Ribeiro prostopadle podał do Baku, ten ładnie dośrodkował na 9. metr, do Muciego, który wyskoczył i skutecznie główkował
  • 87'
    Goool kontaktowy Muciego! 1:2
  • 86'
    Austria mogła prowadzić 3:0, ale Tobiasz świetnie wybronił sytuację sam na sam, zatrzymując płaski strzał Kaniego
  • 84'
    Ribeiro zgrał po aucie do Wszołka, ten znalazł się po prawej stronie pola karnego, ale huknął nad poprzeczką
  • 83'
    Josue dośrodkował z wolnego na bliższy słupek, Fischer odbił piłkę, Rosołek miękko dograł, futbolówkę wyłapał Fruechtl
  • 82'
    Josue sfaulowany po lewej stronie boiska. Rzut wolny dla Legii
  • 81'
    Wszołek dośrodkował z prawej flanki, ale Austria znowu wybiła piłkę
  • 80'
    Baku wbiegł w pole karne z lewej strony, chciał wycofać do Rosołka, ale podanie zostało przecięte
  • 80'
    Ribeiro prostopadle do Muciego, ten popędził lewą flankę, trochę za mocno wypuścił sobie piłkę, którą na aut wybił Martins
  • 78'
    Rosołek prostopadle podał do Pekharta, ten przełożył Martinsa, uderzył potężnie, ale wysoko nad poprzeczką
  • 78'
    Legia miała kolejny korner, Josue dośrodkował, Austria wyszła z opresji
  • 77'
    Kontra Legii. Muci ruszył środkiem, potężnie uderzył z 18. metra, lecz bramkarz Austrii dobrze interweniował. Korner, Josue dośrodkował piłkę, Austria ją wybiła. Potem Josue prostopadle podał na prawą stronę "szesnastki", do Rosołka, który został zablokowany
  • 76'
    Augustyniak nie zrozumiał się z Celhaką, Austria przejęła piłkę, ale ostatecznie "Wojskowi" wyszli z opresji
  • 75'
    Josue dośrodkował na środek pola karnego, piłka wybita, po chwili Augustyniak uderzył z powietrza, ale Fruechtl złapał futbolówkę
  • 75'
    Muci uderzył z lewej strony boiska, z ok. 20. metra, na dalszy słupek, Fruechtl musnął piłkę, rzut rożny dla Legii
  • 73'
    Baku za Kuna, Celhaka za Elitima
  • 73'
    Josue dośrodkował z kornera na dalszy słupek, Jędrzejczyk główkował niecelnie
  • 73'
    Prostopadłe, płaskie podanie Ribeiro na lewą stronę pola karnego, do Rosołka, którego zatrzymał Handl. Korner dla Legii
  • 71'
    Wszołek na spalonym po dograniu na prawą flankę
  • 71'
    Rosołek ucierpiał po kontakcie na 15. metrze od bramki Austrii, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 71'
    Martins zatrzymał Wszołka, któremu dogrywał Muci
  • 70'
    Josue bezpośrednio uderzył w wolnego, ale trafił w mur
  • 69'
    Muci sfaulowany przez Martinsa na 20. metrze od bramki Austrii
  • 68'
    Lega w ataku pozycyjnym
  • 66'
    Silva Kani za Huskovicia, Fischer za Grubera
  • 65'
    Kontra Austrii, Fitz minął Augustyniaka, ale zatrzymał się na Josue, który popracował w defensywie
  • 65'
    Muci zablokowany przy strzale z 20. metra
  • 64'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 63'
    Gruber płasko dograł na bliższy słupek, Braunoeder nie sięgnął piłki
  • 63'
    Rzut wolny z lewej strony boiska, dla Austrii, ale Legia wybiła piłkę
  • 61'
    Rosołek zgrywał głową do Muciego, ten był na spalonym
  • 60'
    Rosołek za Slisza, Muci za Guala
  • 60'
    Ojej, to powinno być 1:2, gol kontaktowy. Josue prostopadle podał do Pekharta, ten był sam na sam, ale nie trafił. Mógł jeszcze dogrywać na pustą do Wszołka
  • 58'
    Gual! Hiszpan dopadł do podania z głębi pola, był sam na sam, ale został zatrzymany
  • 58'
