Koniec!! Gaziantepspor - Legia 0:1 po bramce Miro Radovicia!!!
    To już 94 minuta meczu
  • 90+4'
    Kibice Legii śpiewają "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 90+3'
    Żewłakow do Hubnika ale ten nie opanował piłki. Zwycięstwo Legii staje się faktem
  • 90+2'
    Radović wychodził na czystą pozycję i został powalony na ziemię. Rzut wolny
  • 90'
    Noukeno znakomicie zatrzymany przez Żewłakowa
  • 89'
    Zmiana w Legii za Ljuboję wchodzi Michał Żyro
  • 88'
    Legia broni się całym zespołem, kolejny raz znakomicie Komorowski
  • 87'
    Wagner wpadł w pole karne, ale znakomicie wślizgiem Rzeźniczak
  • 86'
    Komorowski starł się rywalem, gospodarze domagali się karnego ale gwizdek arbitra milczy
  • 85'
    Ale był szansa po rzucie rożnym strzelał Vrdoljak i piłkę z linii bramkowej wybili obrońcy
  • 82'
    po kornerze Gol zabrał piłkę Cenkowi, zagrał do Ljuboji i... w ostatnie chwili zablokowany strzał Serba, rzut rożny
  • 81'
    zmiana w Legii Manu zastąpił Janusz Gol
  • 79'
    Komor już w pełni sił, od wolnego rozpoczął Skaba
  • 77'
    z kornera nic Turkom nie wyszło, dobrze interweniował Radović
  • 77'
    Cenk Tosun faulował Komorowskiego, ten nie podnosi się z murawy
  • 76'
    Souza huknął jak z armaty ale trafił w Żewłakowa i rzut rożny dla Gaziantepspor
  • 73'
    Wagner zagrywał z głębi pola, ale piłkę pewnie chwycił Skaba
  • 72'
    Radović ukarany żółta kartą za protesty i rzucenie piłką w murawę
  • 72'
    strzelał Olcan z 30 metrów ale wysoko nad bramką Skaby
  • 70'
    złe wybicie Skaby, ale prezentu nie wykorzystał Souza
  • 70'
    Souza uderzał na bramkę ale fatalnie przestrzelił
  • 67'
    dośrodkowywał Wagner ale wprost na głowę Vrdoljaka
  • 67'
    Souza w polu karnym naciskany przez Wawrzyniaka strzela ale pewnie piłkę łapie Skaba
  • 66'
    Popw pada na murawę, zdaniem sędziego faulował go Wawrzyniak
  • 66'
    żółta kartka dla Rzeźniczaka za faul na Kurtulusie
  • 65'
    Kolejna akcja Popowa i Vrdoljak wślizgiem omal nie trafił do własnej bramki, na szczęście rzut rożny
  • 64'
    Popow kończył świetną akcję Turków ale trafił w twarz Wawrzyniaka i tylko rzut rozny
  • 62'
    Sosa przestrzelił w świetnej sytuacji, legioniści nie upilnowali go przy rozegraniu rzutu wolnego
  • 61'
    Komorowski faulował Souze
  • 61'
    Zmiana w Legii za Kucharczyka wchodzi Michal Hubnik
  • 60'
    Ljuboja faulowany na środku boiska, wolny dla Legii
  • 60'
    Pojedynki Manu z Olcanem są bardzo widowiskowe
  • 60'
    Elyasa schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Pehlivan.
  • 57'
    Gaziantepspor przycisnął, ale defensywna jak na razie wychodzi z tej sytuacji obronna ręką
  • 56'
    Ivan de Suuza z 20 metrów z rzutu wolnego tuż obok bramki. Było groźnie
  • 56'
    Kolejna dobra interwencja Wojtka Skaby
  • 53'
    Ljuboja zagrał w tempo do Radovicia, ten będąc sam na sam z bramkarze posłał piłkę obok bramkarza i Legia objęła prowadzenie
  • 51'
    Gol!!!!!!! Miroslav Radović|!!!!
  • 50'
    na spalonym Danijel Ljuboja
  • 49'
    Ivan de Souza dobrze asekurowany przez Manu, od bramki Skaba
  • 49'
    Radović w uliczkę zagrał do Manu, ale do tej piłki nie dobiegł na czas nawet Portugalczyk
  • 48'
    Niezła akcja Turków, ale czujnie i pewnie Żewłakow
  • 47'
    Radović świetnie do Manu a Portugalczyk wywalczył aut
  • 46'
    Akcja lewą stroną Radovicia, ale piłka już opuściła boisko..
