Sezon 1976/1977

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 1976/1977. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Puchar Polski43015 - 3
Liga301261240 - 38
Puchar LigiW latach 2006-2009 Puchar Ekstraklasy30121 - 5
Puchar Intertoto633011 - 6

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 1976/1977 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLigaPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Intertoto
Tadeusz Cypka41 4 (4/3/0) 29 (29/29/0) 2 (2/2/0) 6 (6/6/0)
Tadeusz Nowak37 4 (4/4/0) 27 (25/22/2) 06 (6/5/0)
Władysław Dąbrowski35 4 (4/4/0) 29 (28/28/1) 2 (1/1/1) 0
Stefan Białas35 4 (4/4/0) 28 (25/18/3) 2 (1/1/1) 1 (0/0/1)
Kazimierz Deyna34 4 (4/4/0) 28 (28/28/0) 02 (2/2/0)
Waldemar Tumiński33 2 (2/2/0) 23 (23/23/0) 3 (3/3/0) 5 (5/5/0)
Krzysztof Sobieski32 2 (1/1/1) 25 (25/25/0) 05 (5/5/0)
Lesław Ćmikiewicz30 3 (3/3/0) 19 (19/19/0) 2 (1/1/1) 6 (6/5/0)
Krzysztof Lasoń30 3 (3/2/0) 21 (18/14/3) 3 (2/1/1) 3 (3/2/0)
Bogdan Kwapisz28 3 (1/1/2) 18 (14/10/4) 3 (3/3/0) 4 (3/1/1)
Jerzy Jagiełło24 2 (1/1/1) 18 (18/17/0) 2 (2/2/0) 2 (2/1/0)
Adam Topolski24 2 (2/1/0) 16 (15/13/1) 3 (3/3/0) 3 (3/3/0)
Franciszek Smuda22 2 (2/2/0) 14 (14/13/0) 1 (1/1/0) 5 (5/5/0)
Zdzisław Filipiak20 1 (1/1/0) 10 (10/9/0) 3 (1/1/2) 6 (6/3/0)
Jerzy Szczeszak20 3 (3/3/0) 16 (16/14/0) 1 (1/0/0) 0
Zbigniew Kakietek15 1 (1/1/0) 9 (3/1/6) 1 (1/0/0) 4 (1/1/3)
Janusz Baran12 07 (5/5/2) 2 (2/2/0) 3 (3/3/0)
Ryszard Milewski9 1 (0/0/1) 7 (1/0/6) 1 (0/0/1) 0
Piotr Mowlik8 2 (2/1/0) 4 (4/4/0) 2 (2/2/0) 0
Jerzy Banaszak8 01 (0/0/1) 3 (3/1/0) 4 (2/2/2)
Jan Pieszko7 1 (1/0/0) 6 (5/3/1) 00
Andrzej Jankowski6 04 (4/4/0) 02 (1/1/1)
Marek Kusto6 0006 (6/6/0)
Marian Lachowicz2 1 (1/1/0) 1 (1/1/0) 00
Grzegorz Wachowski2 001 (1/1/0) 1 (1/1/0)
Włodzimierz Dorobek2 01 (0/0/1) 1 (1/0/0) 0
Wojciech Niemiec1 001 (1/1/0) 0
Leszek Wrona1 001 (1/1/0) 0

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLigaPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Intertoto
Tadeusz Cypka36453152610180540
Tadeusz Nowak317936023000519
Kazimierz Deyna306036025200180
Władysław Dąbrowski30243602565990
Waldemar Tumiński29701802070270450
Krzysztof Sobieski283513522500450
Lesław Ćmikiewicz26102701710135495
Stefan Białas2584360206413525
Krzysztof Lasoń22712591563202247
Jerzy Jagiełło20591441575180160
Adam Topolski20511261385270270
Franciszek Smuda1964180124490450
Bogdan Kwapisz19311711265270225
Jerzy Szczeszak17142701399450
Zdzisław Filipiak156890885185408
Janusz Baran9520502180270
Zbigniew Kakietek7129036812242
Piotr Mowlik6841443601800
Marek Kusto540000540
Andrzej Jankowski47103600111
Jan Pieszko4684542300
Jerzy Banaszak425019158248
Ryszard Milewski24511189450
Marian Lachowicz180909000
Grzegorz Wachowski180009090
Włodzimierz Dorobek92011810
Wojciech Niemiec9000900
Leszek Wrona9000900

