• 89' Ilmari Niskanen
2019-07-25 / 21:00 Warszawa Ivan Bebek 9500
  • Dziękujemy i dobranoc!
  • W niedzielę Legia zmierzy się na wyjeździe z Koroną w drugiej kolejce PKO Ekstraklasy
  • 90+6' Koniec! Legia wygrała 1:0 z Kuopionem Palloseura po golu Mateusza Wieteski. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów, zawodników, zdjęć oraz wideo
  • 90+6' Dośrodkowanie Antolicia ze stałego fragmentu, ale Chorwat źle posłał centrę w pole karne
  • 90+5' Carlitos wywalczył rzut wolny na sam koniec meczu
  • 90+4' Saxman ucierpiał, korzysta z pomocy medyków
  • 90+3' Warszawiacy mieli korner, ale mimo walki nie udało się skierować piłki do siatki. ciekawe strzały z dystansu zdołali jeszcze oddać Carlitos i Antolić
  • 90+1' Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 90+1' Rajd Murillo na skrzydle, boczny defensor chciał podać do kolegi z przodu. Ostatecznie Jędrzejczyk wybił piłkę na aut
  • 89' Mocna centra Stolarskiego, ale Diallo wybił piłkę poza pole karne
  • 89' Żółty kartonik tym razem dla Niskanena
  • 88' Niskanen rozpędził się na flance, a jego zapędy zastopował Novikovas. Żółta kartka dla Litwina
  • 87' Centra Antolicia z rogu, główkował Jędrzejczyk, lecz Virtanen złapał piłkę
  • 87' Murillo starł się z Vesoviciem. Legionista poczuł ból, lecz sędzia nie zareagował
  • 84' Na boisku leży Vesović. boczny obrońca upadł, sędzia przerwał akcję rywali, co nie spodobało się zwłaszcza kapitanowi, Pennanowi
  • 81' Roszada także w Legii. Stolarski zmienia Rochę
  • 80' Jyry wchodzi za Rangela
  • 79' Przerwa w grze. Na boisku leży jeden z przeciwników
  • 78' Legia chciała zapoczątkować kontrę przerzutem na lewą stronę do Kulenovicia. Rosły snajper robił co mógł, ale nie dopadł do futbolówki
  • 77' Luquinhas wycofał do Martinsa, a Portugalczyk zdecydował się na celny strzał z dystansu
  • 77' Novikovas wymanewrował Murillo i dośrodkował w kierunku Luquinhasa, ale Brazylijczyk nie był w stanie wygrać pojedynku fizycznego z rywalem
  • 75' Kwadrans do końca, "Wojskowi" starają się utrzymywać przy piłce i zmuszać przyjezdnych do biegania
  • 74' Thiaw opuszcza boisko, w jego miejsce Nguekam
  • 73' Gwilia schodzi, Antolić wchodzi
  • 72' Centra Pennanena z lewej strony, ale Majecki dobrze interweniował. Ważna próba dla golkipera Legii, nie pomylił się, pewnie złapał piłkę
  • 71' Żółta kartka dla Wieteski
  • 71' Luquinhas minął dwóch graczy, zrobił przewagę, ale do obrony zdążył wrócił niemalże cały fiński zespół, który skupia się obecnie na tym, aby nie stracić więcej niż jednego gola
  • 69' Niecelny przerzut Carlitosa na wolne pole do Vesovicia. Spokojniejszy fragment, aczkolwiek gospodarze kontrolują boiskowe wydarzenia
  • 68' Martins ucierpiał po faulu, sędzia zastosował przywilej, a po chwili pokazał Ayarnie żółtą kartkę
  • 65' Gwilia główkował z bliska po centrze, ale obok słupka. Było groźnie
  • 65' Savolainen za Mangę
  • 64' Rocha dośrodkował zbyt głęboko, po chwili Novikovas upadł po kontakcie z rywalem
  • 64' Luquinhas minąłrywala i wycofał do Gwilii, ale Gruzin nie wykończył jego podania
  • 62' Manga sfaulował Novikovasa na skrzydle
  • 61' Gwilia szukał gry na jeden kontakt z Kulenoviciem, ale Chorwat został solidnie pokryty na skraju pola karnego
  • 61' Nagy schodzi, Luquinhas wchodzi
  • 60' Korner dla rywali. Centra Pennanena w "szesnastkę", było blisko! Rangel główkował z metra, ale Kulenović wybił futbolówkę z linii bramkowej
