Piłki

U-17: Zwycięstwo z SMS-em. Hat-trick Wicenciaka

07.03.2020 14:00

(akt. 07.03.2020 14:28)

Legia Warszawa zwyciężyła u siebie 4:2 z SMS-em Łódź w pierwszym meczu o punkty w 2020 roku. Hat-tricka dla stołecznego klubu zdobył Bartosz Wicenciak, a gola strzelił Jordan Majchrzak.

Pierwsze trafienie w meczu padło dla rywali, ale tuż po przerwie warszawiacy doprowadzili do wyrównania. Bartosz Wicenciak skutecznie wpakował piłkę do siatki po wbiegnięciu w pole karne. W 70. minucie "Wojskowi" zdobyli drugą bramkę. Jordan Majchrzak został uruchomiony dokładnym podaniem i zdołał pokonać bramkarza SMS-u.

Końcówka okazała się niezwykle emocjonująca. Dwa gole strzelił Wicenciak, a futbolówkę w bramce zdołali umieścić jeszcze łodzianie. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 4:2 i dobrze rozpoczęli drugą część sezonu w Centralnej Lidze Juniorów do lat 17. Za tydzień, legioniści zmierzą się na wyjeździe z Escolą Varsovia.

U-17: Legia Warszawa - SMS Łódź 4:2 (0:1)

Wicenciak (47. min., 89. min. 90. min.), Majchrzak (70. min.) – (12. min.), (90. min.)

Legia (skład wyjściowy): Kowynia - Pacek, Okulicki, Rutkowski, Krajewski - Wicenciak, Dawid, Bek, Vidosević, Skwierczyński - Janaszek