  • 45+16'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+3'
    Sędzia doliczył jedną minute do regulaminowego czasu gry
  • 45+3'
    Rzeźniczak brzydko zahaczył Olcana, ale sędzia darował mu karę
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45'
    kontra Legii zakończona strzałem Radovicia ale uderzenie w ostatniej chwili przyblokowane
  • 43'
    Ivan faulował Kucharczyka
  • 43'
    Dośrodkowywał Wawrzyniak ale wprost w ręce bramkarza Gaziantepsporu
  • 41'
    Olcan uderzał na bramkę Legii ale bardzo niecelnie
  • 40'
    Wolny dla Turków z 35 metrów
  • 40'
    Wagner zagrywał w pole karne ale niedokładnie i od bramki zacznie Skaba
  • 38'
    Ljuboja jakby opadł z sił, przegrywa większość pojedynków z rywalami
  • 37'
    Legioniści długo rozgrywają piłkę
  • 35'
    Ljoboja faulowany blisko narożnika pola karnego z prawej strony boiska
  • 35'
    Dośrodkowywał Radović, ale dobrze piąstkował piłkę bramkarz Gaziantepsporu
  • 35'
    Manu dorzucał do Kucharczyka, ten zdołał wygrać główkę ale bramkarz bez problemu złapał piłkę
  • 32'
    kolejna akcja zespołowa Turków, ale dobrze połapał się w tym wszystkim Wawrzyniak
  • 32'
    Manu przejął piłkę, ale nie dał rady kontynuować akcji Ljuboja
  • 30'
    Ljuboja trafił w mur, ale Manu fatalnie przestrzelił
  • 29'
    Manu faulowany po prawej stronie pola karnego
  • 28'
    Borysiuk zagrywał w pole karne, ale dobrze interweniował Popov
  • 27'
    sytuacja opanowana, Żewłakow wymusił faul
  • 27'
    strzelał Borysiuk ale bardzo niecelnie
  • 27'
    kolejną akcję Sosy zatrzymał Vrdoljak
  • 26'
    kolejny korner, coraz większa przewaga Giziantepsporu
  • 24'
    znakomita akcja Wagnera, który na 15 metrze zagrał do Sosy, Ten huknął jak z armaty pod poprzeczkę ale znakomicie spisał się Skaba rzut rozny
  • 23'
    strzelał Wagner, broni Skaba
  • 20'
    Wagner ukarany żółta kartką
  • 20'
    Groźna akcja prawa strona, ale za mocne dośrodkowanie i Komorowski ze Skabą opanowali sytuację
  • 18'
    Piekielnie mocne uderzenie Noukeno z dystansu broni Skaba
  • 16'
    z wolnego nic nie wyszło, dobrze interweniował Wawrzyniak
  • 15'
    wolny dla gospodarzu z lewej strony pola karnego
  • 14'
    Sosa szarżował na bramkę, minął Żewłakowa, uderzył na bramkę Skaba odbił piłkę, wyjaśnił sytuacje Komorowski
  • 13'
    Sosa główkował po dośrodkowaniu ale obok bramki
  • 12'
    Sosa ograł Rzeźniczaka, ale nie poradził sobie z Żewłakowem. Korner dla Turków
  • 8'
    Dobra akcja Legii Radović zagrywał do Kucharczyka ale ten obok bramki
  • 7'
    Wagner zagrywał do Sosy, ale tego uprzedził Skaba
  • 5'
    Akcja Legii ale nasi piłkarze wypychani umiejętni z połowy tureckiej
  • 4'
    Dośrodkowanie i pewnie piłkę chwyta Wojtek Skaba
  • 3'
    Rzut rożny dla Gaziantepspor
  • 2'
    Akcja lewą stroną Turków, ale za mocne dośrodkowanie
  • 1'
    Pierwszy faul Rzeźniczaka
  • 0
    Mecz rozpoczęto
  • 0
    za 10 minut początek spotkania
  • 0
    W sektorze kibiców Legii odpalono kilkanaście rac, piłkarze obu drużyn już na murawie
  • 0
    Za 8 minut początek spotkania
  • 0
    W sektorze Legii pojawiły się liczne flagi, 200 osób robi przednią atmosferę
  • 0
    zawodnicy Legii sprawdzają Wojciecha Skabę, a kibice rozpoczęli głośny repertuar - i miejscowi i nasi
  • 0
    Piłkarze Legii także wyszli już na rozgrzewkę
  • 0
    Znamy już skład Legii - Wojciech Skaba - Jakub Rzeźniczak, Michał Żewłakow, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Manu, Ariel Borysiuk, Ivica Vrdoljak, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - Danijel Ljuboja
  • 0
    Na murawę wyszli piłkarze Gaziantepsporu i się rozgrzewają
  • 0
    Kibice Legii już oczywiście są na stadionie i powoli się rozgrzewają
  • 0
    Jupitery już się zapaliły, jest bardzo gorąco - termometry wskazują 37 stopni Celsjusza
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu w Gaziantep. Warunki do pracy są na razie trudne gdyż nie działa internet a przed chwilą zgasło światło...
  • 0
    Legia Warszawa dziś rozpocznie sezon 2011/12. Od razu będzie to mecz bardzo ważny - w Turcji legioniści będą walczyć z Gaziantepsporem. Zapraszamy na naszą relację minuta po minucie.