News: Patryk Mikita: W Legii żyłem chwilą

Testowani i wypożyczeni: Gol Mikity - WIDEO

10.07.2014 13:35

(akt. 04.01.2019 12:42)

W meczu kontrolnym Dolcanu z Zagłębiem Lubin padł wynik 4:1, a czwartą bramkę dla ekipy z Ząbek zdobył testowany gracz z Legii - Patryk Mikita. "Miki" popisał się pięknym strzałem z blisko 25 metrów (patrz wideo poniżej od 2:55). Całe spotkanie na boisku przebywał wypożyczony z naszego klubu Mateusz Cichocki. Warto dodać, że z drużyną z Dolcanu trenuje jeszcze trzech innych piłkarzy z Łazienkowskiej - Kamil Mazek, Mateusz Długołęcki i Tomasz Prejs.

Wisła Kraków rozgromiła Zagłębie Sosnowiec 6:0, w ekipie naszych przyjaciół wystąpili Jakub Arak, Miłosz Kozak i Przemysław Mizgała. W kolejnym sparingu zagrali Kozak (45 minut) i Arak (45 minut), ale Zagłębie przegrało z BKS Stal Bielsko-Biała 1:2.

W Gdyni Arka przegrała z Panathinaikosem Ateny 0:1, przez 81 minut na boisku przebywał Aleksander Jagiełło.