    Polster minął Elitima, dokładnie dośrodkował na bliższy słupek, a Husković skutecznie główkował w dalszy róg
  • 55'
    2:0 dla Austrii. Husković skutecznie główkował po dośrodkowaniu Polstera
  • 54'
    Wszołek pobiegł prawą stroną, Polster go zatrzymał. Josue dograł z rożnego na bliższy słupek, Gual przyjął piłkę, był tyłem do bramki, uderzył piętą, ale Fruechtl nie dał się zaskoczyć
  • 51'
    Augustyniak dobrze zagrał na wyprzedzenie, ale jego podanie prostopadłe było niedokładne
  • 51'
    Wszołek sfaulowany przez Huskovicia na połowie Legii
  • 49'
    Tobiasz spokojnie wyłapał dośrodkowanie z prawej flanki
  • 49'
    Kun został trafiony w głowę po kontakcie z Ranftlem, ale wahadłowy Legii szybko wstał z boiska i gra dalej
  • 48'
    Josue mocno dograł z wolnego w pole karne, Fruechtl piąstkował
  • 48'
    Legia miała dwa rzuty rożne, ale Austria wyszła z opresji, choć Jędrzejczyk zdołał jeszcze wywalczyć rzut wolny po prawej stronie boiska
  • 47'
    Polster za Potzmanna
  • 46'
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa u siebie 0:1 z Austrią Wiedeń
  • 45+4'
    Gruber zgrał do Braunoedera, ten został zatrzymany przez Augustyniaka
  • 45+4'
    Pekhart dobrze nabił przeciwnika, wywalczył aut
  • 45+3'
    Augustyniak dobrze uprzedził Huskovicia na boku boiska, ale rywal go naciskał i wywalczył aut na połowie Legii
  • 45+2'
    Kun dośrodkował na dalszy słupek, Wszołek nie sięgnął piłki, Slisz został zablokowany. Była odbitka, Wszołek miękko wycofał, ale Pekhart nie zdołał dopaść do futbolówki
  • 45+1'
    Fitz dośrodkował z wolnego na dalszy słupek, Kun zgarnął piłkę, po chwili Pekhart dobrze się zastawił i wywalczył aut na połowie gości
  • 45+1'
    Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45'
    Faul Elitima w środku pola
  • 44'
    Gruber wbiegł w pole karne z prawej strony, zbiegł do środka, uderzył, piłka odbiła się od Augustyniaka i wyszła nieco obok bramki. Austria miała korner, Tobiasz piąstkował
  • 42'
    Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony, upadł na murawę po kontakcie, ale sędzia nie dopatrzył się rzutu karnego
  • 41'
    Zamieszanie w polu karnym Legii, ostatecznie "Wojskowi" wyszli z opresji
  • 41'
    Fitz dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy słupek, Kun wybił piłkę
  • 41'
    Groźnie w polu karnym Legii. Augustyniak uprzedził Huskovicia, po chwili Ribeiro zablokował mocny strzał. Korner dla gości
  • 39'
    Ranftl sfaulował Kuna na wysokości koła środkowego, żółta kartka dla rywala
  • 37'
    Jędrzejczyk za Pankova
  • 36'
    Będzie zmiana
  • 36'
    Pankov korzystał z pomocy lekarzy, na razie opuszcza boisko
  • 33'
    Ajjj, to była duża szansa na 1:1! Augustyniak miękko zagrał za plecy, Kun lekko zgrał do Ribeiro, ten płasko dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek, na 11. metr, do Wszołka, który oddał strzał, ale Fruchetl dobrze interweniował
  • 32'
    Gruber dogrywał z lewej strony pola karnego na środek, do Huskovicia, ten nie sięgnął piłki. Zrobiło się zamieszanie, po chwili Gruber został zablokowany przez Slisza
  • 31'
    Wszołek naciskany przez Potzmanna, rywal wywalczył aut na połowie Austrii
  • 29'
    Gruber dośrodkował z prawej flanki, na dalszy słupek, do Hollanda, ale ten nie sięgnął piłki
  • 28'
