24 lutego

Grano dzisiaj (24.02). Wygrana w Pucharze Ekstraklasy

24.02.2022 00:00

(akt. 23.02.2022 23:26)

Dwudziestego czwartego lutego legioniści grali dwukrotnie. Tego dnia wygrali z ŁKS-em w 3. kolejce Pucharu Ekstraklasy.

Równo 15 lat temu Legia udanie zainaugurowała piłkarską wiosnę meczem Pucharu Ekstraklasy przeciwko Łódzkiemu Klubowi Sportowemu. Zespół trenera Dariusza Wdowczyka w pełni zasłużenie pokonał rywali 2:0. Oba gole dla "Wojskowych" strzelił Dawid Janczyk. Już w czwartej minucie młody napastnik wykończył akcję Rogera Guerreiro i stołeczna drużyna objęła prowadzenie. Drugie trafienie padło w 59. minucie, po asyście Miroslava Radovicia. Zdjęcia można obejrzeć TUTAJ.