News: Wawrzyniak i Borysiuk: Nie tak to miało wyglądać

Wawrzyniak i Borysiuk: Nie tak to miało wyglądać

Paweł Korzeniowski, Miłosz Nasierowski

01.12.2011 00:29

(akt. 12.12.2018 14:01)

<p>- Przed meczem nikt sobie nie wyobrażał nawet takiego wyniku końcowego. Pierwsza bramka trochę przypadkowa, później niefortunna sytuacja w polu karnym i czerwona kartka dla Dusana Kuciaka. Rzut karny, bramka na 0:2 i właściwie zrobiło się po meczu. Mieliśmy swoje sytuacje do strzelenia gola ale po pierwsze ich nie wykorzystaliśmy, a po drugie było to w końcówce. Mam natomiast wątpliwości co do sytuacji na 0:2, w mojej opinii zawodnik PSV zanim był faulowany był na pozycji spalonej czego liniowy nie zauważył. Jak to wszystko potem wyglądało to wszyscy widzieli. Ale nie ma co czarować, Holendrzy w przebiegu całego spotkania byli lepszym zespołem. Wprawdzie na początku coś tam graliśmy, mieliśmy sytuacje ale mecz trwa 90 minut. Jesteśmy pełni pokory i szacunku dla przeciwnika, któremu gratulujemy zwycięstwa - mówił po meczu Jakub Wawrzyniak. </p>

Ariel Borysiuk - Nie tak sobie wyobrażaliśmy ten, który planowaliśmy wygrać i wskoczyć na pierwsze miejsce w tabeli. Tymczasem jeszcze w pierwszej połowie PSV zaczęło przeważać, a po czerwonej kartce całkowicie uszło z nas powietrze. Grając w osłabieniu ciężko było cokolwiek zrobić, Holendrzy to naprawdę bardzo dobra drużyna.To było dzisiaj widać, ciężko im było zabrać piłkę i niestety porażka 0:3. Niby i tak mamy awans ale taki wynik nie jest zadowalający. Szkoda bo na początku nie wyglądało to tak źle. Trochę przypadkowa bramka po tym jak piłka odbiła się od jednego z kolegów i spotkanie zaczęło się układać rywalom. Niestety potem było 0:2, potem 0:3 i tylko bezradne bieganie za piłką. Sędzia był kontrowersyjny? Nawet jeśli to nic już tego nie zmieni. Szkoda jedynie czerwonej kartki dla Dusana, teraz będziemy sobie musieli radzić bez niego.  Ciekawe tylko w ilu meczach…