    Josue do Guala, ten prostopadle podał do Kuna, który został uprzedzony przez Handla, a następnie go sfaulował
  • 27'
    Tobiasz wyszedł z bramki i dobrze przeciął prostopadłe podanie do Huskovicia
  • 26'
    Legia podkręca tempo, stara się atakować. Przed chwilą Wszołek próbował dograć wzdłuż boiska, piłka odbiła się od bramkarza i wyszła poza boisko
  • 23'
    Żółta kartka dla Potzmanna
  • 22'
    Austria chce pójść za ciosem, wypracowała parę szans, zepchnęła Legię do defensywy. Z kolei w 19. minucie Slisz dośrodkował z prawej flanki na środek pola karnego, do Guala, ale centra została przecięta. Legia miała korner, Josue dograł na bliższy słupek, przyjezdni oddalili zagrożenie
  • 22'
    Dopadły nas problemy techniczne, za które przepraszamy. Bramka na 1:0 dla Austrii wynikała z błędu w defensywie i pressingu gości. Tobiasz podał do Elitima, ten za lekko wycofał do Augustyniaka, piłkę przejął Fitz, który zgrał na 6. metr, do Huskovicia, który trafił do siatki
  • 11'
    1:0 dla Austrii. Husković
  • 11'
    Pekhart naciskał bramkarza Austrii, który niedokładnie wybijał, na aut
  • 10'
    Elitim zagrał ręką na wysokości koła środkowego, piłka dla Austrii
  • 10'
    Legia poradziła sobie z wysokim pressingiem Austrii
  • 9'
    Gruber sfaulował Kuna na połowie Legii
  • 8'
    Zagranie za plecy, do Wszołka, ten niedokładnie dośrodkował z prawej flanki, był naciskany
  • 7'
    Josue naciskany przez rywala, aut dla Austrii na wysokości koła środkowego
  • 6'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, Austria wyszła z opresji
  • 6'
    Handl za Plavoticia
  • 6'
    Ajjjj! Slisz do Josue, ten ładnie, prostopadle podał do Wszołka, który wbiegł w pole karne z prawej strony, ale z jego uderzeniem uporał się bramkarz
  • 5'
    Handl wejdzie na boisko
  • 5'
    Szykuje się zmiana w Austrii, na razie Plavotić opuszcza boisko w asyście lekarzy
  • 3'
    Rozpędzony Slisz sfaulowany w środku pola przez Plavoticia, który ucierpiał w tym starciu, jest opatrywany
  • 3'
    Slisz wybił piłkę po aucie dla Austrii, która zaczęła dość odważnie. Po chwili Gruber był na spalonym
  • 2'
    Austria miała korner. Fitz dośrodkował na 7. metr, Augustyniak wybił piłkę
  • 1'
    Zamieszanie w polu karnym Legii. Najpierw Gruber upadł w "szesnastce" (bez faulu), potem został zablokowany po uderzeniu z 17. metra
  • 1'
  • Ławka: Hładun, Pich, Charatin, Sokołowski, Muci, Celhaka, Baku, Rosołek, Jędrzejczyk, Kapustka, Rose, Strzałek
  • Skład Legii na mecz z Austrią: Tobiasz – Pankov, Augustyniak, Ribeiro – Wszołek, Slisz, Elitim, Kun – Josue, Pekhart, Gual
  • Jeśli Legia pokona w dwumeczu Austrię, to w IV rundzie eliminacji Ligi Konferencji (24 i 31 sierpnia) zmierzy się ze zwycięzcą pary Omonia Nikozja (Cypr) – FC Midtjylland (Dania). Pierwsze, ewentualne spotkanie odbędzie się na wyjeździe, drugie przy Łazienkowskiej
  • – Czeka nas trudne wyzwanie, silny przeciwnik, na tym etapie nie ma łatwych zespołów, ale naprawdę nie możemy się doczekać występu, chcemy rywalizować na tym poziomie. Będzie fajna atmosfera, każdy marzy o takiej w trakcie gry. Jest wielka radość oczekiwania. Zobaczymy, w jakim miejscu jesteśmy, gdyż spotkania z takimi drużynami pokazują nam, co jeszcze możemy podszlifować – opowiadał Wimmer
