Sezon 2007/2008

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2007/2008. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Puchar Intertoto10010 - 3
Liga30203748 - 17
Puchar LigiW latach 2006-2009 Puchar Ekstraklasy1155114 - 10
Puchar Polski74308 - 1

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2007/2008 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemPuchar IntertotoLigaPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Aleksandar Vuković39 1 (1/1/0) 27 (25/20/2) 5 (3/2/2) 6 (6/6/0)
Roger Guerreiro38 1 (1/1/0) 28 (27/21/1) 3 (3/2/0) 6 (5/5/1)
Takesure Chinyama38 028 (24/8/4) 4 (0/0/4) 6 (3/1/3)
Miroslav Radović38 1 (1/1/0) 27 (22/10/5) 5 (4/3/1) 5 (5/4/0)
Bartłomiej Grzelak36 1 (1/1/0) 20 (12/3/8) 10 (10/2/0) 5 (5/1/0)
Inaki Astiz35 1 (1/1/0) 23 (23/23/0) 5 (3/2/2) 6 (5/5/1)
Jan Mucha35 1 (1/1/0) 29 (29/29/0) 05 (5/5/0)
Wojciech Szala33 022 (21/20/1) 7 (6/4/1) 4 (3/2/1)
Tomasz Kiełbowicz32 023 (19/18/4) 4 (2/2/2) 5 (4/3/1)
Jakub Wawrzyniak30 1 (1/1/0) 17 (17/14/0) 6 (6/6/0) 6 (6/5/0)
Piotr Giza30 024 (22/11/2) 5 (1/0/4) 1 (0/0/1)
Jakub Rzeźniczak29 021 (20/18/1) 3 (2/2/1) 5 (4/2/1)
Marcin Smoliński26 1 (1/1/0) 11 (6/1/5) 8 (6/5/2) 6 (5/4/1)
Dickson Choto24 1 (1/1/0) 12 (12/12/0) 7 (5/3/2) 4 (4/4/0)
Martins Ekwueme24 013 (4/2/9) 8 (7/4/1) 3 (2/1/1)
Maciej Rybus22 010 (3/1/7) 8 (6/3/2) 4 (3/1/1)
Marcin Burkhardt21 010 (2/0/8) 9 (9/5/0) 2 (2/2/0)
Luiz da Silva Edson20 019 (19/15/0) 01 (0/0/1)
Maciej Korzym19 1 (1/1/0) 9 (0/0/9) 7 (6/3/1) 2 (2/2/0)
Ariel Borysiuk18 08 (4/2/4) 6 (3/1/3) 4 (1/0/3)
Piotr Bronowicki18 09 (7/3/2) 7 (7/5/0) 2 (2/1/0)
Wojciech Skaba14 01 (1/1/0) 11 (11/11/0) 2 (2/2/0)
Kamil Grosicki14 011 (5/2/6) 1 (1/1/0) 2 (1/0/1)
Przemysław Wysocki13 04 (2/2/2) 8 (7/7/1) 1 (0/0/1)
Kamil Majkowski11 06 (2/0/4) 2 (1/0/1) 3 (1/0/2)
Błażej Augustyn9 04 (2/2/2) 4 (4/2/0) 1 (1/1/0)
Sebastian Szałachowski5 03 (0/0/3) 2 (1/0/1) 0
Adam Frączczak5 005 (2/1/3) 0
Wojciech Trochim3 01 (0/0/1) 2 (0/0/2) 0
Wojciech Wocial3 003 (2/0/1) 0
Przemysław Rawa3 003 (1/1/2) 0
Adrian Paluchowski3 003 (0/0/3) 0
Grzegorz Bronowicki1 1 (1/1/0) 000
Damian Zbozień1 001 (1/0/0) 0
Maciej Świdzikowski1 001 (1/0/0) 0
Radosław Mikołajczak1 001 (0/0/1) 0

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemPuchar IntertotoLigaPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Aleksandar Vuković3198452222391540
Roger Guerreiro3171452394237495
Jan Mucha31054526100450
Inaki Astiz2863452070274474
Miroslav Radović2676451840368423
Wojciech Szala257401825479270
Jakub Wawrzyniak2510451397540528
Takesure Chinyama250602045124337
Tomasz Kiełbowicz234501772202371
Jakub Rzeźniczak234101796209336
Bartłomiej Grzelak2114451001702366
Piotr Giza21120188814084
Dickson Choto1965451080480360
Luiz da Silva Edson165501610045
Marcin Smoliński150445487573399
Piotr Bronowicki14000669596135
Wojciech Skaba1260090990180
Maciej Rybus11590369557233
Marcin Burkhardt11570248729180
Martins Ekwueme11500444529177
Przemysław Wysocki996029866434
Maciej Korzym85845145488180
Ariel Borysiuk681035427552
Kamil Grosicki67005089072
Błażej Augustyn593019830590
Kamil Majkowski4400211110119
Adam Frączczak217002170
Sebastian Szałachowski1720711010
Wojciech Wocial144001440
Przemysław Rawa9200920
Adrian Paluchowski8000800
Maciej Świdzikowski6500650
Wojciech Trochim5906530
Grzegorz Bronowicki4545000
Damian Zbozień4500450
Radosław Mikołajczak1500150

