Ernest Muci

Debiut Ernesta Muciego

27.02.2021 21:05

(akt. 28.02.2021 11:50)

Ernest Muci zadebiutował w Legii Warszawa, w meczu z Górnikiem w Zabrzu. Zawodnik pojawił się na murawie w 46. minucie, zastąpił Rafaela Lopesa.

We wtorek, 23 lutego, Ernest Muci został oficjalnie piłkarzem Legii Warszawa. Podpisał 4,5-letni kontrakt. To czwarty transfer legionistów w tym oknie transferowym. Po Jasurbeku Yaxshiboyevie, a także Artemie Szabanowie i Nazariju Rusynie, którzy są wypożyczeni z Dynama Kijów.

Albańczyk reprezentował poprzednio KF Tirana – w pierwszej części obecnego sezonu rozegrał dla tego klubu 25 meczów, strzelił 7 goli i miał 5 asyst. Dwukrotnie wystąpił w eliminacjach Ligi Mistrzów: z Dinamo Tbilisi (2:0, udział przy drugim trafieniu) i Crveną zvezdą Belgrad (0:1).

W sobotę, 27 lutego, Muci zadebiutował w Legii, w spotkaniu z Górnikiem w Zabrzu. Pojawił się na boisku tuż po przerwie, zastąpił Rafaela Lopesa.

1/15 Jaki klub był pierwszym przystankiem Radosława Majeckiego?