  • Pierwsze spotkanie, które poprowadzi Pierre Gaillouste (Francja), już w czwartek, 10 sierpnia (godz. 19:00), w Warszawie. Transmisja meczu, na który wyprzedały się prawie wszystkie bilety, w TVP Sport. Redakcja Legia.Net przeprowadzi relację tekstową na żywo, a po zakończeniu gry zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami. Rewanż odbędzie się tydzień później (17.08, godz. 19:00), w Wiedniu, gdzie urodził się Runjaić, lecz poza tym faktem, nie ma więzi emocjonalnych z Austrią, gdyż szybko z niej wyjechał i wychowywał się w Niemczech
  • – Do obu spotkań trzeba podejść z odpowiednią ostrożnością, energią, pewnością z piłką i bez niej. Cała drużyna musi zagrać na optymalnym poziomie dyscypliny, w 100 procentach zrealizować założenia taktyczne. Jeśli to się powiedzie, to zaletami mogą być indywidualności, jak Pekhart, Josue czy inni zawodnicy z naszej kadry. Taka mieszanka będzie potrzebna do osiągnięcia sukcesu w rywalizacji – dodał Runjaić
  • – Mój pomysł na futbol opiera się na grze do przodu. Wiosną mieliśmy sporo akcji na połowie przeciwnika, wiele wygranych piłek w powietrzu. Naszym wyraźnym celem była nieco większa aktywność, odwaga. Zdobywaliśmy średnio 2,5 bramki na mecz, ale traciliśmy ich zdecydowanie za dużo – wyjaśniał szkoleniowiec Austrii, który zrobił licencję trenerską razem z Miroslavem Klose. Jak na razie Wimmer poprowadził obecny zespół w 23 spotkaniach (10 wygranych, 6 remisów, 7 porażek; bilans bramek 48:32)
  • – Legia to bardzo mocny zespół, mający spore posiadanie. Potrzebujemy dobrej kompaktowości i odpowiedniej gry z piłką, skupimy się bardziej na defensywie i płynnym przechodzeniu do ataku. Chcemy znaleźć momenty w wysokim pressingu, pokazać odważną grę i osiągnąć korzystny wynik, by sprawa awansu była otwarta w rewanżu. Mamy dwa zwycięstwa z rzędu i dużą pewność siebie – opowiadał Michael Wimmer, który prowadzi Austrię od początku 2023 roku. Wcześniej pracował w VfB Stuttgart. Najpierw pełnił rolę asystenta, a w końcówce ub.r., ze względu na odejście Pellegrino Matarazzo, tymczasowo objął drużynę. Poprowadził ją w 7 meczach (6 w Bundeslidze, 1 w DFB-Pokal), odniósł 4 zwycięstwa (wszystkie u siebie) i poniósł 3 porażki (każda na wyjeździe). W grudniu 2022 roku, czyli po tym, jak klub sprowadził nowego szkoleniowca (Bruno Labbadia), Wimmer opuścił "Czerwonych". Chciano go zatrzymać, ale jednocześnie rozumiano, że 43-latek pragnie być pierwszym trenerem na stałe
  • – Austria gra praktycznie drugi rok w obecnym składzie. Latem musiała oddać napastnika, ale w dalszym ciągu to niebezpieczny, wybiegany przeciwnik. Musimy być przygotowani na wszystko. Chcemy wypracować dobrą sytuację wyjściową. Pamiętajmy, że w dwumeczu nie chodzi o to, by położyć przeciwnika na łopatki po pierwszych 90 minutach, tylko zachować szanse i zaklepać awans w Wiedniu – tłumaczył Runjaić
  • "Fiołki" pozyskały za to m.in. Tina Plavoticia (SV Ried), Hakima Guenouche (SC Austria Lustenau), Marvina Potzmanna (LASK), Alexandra Schmidta (FC Vizela) i Silvę Kaniego (Bnei Yehuda), który w minionym sezonie zdobył 8 bramek w II lidze izraelskiej. Do Wiednia przeniósł się na stałe także Reinhold Ranftl. Prawy wahadłowy spędził poprzednie rozgrywki w Wiedniu na zasadzie wypożyczenia z Schalke
