Michał Pazdan: Mecz z Ajaksem to czysta przyjemność

Łukasz Pazuła

Źródło: Legia.Net

22-02-2017 / 18:40

(akt. 07-12-2018 / 10:55)

- Po meczu z Ruchem Chorzów nie jesteśmy z siebie zadowoleni. Cieszymy się, że możemy szybko zagrać kolejny mecz, aby oczyścić głowy. Rozmawialiśmy ze sobą po spotkaniu, wiemy, że nie możemy tak grać w Lotto Ekstraklasie. Teraz skupiamy się na Ajaksie. Wystąpimy na bardzo fajnym stadionie i powalczymy o awans do kolejnej rundy – powiedział Michał Pazdan na konferencji przedmeczowej z Ajaksem Amsterdam.

- Trener powiedział, że Miro zaparzy sobie ciepłą herbatę w czwartek wieczorem i właczy telewizor. Nie za bardzo wiem, co mogę dodać do tej herbatki (śmiech). Wiem natomiast, co odczuwa „Rado”. Nie grałem w pierwszych trzech spotkaniach Ligi Mistrzów. Nieprzyjemnie ogląda się takie mecze, bo po to się trenuje, żeby później występować w takich konfrontacjach. Rywalizacja z Ajaksem to czysta przyjemność - wypowiedział się Michał Pazdan o braku Miroslava Radovicia.

Komentarze (14)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Jozz-men
  • 1 / 0
Mam nadzieje że nie będzie Michał,taki zrelaksowany jak na ruchu.Bo Nasz Jarek zaszyszył go jak juniora.
Młodszy chorąży
  • 3 / 0
Panie Pazdan, może wystarczy już tego makaronu na uszy, czekamy na konkrety. Wygrajcie z Ajaksem i Termalicą a wtedy łatwiej będzie Wam lać wodę a nam w to wierzyć.
Podpułkownik
  • 3 / 0
Pazdan, nasza opoko, bardzo Cie cenie ale jak zagracie jak w ostatnia niedziele to bedzie przyjemnosc, ale dla Ajaksu...
Koncentracja i sprez na maksa, w kazdym meczu !
Hej Legia !! Bo nie zamierzam sie wiecej smucic..
Domyślny awatar Podporucznik
  • 3 / 0
Czyli panie Pazdan jak to było w pewnej reklamie "Praca z Ajaxem czystym relaksem"
Mecz rewanżowy z Ajaxem Amsterdam jest najważniejszym meczem Legii od 2 lat. Jeśli awansujemy - to wyrównamy wynik Wisły - gdy grała w 1/8 Pucharu UEFA z Lazio Rzym. Życzę obronie Legii - by nie wpuściła żadnego gola.
A mecz z Ruchem- do historii polskiego futbolu nie przejdzie- w przeciwieństwie do meczu z Ajaxem.
Na takim meczu jak mecz z Ajaxem- piłkarze Legii budują swą markę w Europie- tam wykuwa się ich wartość. Jeśli Legia nie wpuści gola- wartość naszych obrońców w Europejskim rynku transferowym realnie wzrośnie.
Żeś dorobił historię. Niech Wisła sobie wyrównuje wejście Legii do fazy grupowej Ligi Mistrzów i przejście z 3 miejsca do Ligi Europy. Legia niczego nie musi wyrównywać. Najważniejszy mecz od dwóch lat? Póki co żaden mecz nie będzie ważniejszy od tego z Dundalk, który zadecydował o wejściu do fazy grupowej Ligi Mistrzów.
~The Bill
  • 0 / 0
Dziwnie się składa, że męczy "najważniejszych od kilku lat" to mamy co sezon minimum 10.
~z wawy
  • 1 / 0
Michał pomięta zanim pójdziesz "na raz" zastanów się 3 razy trzymam kciuki
~James
  • 0 / 0
To sie sprawdza ale nie na takiego jarka n.:)
Życzę Panie Pazdanie, aby przyjemność sprawiała Ci również gra przeciwko Termalicom, Ruchom i innym Górnikom, bo to są równie ważne mecze, jak nie najważniejsze, bo doprowadzić mogą do Mistrzostwa, a ostatnio to tak wyglądało, jakby Pan był właśnie myślami w Amsterdamie.
Nic dodac nic ujac. Komentarz w sedno. Jezeli mecz z Ruchem i Termalica to gra za kare to moze za te mecze nie placic pensji naszym panom pilkarzom ?
~rahhem
  • 0 / 0
Serio nie oddałbyś np. 2 - 3 lat MP za 1 triumf w LE?
~Winniepooh
  • 1 / 0
Niby tak wszyscy mówią, ale ja bym poświęcił nawet mistrzostwo Polski, gdybyśmy mieli wygrać ligę Europy :)
~Europadasielubic
  • 0 / 2
Jezeli mecz z Ruchem i Termalica jest dla Ciebie wazniejszy to płac za bilety na ten mecz jak w lidze mistrzow. Głupi komentarz gimbusa