  • 59' Wieteska powstrzymał Thiawa, potem warszawiacy ruszyli do kontry. Novikovas chciał podać na lewo do wysuniętego kolegi z zespołu, ale na linii stanął Diallo. Stołeczny klub sygnalizował, iż Kameruńczyk pomagał sobie ręką, ale arbiter jasno zakomunikował, iż tak nie było
  • 57' Nagy wpadł w pole karne i płasko wycofał, ale Manga przeczytał jego intencje. Warszawiacy chcą strzelić drugiego gola
  • 56' "Kulo" zacentrował w "szesnastkę" na Carlitosa, jednak rywale wybili poza linię boczną
  • 55' Węgier ruszył do piłki zagranej na skrzydło, ale zagranie w stronę Węgra okazało się zbyt mocne
  • 54' Murillo nie zrozumiał się z Rangelem na lewej stronie. Piłka dla Legii
  • 53' Strzał Carlitosa ponad poprzeczką. Szkoda tej sytuacji
  • 52' Ależ Nagy teraz ruszył. Węgier wygrał walkę o pozycję, następnie minął rywala i dał się sfaulować tuż przed polem karnym. Będzie stały fragment
  • 51' Od bramki wznowi Majecki, rywale próbowali stworzyć jakąś akcję, ale w ostatecznie Diallo nie dopadł do futbolówki
  • 50' Vesović dobrze przypilnował Pennanena na skrzydle
  • 48' Tabi Manga sfaulował Nagya w środkowej strefie boiska
  • 48'
  • 47' Centra Rochy z lewej strony, akcję strzałem nad bramką zamykał Carlitos
  • 46' Gramy!
  • 45+4' Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Legia prowadzi z KuPS-em 1:0. Wracamy za kwadrans
  • 45+2' Rangel urwał się defensywie Legii i zagrał do rozpędzonego Niskanena. Rocha jednak upilnował rywala
  • 45+1' Dwie minuty doliczone
  • 45+1' Przerzut do Vesovicia na prawą bardzo niedokładny
  • 43' Żółta kartka dla Rangela
  • 43' Rocha nabił Niskanena. Dynamiczny pomocnik na razie nie może rozwinąć skrzydeł w swojej strefie
  • 41' Nagy zszedł do środka, ale wślizg Diallo zastopował Węgra. Następnie Carlitos został nabity przy linii końcowej przez jednego z rywali
  • 40' Centra Gwilii z rogu, ale Manga i Diallo wyekspediowali futbolówkę dalej
  • 39' Wieteska po raz kolejny na posterunku. Legioniści wyszli z kontrą. Novikovas podał do Gwilii, a ten rozrzucił piłkę do Carlitosa. Hiszpan uderzył, ale został zablokowany. Korner
  • 38' Dośrodkowanie Pennanena z rzutu wolnego, ale legioniści poradzili sobie z centrą byłego gracza Miedzi Legnica
  • 37' Saxman zbiegł do chorągiewki i dał się sfaulować. Przewinił Vesović
  • 36' Pennanen popędził do lewej strony i płasko wycofał do Rangela, jednak Wieteska był przygotowany na ten wariant i skutecznie oddalił zagrożenie
  • 34' Diallo ucierpiał po walce powietrznej z Kulenoviciem. Kameruńczyk jest już opatrywany przez medyków klubowych, szybko wstał. Na razie musi jednak na chwilę opuścić boisko
  • 32' Wracamy do gry
  • 32' Chwilowa przerwa na uzupełnienie płynów
  • 32' Gwilia posłał długie podanie na Novikovasa, Litwin upadł po kontakcie z rywalem, ale sędzia pozostał niewzruszony
  • 31' Pennanen dośrodkował z boku boiska, ale czujnie Wieteska wybił futbolówkę
  • 30' Aktywny Gwilia powalczył o piłkę. Został nabity, ale walka Gruzina spotkała się z brawami kibiców stołecznego klubu. W tym momencie zawodnik sprowadzono latem jest jednym z lepszych na murawie
  • 29' Na spalonym Nagy
  • 29' Gwilia chciał zapoczątkować atak, ale zbyt wielu przeciwników było w jego pobliżu
  • 26'
  • 25' Carlitos zamarkował strzał, potem Rocha dośrodkował. O mały włos, a futbolówkę do siatki w tym całym zamieszaniu skierowałby Carlitos.
