19-09-2020]
8.Legia Warszawa - Drita Gnjilane 2-0 (2-0)[24-09-2020]
9.Legia Warszawa - Karabach Agdam 0-3 (0-0)[01-10-2020]
10.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 0-0 (0-0)[09-10-2020]
11.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-1 (1-1)[18-10-2020]
12.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-1 (0-0)[21-10-2020]
13.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[24-10-2020]
14.Warta Poznań - Legia Warszawa 0-3 (0-3)[02-11-2020]
15.Legia Warszawa - Lech Poznań 2-1 (0-1)[08-11-2020]
16.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[22-11-2020]
17.Widzew Łódź - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[25-11-2020]