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2007/2008 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemPuchar IntertotoLigaPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Takesure Chinyama1801521
Bartłomiej Grzelak90351
Roger Guerreiro70601
Miroslav Radović50302
Maciej Rybus40400
Aleksandar Vuković30210
Marcin Burkhardt30120
Luiz da Silva Edson30300
Piotr Giza30300
Wojciech Trochim20020
Maciej Korzym20101
Marcin Smoliński20200
Jakub Wawrzyniak20002
Inaki Astiz10100
Ariel Borysiuk10100
Martins Ekwueme10100
Przemysław Wysocki10010
Kamil Grosicki10100

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2007/2008 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemPuchar IntertotoLigaPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Aleksandar Vuković10/009/001/0
Jakub Rzeźniczak9/008/001/0
Jakub Wawrzyniak8/004/02/02/0
Martins Ekwueme7/002/03/02/0
Piotr Bronowicki6/002/03/01/0
Maciej Korzym6/003/02/01/0
Inaki Astiz6/005/01/00
Piotr Giza5/003/02/00
Takesure Chinyama5/004/01/00
Wojciech Szala5/004/001/0
Roger Guerreiro5/003/002/0
Marcin Smoliński5/104/11/00
Dickson Choto4/003/01/00
Tomasz Kiełbowicz4/003/001/0
Luiz da Silva Edson3/003/000
Bartłomiej Grzelak3/001/01/01/0
Miroslav Radović3/103/100
Błażej Augustyn3/102/01/10
Maciej Rybus3/002/001/0
Ariel Borysiuk2/001/001/0
Kamil Majkowski2/001/001/0
Kamil Grosicki2/002/000
Marcin Burkhardt2/001/01/00
Adrian Paluchowski1/0001/00
Wojciech Wocial1/0001/00
Wojciech Skaba1/0001/00
Sebastian Szałachowski1/0001/00

Tabela końcowa

Lp.DrużynaMeczePktBilansZ-R-P
1.Wisła Kraków307768-1824-5-1
2.Legia Warszawa306348-1720-3-7
3.Dyskobolia Grodzisk306052-2418-6-6
4.Lech Poznań305755-3217-6-7
5.Zagłębie Lubin↓**305243-3015-7-8
6.Korona Kielce↓**305138-3215-6-9
7.Cracovia303930-3211-6-13
8.Górnik Zabrze303934-3911-6-13
9.GKS Bełchatów303826-329-11-10
10.Ruch Chorzów303435-418-10-12
11.Łódzki KS303025-317-9-14
12.Odra Wodzisław Śląski302928-478-5-17
13.Polonia Bytom302822-457-7-16
14.Jagiellonia Białystok302727-577-6-17
15.Widzew Łódź302627-425-11-14
16.Zagłębie Sosnowiec↓↓**301619-584-4-22

Wszystkie mecze (49)

1.Vetra Wilno - Legia Warszawa 3-0 (2-0)[08-07-2007]
2.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1-0 (1-0)[29-07-2007]
3.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-3 (0-1)[05-08-2007]
4.Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 (1-0)[12-08-2007]
5.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[17-08-2007]
6.Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 5-0 (2-0)[25-08-2007]
7.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[31-08-2007]
8.Legia Warszawa - Widzew Łódź 3-1 (1-1)[14-09-2007]
9.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 0-0 (0-0)[18-09-2007]
10.Korona Kielce - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[21-09-2007]
11.Sandecja II Nowy Sącz - Legia Warszawa 0-4 (0-3)[25-09-2007]
12.Legia Warszawa - GKS Bełchatów 4-1 (3-1)[28-09-2007]
13.Lech Poznań - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[06-10-2007]
14.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 0-1 (1-0)[14-10-2007]
15.Legia Warszawa - Odra Wodzisław 0-1 (0-1)[19-10-2007]
16.Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Legia Warszawa 3-3 (3-1)[24-10-2007]
17.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[28-10-2007]
18.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 1-0 (0-0)[31-10-2007]
19.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2-0 (1-0)[04-11-2007]
20.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 0-0 (0-0)[09-11-2007]
21.Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 (0-0)[15-11-2007]
22.Polonia Bytom - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[24-11-2007]
23.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[27-11-2007]
24.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0-2 (0-0)[30-11-2007]
25.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 2-0 (0-0)[04-12-2007]
26.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2-0 (1-0)[08-12-2007]
27.Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[23-02-2008]
28.Polonia Bytom - Legia Warszawa 0-2 (0-0)[26-02-2008]
29.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 2-1 (0-1)[01-03-2008]
30.Legia Warszawa - Polonia Bytom 2-2 (0-1)[04-03-2008]
31.Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 2-1 (0-1)[07-03-2008]
32.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 3-0 (1-0)[16-03-2008]
33.Legia Warszawa - Wisła Kraków 1-1 (1-0)[19-03-2008]
34.Widzew Łódź - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[22-03-2008]
35.Legia Warszawa - Korona Kielce 2-0 (0-0)[30-03-2008]
36.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-0 (0-0)[02-04-2008]
37.GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2-2 (0-1)[06-04-2008]
38.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[09-04-2008]
39.Legia Warszawa - Lech Poznań 0-1 (0-0)[12-04-2008]
40.Wisła Kraków - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[15-04-2008]
41.Odra Wodzisław - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[19-04-2008]
42.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 0-0 (0-0)[22-04-2008]
43.Legia Warszawa - Wisła Kraków 2-1 (1-0)[27-04-2008]
44.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[30-04-2008]
45.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[03-05-2008]
46.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[07-05-2008]
47.Legia Warszawa - Polonia Bytom 3-1 (1-0)[10-05-2008]
48.Wisła Kraków - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[13-05-2008]
49.Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-4 (0-3)[17-05-2008]