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 1976/1977 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLigaPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Intertoto
Tadeusz Nowak1621004
Władysław Dąbrowski1521300
Kazimierz Deyna110902
Bogdan Kwapisz40400
Marek Kusto40004
Stefan Białas20200
Jerzy Szczeszak10100
Wojciech Niemiec10010
Zdzisław Filipiak10001
Tadeusz Cypka11000
Lesław Ćmikiewicz10100

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 1976/1977 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLigaPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Intertoto
Krzysztof Lasoń1/001/000
Franciszek Smuda1/001/000
Waldemar Tumiński1/001/000
Władysław Dąbrowski1/01/0000
Jerzy Jagiełło0/10000/1

Tabela końcowa

Lp.DrużynaMeczePktBilansZ-R-P
1.Śląsk Wrocław304138-3217-7-6
2.Widzew Łódź303846-3114-10-6
3.Górnik Zabrze303741-3215-7-8
4.Stal Mielec303642-3014-8-8
5.Zagłębie Sosnowiec303540-2812-11-7
6.Pogoń Szczecin303538-4414-7-9
7.Łódzki KS303335-2912-9-9
8.Legia Warszawa303040-3812-6-12
9.Wisła Kraków302732-339-9-12
10.Szombierki Bytom302734-3511-5-14
11.Arka Gdynia302727-3210-7-13
12.Odra Opole302636-398-10-12
13.Ruch Chorzów302630-408-10-12
14.Lech Poznań302337-489-5-16
15.GKS Tychy302133-415-11-14
16.ROW Rybnik301829-465-8-17

Wszystkie mecze (43)

1.Avia Świdnik - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[18-08-1976]
2.Odra Opole - Legia Warszawa 4-1 (3-0)[21-08-1976]
3.Legia Warszawa - Wisła Kraków 1-0 (1-0)[25-08-1976]
4.Szombierki Bytom - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[29-08-1976]
5.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 1-1 (1-1)[01-09-1976]
6.Stal Mielec - Legia Warszawa 1-1 (1-1)[04-09-1976]
7.Legia Warszawa - Widzew Łódź 4-1 (3-0)[11-09-1976]
8.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2-2 (1-1)[18-09-1976]
9.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 0-1 (0-1)[25-09-1976]
10.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2-1 (2-1)[03-10-1976]
11.Legia Warszawa - ROW Rybnik 0-0 (0-0)[23-10-1976]
12.Lech Poznań - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[07-11-1976]
13.Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-1 (1-0)[13-11-1976]
14.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 3-2 (1-0)[20-11-1976]
15.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[24-11-1976]
16.Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 3-0 (0-0)[28-11-1976]
17.GKS Tychy - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[05-12-1976]
18.Legia Warszawa - Odra Opole 1-0 (0-0)[27-02-1977]
19.Wisła Kraków - Legia Warszawa 3-1 (0-0)[05-03-1977]
20.Legia Warszawa - Szombierki Bytom 2-1 (1-0)[12-03-1977]
21.Legia Warszawa - GKS Tychy 2-1 (0-0)[16-03-1977]
22.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[19-03-1977]
23.Legia Warszawa - Stal Mielec 3-2 (2-0)[26-03-1977]
24.Widzew Łódź - Legia Warszawa 2-0 (1-0)[30-03-1977]
25.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 0-1 (0-0)[03-04-1977]
26.Polonia Bytom - Legia Warszawa 2-1 (2-1)[09-04-1977]
27.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2-1 (1-0)[16-04-1977]
28.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0-1 (0-1)[20-04-1977]
29.Legia Warszawa - GKS Tychy 2-1 (1-1)[04-05-1977]
30.ROW Rybnik - Legia Warszawa 2-0 (2-0)[07-05-1977]
31.Legia Warszawa - Lech Poznań 2-0 (0-0)[10-05-1977]
32.Arka Gdynia - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[18-05-1977]
33.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 3-0 (0-0)[22-05-1977]
34.Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 2-1 (1-0)[25-05-1977]
35.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 3-0 (0-0)[28-05-1977]
36.Legia Warszawa - Widzew Łódź 0-1 (0-1)[04-06-1977]
37.Stal Mielec - Legia Warszawa 1-1 (1-1)[08-06-1977]
38.Legia Warszawa - Landskrona BoIS 1-0 (1-0)[02-07-1977]
39.Slavia Praga - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[09-07-1977]
40.Legia Warszawa - Young Boys Berno 4-1 (4-0)[17-07-1977]
41.Landskrona BoIS - Legia Warszawa 1-2 (0-2)[23-07-1977]
42.Young Boys Berno - Legia Warszawa 1-1 (1-1)[27-07-1977]
43.Legia Warszawa - Slavia Praga 2-2 (0-2)[30-07-1977]