  • Wiedeńczycy rywalizują w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy za sprawą wygranej w play-offach z SC Austria Lustenau (1:1, 5:0). W II rundzie el. LKE pokonali Borac Banja Luka (1:0 u siebie, 2:1 na wyjeździe) z Bośni i Hercegowiny, w czym pomógł Haris Tabaković, wicekról strzelców minionego sezonu ligowego (17 goli), który przeszedł ostatnio do Herthy BSC (2. Bundesliga). Z klubu odeszli również Lukas Muehl (Spezia), Georg Teigl (Admira Wacker) czy Nikola Dovedan, który wrócił do 1.FC Heidenheim, beniaminka Bundesligi. Z kolei Can Keles wybrał się na roczne wypożyczenie (z opcją wykupu) do Fatih Karagumruk
  • Przeciwnik Legii zaczął ligowe rozgrywki (2023/24) od domowej porażki ze Sturmem Graz (0:3, bramka Szymona Włodarczyka) i ogrania SC Austria w Lustenau (2:0) po golach Andreasa Grubera. – Ważne jest to, byśmy w Warszawie położyli podwaliny pod awans i mogli go wywalczyć w domu. Może wrócimy do Wiednia z wygraną. To cel – opowiadał 28-latek
  • W poprzednim sezonie "Fiołki" zajęły 5. miejsce w lidze (11 zwycięstw, 10 remisów, 11 porażek), dotarły do 1/8 finału Pucharu Austrii. Występowały też w fazie grupowej Ligi Konferencji z Villarreal CF (0:5, 0:1), Lechem Poznań (1:4, 1:1) oraz Hapoelem Beer Szewa (0:0, 0:4) i uplasowały się w niej na ostatniej, 4. pozycji (2 punkty; 2 remisy, 4 porażki)
  • Nie dość, że w minionych latach "Fiołki" nie zachwycają sportowo, to zmagają się z dużymi problemami finansowymi. Od 2021 roku otrzymują licencje na grę w lidze dopiero w drugiej instancji, a sezon 2022/23 zaczęły z trzema ujemnymi punktami. Poza tym, w ub.r. rozwiązały umowę sponsorską z rosyjskim Gazpromem. Klub z rodzinnego miasta wsparł m.in. David Alaba, który nabył dwa proc. jego udziałów (500 tys. euro). – Jesteśmy zadłużeni na 60 mln euro, ale nie jest już tak, że Austria stoi na krawędzi przepaści. Myślę, że znajdujemy się na dobrej drodze. Nasz nowy prezes jest zajęty szukaniem dodatkowych sponsorów. Mamy teraz bardzo oszczędny budżet. Trzeba działać krok po kroku – wyjaśniał dyrektor sportowy klubu z Wiednia, Juergen Werner
  • Austria Wiedeń ma na koncie 24 mistrzostwa i 27 krajowych pucharów, ale większość sukcesów osiągnęła dość dawno temu. Ostatnie trofeum zdobyła w 2013 roku, czyli 10 lat temu. Wówczas przerwała początek dominacji RB Salzburg, który od tamtej pory jest nieprzerwanie mistrzem
  • Trener Runjaić nie skorzysta z Ramila Mustafajewa, który w sparingu rezerw z Leicester City U-23 zerwał więzadło krzyżowe przednie i uszkodził dwie łąkotki, a 31 lipca przeszedł operację. Zabraknie też Blaza Kramera. Słoweniec nie zagrał z Ruchem z powodu urazu mięśniowego, jego przerwa potrwa ok. dwóch tygodni. Pod znakiem zapytania stoi ewentualny występ Bartosza Kapustki, który w niedzielę, 6 sierpnia, wrócił do rywalizacji o stawkę po czerwcowym zabiegu czyszczenia kolana. Z kolei Filip Rejczyk wciąż jest profilaktycznie oszczędzany przed większym wysiłkiem
  • – Przed meczem trudno mi powiedzieć, czy to najsilniejszy zespół, z którym zagramy w tym sezonie. Z pewnością to ekipa, która ma własny styl gry, musimy na to uważać. Nie obawiamy się żadnego piłkarza Austrii. Nasi zawodnicy też są w wybitnej dyspozycji, jak choćby Tomas Pekhart, który dobrze się prezentuje i wnosi do gry wielkie doświadczenie. W spotkaniach na szczeblu międzynarodowym chodzi o znalezienie złotego środka między atakiem a obroną, pokazanie schematów, które są wypracowywane w treningach. Jeżeli to się uda, to wtedy do głosu dojdą nasze umiejętności indywidualne. Rywale podchodzą do tego pewnie podobnie. Ta drużyna także nas obserwowała, wie, jakie są nasze atuty i pracuje nad rozwiązaniami, by nas zneutralizować. Zapowiada się bardzo emocjonujące widowisko, którego nie mogę się doczekać – opowiadał szkoleniowiec Legii