  • 24' Nieudane, płaskie dośrodkowanie Rochy po zagraniu Nagya. Finowie są na razie stłamszeni praktycznie we własnej "szesnastce"
  • 23' Aktywny Gwilia szukał Carlitosa, jednak futbolówkę na kilkadziesiąt metrów wybił Tabi Manga
  • 22' Niskanen sfaulował rozpędzonego Carlitosa. Na razie gracze obu drużyn rzadko dopuszczają się przewinień
  • 22' Zbyt mocne podanie do Vesovicia, który często podłącza się do akcji ofensywnych. Wówczas asekuruje go Novikovas
  • 21' Nagy chciał pobiec lewym skrzydłem, ale Tabi Manga utrudnił mu to zadanie odbierając futbolówkę
  • 20' Strata Vwsovicia na połowie KuPS-u, ale przeciwnicy nie potrafili wymienić jednego celnego podania. Wybili piłkę poza linię boczną
  • 19' Centra Gwilii z rzutu rożnego, Wieteska uderzał z prawej nogi, ale ponad poprzeczką
  • 18' Rzut wolny dla miejscowych. Gwilia dośrodkował z dalszej odległości, na piłkę nabiegał "Wietes", jednak Virtanen z problemami, ale oddalił zagrożenie
  • 17' Gwilia dobrze przechwycił w środku, ale Nagy nie zdołał wypuścić Carlitosa w pole karne. Na jego drodze stanął bowiem Diallo
  • 15' Po bramce, gospodarze szukają drugiego trafienia, aby być znacznie bardziej spokojnym o dalszą część spotkania. Finowie, póki co, bardzo zagubieni, zwłaszcza w poczynaniach defensywnych
  • 15' Ależ zamieszanie w polu karnym KuPS! Carlitos kapitalnie nawinął Diallo, potem zagotowało się blisko bramki Virtanena, ale ostatecznie jeden z przeciwników wybił futbolówkę poza linię końcową. Korner dla Legii nie przyniósł jednak pożądanych rezultatów
  • 13' Kulenović przepuścił piłkę nogami od Gwilii do Carlitosa. Chorwat zrobił to sprytnie, następnie Hiszpan chciał wykorzystać gapiostwo Finów, ale został zablokowany w polu karnym
  • 12' Rzut wolny dla rywali. Dośrodkowanie Murillo z prawej strony spokojnie złapał Majecki
  • 11' Gruzin idealnie dośrodkował na głowę nadbiegającego Wieteski, który głową wpakował futbolówkę do siatki. Brawo!
  • 9' Centra Gwilli z rogu i gol Wieteski! 1:0!
  • 9' Gwilia do Novikovasa, ten podał na prawą stronę do Vesovicia. boczny obrońca dobrze zacentrował, ostatecznie będzie rzut rożny
  • 8' Novikovas szarpnął na flance i dośrodkował, jednak bez efektów. Na domiar złego, okiwać dał się jeszcze Rocha, któremu jeden z rywali zabrał piłkę
  • 7' Nagy za mocno wypuścił sobie futbolówkę na skrzydle, co wykorzystali Manga oraz Soldo
  • 6' Novikovas szukał Carlitosa w polu karnym, ale jego podanie zostało przecięte. Różnicę chciał zrobić jeszcze Kulenović, jednak Chorwat został błyskawicznie zastopowany blisko "szesnastki"
  • 5' Kolejne dośrodkowanie z bocznego sektora boiska, ale tym razem okazało się zbyt głębokie. Z autu wznowią "Wojskowi"
  • 5' Jędrzejczyk wybił piłkę głową z własnej "szesnastki" po centrze Murillo. Wcześniej dobrze wyprowadził futbolówkę Soldo, który zgubił jednego z legionistów
  • 3' Pennanen ruszył przodem, lecz został osaczony przez dwóch zawodników i stracił futbolówkę
  • 2' Nagy przez chwilę trzymał się za nogę, leżał na murawie, ale będzie kontynuował grę
  • 1' Pierwsza daleka piłka na Vesovicia, ale Virtanen spokojnie złapał
  • 1' Gramy!
  • Czas na "Sen o Warszawie"!
  • Obie drużyny są już po rozgrzewce. Za kilka chwil początek spotkania, a tymczasem... "Sen o Warszawie"
  • Legia na mecz z KuPS: Majecki - Vesović, Wieteska, Jędrzejczyk, Rocha - Novikovas, Martins, Gwilia, Nagy - Carlitos - Kulenović! Ławka: Cierzniak, Jodłowiec, Lewczuk, Antolić, Agra, Kante, Luquinhas
  • Czy warto obawiać się Finów? Przeprowadziliśmy szczegółową analizę rywala stołecznej drużyny. Koniecznie zapoznajcie się z nią TUTAJ.
  • Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. O godzinie 21:00 rozpocznie się mecz Legii z Kuopionem Palloseura w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy.