Nabory do sekcji tenisa Legii Warszawa wciąż trwają

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

03-09-2018 / 17:39

(akt. 12-12-2018 / 17:57)

Nowy sezon w sekcji tenisa rozpoczął się 3 wrześnie wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, nabory jednak jeszcze trwają. Skorzystajcie z okazji i dołączcie do Legijnej społeczności. Zarezerwujcie miejsce dla siebie i swoich dzieci.

Na polskim rynku istnieje mnóstwo podmiotów prowadzących działalność w zakresie szkolenia tenisowego dzieci, młodzieży i dorosłych. Wybierając ofertę najlepszą z możliwych, czy to dla siebie, czy dla swoich dzieci, należy kierować się wieloma aspektami. Sportowymi oraz organizacyjnymi.


Sekcja tenisa Legii Warszawa jest klubem tenisowym wyróżniającym się wysokimi standardami sportowymi oraz organizacyjnymi. Treningi odbywają się w oparciu o autorskie konspekty treningowe, oferujemy zajęcia w grupach, prowadzimy indywidualne kariery utalentowanych młodych tenisistów - i nie tylko


Oferta sekcji jest różnorodna i każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia odbywają się w grupach  oraz indywidualnie. Wszystkie treningi dopasowane są pod względem wieku i umiejętności uczestniczących w nich osób, a w programie Legia Tennis Schools stosowana jest różną wielkość kortu i siatki, rodzaj piłek oraz długość rakiet zgodnie z wytycznymi międzynarodowego systemu szkolenia Tennis 10.


Zajęcia odbywają się siedem dni w tygodniu w dogodnych lokalizacjach i godzinach - w blokach porannych oraz popołudniowych, aby każdy mógł dopasować plany treningowe do swoich obowiązków. Grafik jest na tyle intuicyjny, aby dać możliwość wyboru dnia i  godziny oraz umożliwić zwiększyć ilość treningów w tygodniu.


Aktualnie prowadzone są nabory do poniższych grup treningowych:

-    LEGIA TENNIS SCHOOLS
-    dzieci w wieku od 3 do 5 roku życia
-    dzieci w wieku od 5 do 10 roku życia
-    AKADEMIA TENISOWA
-    MŁODZIEŻ – młodzież powyżej 10 roku życia
-    DOROŚLI
-    ZAWODNICY


Zachęcamy do kontaktu z biurem Sekcji Tenisa Legii Warszawa celem ustalenia szczegółów i umówienia pierwszych treningów!


tel.:  +48 518 447 518 | +48 518 499 389
e-mail: [email protected]

Komentarze (2)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Podporucznik
  • 0 / 0
Ciekaw jestem koszów? ile za Rakietę bo im starsze dziecko tym rakieta większa, czyli nowa , strój , ewentualne kursy doszkalające, nie licząc dowozów przez rodziców? Nie chcę wierzyć że Legię stać na takie progamy. Koszta Rodzica na pewno duże, ciekaw jestem ile? Z czystej ciekawości bo dzieci jeszce nie mam.
To jest projekt biznesowy, tak jak LSS, to rodziców musi być stać, a nie klub.