  • To optymistyczne informacje przed nadchodzącą rywalizacją z Austrią Wiedeń w III rundzie kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy. Legioniści zaczną ją w Warszawie, gdzie nie ulegli od… 18 kwietnia 2022 roku (0:1 z Piastem Gliwice). Teraz będą chcieli podtrzymać passę, a przy okazji podreperować bilans w spotkaniach z "Fiołkami", z którymi nie mają najlepszych wspomnień. "Wojskowi" mierzyli się z nimi w I rundzie Pucharu UEFA i odpadali zarówno po pierwszym dwumeczu (0:1, 1:3 w rozgrywkach 2004/05), jak i po drugim (1:1, 0:1 w sezonie 2006/07)
  • Spotkanie z "Niebieskimi" przebiegało pod dyktando "Wojskowych", którzy przeważali od początku do końca, utrzymywali się przy piłce, zasłużenie zwyciężyli. Bramki zdobyli Marc Gual (pierwsza w barwach "Wojskowych"), Pekhart i Josue. Chorzowianie, którzy od 23. minuty grali w osłabieniu po bezpośredniej czerwonej kartce dla Konrada Kasolika, stworzyli tylko jedną szansę (poprzeczka Filipa Starzyńskego). Drużyna z Łazienkowskiej odniosła drugie zwycięstwo w ekstraklasie w sezonie 2023/24, co sprawiło, że powtórzyła osiągnięcie z rozgrywek 2015/2016. To może ją cieszyć tym bardziej, że rotacje okazały się udane, przyniosły efekt. Trener Kosta Runjaić zdecydował się na pięć zmian w składzie w porównaniu do drugiego meczu z Ordabasami. Zmiennicy dali radę, a kilku podstawowych zawodników nieco odpoczęło
  • Legia czuje olbrzymie wsparcie kibiców, którzy stoją za nią murem i wierzą, że to będzie bardzo dobry sezon. Fani dopingują "Wojskowych", mobilizują się zarówno na spotkania wyjazdowe, jak i domowe, czego najlepszym potwierdzeniem jest imponująca frekwencja. Rewanż z Ordabasami obejrzało przy Łazienkowskiej dokładnie 23 517 osób. Jeszcze lepiej było w lidze, bo bilety na mecze z ŁKS-em i Ruchem Chorzów zostały wyprzedane. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania, gdyż awansowali do 3. rundy el. LKE i pokonali obu beniaminków po 3:0
  • Sięgnięcie po Superpuchar Polski, wygrany dwumecz z Ordabasami Szymkent w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy, komplet punktów w PKO Ekstraklasie. Legia dobrze weszła w sezon, nieźle czuje się w nowym ustawieniu (3-4-2-1), obiecująco radzi sobie w defensywie oraz ofensywie, ale ma jeszcze rezerwy w każdym elemencie. Strzeliła 11 goli w 5 spotkaniach, co jest ogromną zasługą m.in. Tomasa Pekharta (6 bramek, 1 asysta) i Pawła Wszołka (1 gol, 4 asysty, 1 asysta drugiego stopnia), którzy są w świetnej formie. Stołeczny zespół ma wielkie ambicje, duże cele, w sierpniu postara się o awans do fazy grupowej LKE, a także będzie cały czas walczył o odzyskanie upragnionego mistrzostwa
  • Witamy! O godz. 19:00 rozpocznie się pierwszy mecz 3. rundy el. LKE pomiędzy Legią Warszawa a Austrią Wiedeń!
Legia WarszawaAustria Wiedeń
6'

6' Johannes Handl za Tin Plavotić

11'

11' Muharem Huskovic

21'

21' Marvin Potzmann

38'

38' Reinhold Ranftl

46'

46' Manuel Polster za Marvin Potzmann

56'

56' Muharem Huskovic

67'

67' Silva Kani za Muharem Huskovic

67' Manfred Fischer za Andreas Gruber

87'
89'

89' Hakim Guenouche za Dominik Fitz