Trenowali bez Martinsa. Miszta pracował indywidualnie

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

10-12-2019 / 13:55

(akt. 10-12-2019 / 13:59)

Piłkarze Legii Warszawa wrócili do zajęć po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Na murawie zabrakło czterech piłkarzy stołecznego klubu. Indywidualnie pracował z kolei Cezary Miszta.

Zawodnicy zameldowali się na boisku bocznym przy Łazienkowskiej o godzinie 11. Najpierw rozgrzewali się, biegali oraz grali w dziada. Na boisku zabrakło czterech piłkarzy: Andre Martinsa, Arvydasa Novikovasa, Vamary Sanogo oraz Williama Remy'ego. Portugalczyk, w niedzielnym starciu, opuszczał boisko na noszach. Pomocnik przeszedł badania i wszystko wskazuje jednak na to, że już w środę wróci do treningów z zespołem. Więcej o jego sytuacji pisaliśmy w tym miejscu.

Indywidualnie pracował z kolei Cezary Miszta, który otrzymał w piątek zastrzyk przeciwzapalny w bark. Pod okiem trenerów Krzysztof Dowhania oraz Jana Muchy ćwiczyli Radosław Majecki, Radosław Cierzniak, Wojciech Muzyk oraz Kacper Tobiasz z trzecioligowych rezerw.

Następnie, sztab szkoleniowy zaordynował gierkę na skróconym polu gry. Bramki były ustawione tyłem do siebie. Zarówno jedna jak i druga ekipa była zaangażowana, walczyła o każdą piłkę i robiła wszystko, aby skierować ją do siatki. W trakcie rywalizacji nie brakowało wzajemnej mobilizacji i motywacji. Po godzinie, do szatni udali się gracze, którzy znaleźli się w wyjściowym składzie we Wrocławiu. Reszta zawodników, przez kolejnych trzydzieści minut, skupiła się natomiast na wykończeniu. Legioniści oddawali strzały bądź kończyli dośrodkowania z bocznych sektorów. Na sam koniec, uczestniczyli również w gierce. 

Zajęcia były w całości otwarte dla przedstawicieli mediów. Kolejny trening odbędzie się w środę, również o godzinie 11.

Komentarze (21)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Pułkownik
 • 1 / 0
Czas na Wisłe. Trzeba ją zjeść.
Chorąży
 • 2 / 0
Ostatnie dwa mecze do końca roku, oby bez kontuzji dalszych.
I z 6 pkt dopisanymi w tabeli
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Ciekawie kto oprócz Philipsa opuści ciepłe gniazdko??
Moim zdaniem jedynie Nagy , jeżeli chce się odbudować i może Remy. Agra, Obradović i Rocha męczarnie do końca kontraktu niestety.
Rocha do lata także już niedługo ale jeśli brać pod uwagę sprzedaż Karbo to znowu musimy szukać lewych obrońców
Troszkę z innej beczki, tak sobie oglądam na c+sport 2 mecz Barcelony z Mallorcą, cała akcja
i bramka Suareza... mistrzostwo świata.
Porucznik
 • 1 / 0
Na legia.net w temacie. Bramka super
Plutonowy
 • 0 / 1
Obradowicia chcą wypchnąć zimą, więc może lepiej , że tylko truchta wokół boiska :)
Skąd takie info to że przegląd sportowy tak napisał to jeszcze do wypchniecia i transferu daleka droga
~andreas
 • 1 / 0
Skoro ostatni mecz w sezonie powinni pożegnać Philippsa bo za 3 tygodnie kończy mu się kontrakt. Tak powinno być w profesjonalnym klubie.
Galeria sław i zastrzeżenie numeru wystarczy czy stawiamy mu pomnik obok Kazimierza Deyny?
Major
 • 1 / 0
Sasiadowi z szóstego pietra konczy sie umowa w pracy na strozowce na parkingu i teraz pytanie czy samochod prywatna ulica dojazdowa i 100k to duzo czy jeszcze trzeba cos dorzucic? Pytam bo za dwa tyg Sebastianowi koczy sie umowa w zabce i chce wiedziec czy jesli mu sie wubuduje dom to bedzie wystarczająco czy jednak trzeba cos dorzucic. Wszak wykonywali swoje obowiazki za które dostawali wynagrodzenie
Nie przesadzaj z tym Phillipsem, swoje zarobił i krzyż na droge
A co się dzieje z Remym. Chyba już nie uda się to zmobilizować do dobrej gry w Legii. Cis się rozjechało. I jak tu ktoś.pisal,.brak języka do komunikacji. Obradovic mi mojemu zdziwieniu jednak trenuje. Jaki on musi być słaby, skoro nikt nie pisze o jego dyspozycji.
Major
 • 0 / 0
Akurat tutaj nie ma napisane o niczyjej dyspozycji tylko o nieobecnych. A co di Remyego to na pewno nie ma co liczyć na jego występ w tym roku. Ciekawe czy Cafu juz na pełnych obrotach
Kapitan
 • 1 / 0
Niech wracają szybko do zdrowia
Potrzebni są drużynie.
Kapitan
 • 0 / 0
ani slowa o Obradoviciu.....znaczy normalnie trenowal?
Generał dywizji
 • 0 / 0
normalny trening dla niego oznacza kolejna kontuzję, więc może niech tylko trochę pochodzi po boisku, jakieś delikatne skłony czy pajacyki gdzieś obok murawy
I tak już nie zagra do końca rundy, zweryfikuje go obóz i wiosna
O Remym już nawet nie piszą w szczegółach...
Ciekawe czy zostanie sprzedany zima, chociaz jeśli miałby odejść Wietes a na to się prędzej zanosi to Remy w obwodzie może się przydać. No chyba że mamy w planach ściągać środkowych obrońców