Wybraliście najlepszych graczy w rezerwach i CLJ

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

20-01-2019 / 18:15

(akt. 20-01-2019 / 22:02)

Pod koniec zeszłego roku redakcja Legia.Net oceniała zawodników występujących w legijnej drużynie z Centralnej Ligi Juniorów, a także trzecioligowych rezerwach. Zaprosiliśmy Was również do własnego wyboru najlepszych piłkarzy obu zespołów. Kto zebrał najwięcej głosów?

Rezerwy:

W ocenach redakcji Legia.Net, najwyższe oceny w drużynie rezerw (ósemki) otrzymało dwóch zawodników - Michał Bajdur, a także Piotr Cichocki. Nieco niższe noty, "siódemki", pojawiły się za to przy nazwiskach óśmiu graczy. Pełen wykaz znajduje się w tym miejscu

W głosowaniu kibiców, najwięcej głosów, 30,94%, otrzymał Mateusz Bondarenko, który waszym zdaniem okazał się najlepszym piłkarzem rezerw w rundzie jesiennej. Drugie miejsce zajął kapitan zespołu, Radosław Pruchnik, który zebrał 22,72%. Na najniższym stopniu podium uplasował się Mateusz Praszelik (15,40%).

CLJ:

W naszych ocenach dla graczy zespołu z Centralnej Ligi Juniorów, na pierwszy plan wysunął się Maciej Rosołek, który otrzymał "dziewiątkę". Niższą notę (osiem) otrzymało trzech piłkarzy: Jakub Ojrzyński, Nikodem Niski, a także Bartłomiej Ciepiela. Pełne wyniki dostępne sątutaj.

Wyniki Waszego głosowania były jednak inne. Pierwsze miejsce zajął Jan Goliński, który otrzymał 36,89% głosów, a u nas dostał "siódemkę". Identyczną notę otrzymał drugi wśród kibiców, Mateusz Szyszkowski (25,66%). Na trzecim miejscu uplasował się Maciej Rosołek (18,88%).

W zabawie wzięło udział prawie cztery tysiące osób. Kolejne głosowanie, po sezonie, gdy wystawimy oceny za rundę wiosenną. Dziękujemy za Wasz liczny udział w głosowaniu. 

Komentarze (2)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Znając życie najlepszych oddamy za darmo
Generał brygady
  • 0 / 0
Nie zapowiada się aby tych których sztab uzna za najlepszych oddano za darmo.